Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
27. jan 2012

@kalista 😀 😀 super kocik

mycats
27. jan 2012

@kalista dakujem!

mycats
27. jan 2012

@mikolajova.zuzana dakujem. ved sa velmi tesime!!!

zuziatko
27. jan 2012

@mycats krásna kombinácia. Môžem sa opýtať, na značku fusaku a tašky ?? A aká bola tá akciová cena ??

mycats
27. jan 2012

@zuziatko vsetko je stokke, len fusacik a taska su k modelu 2009, je to forest set - este je v predaji, okrem fusaka. Cena bola 610e 😀 jednoducho suprova!!!

jessicax
27. jan 2012

@mycats no mozem si ja teraz hlavu trieskat, ze som ten forest set predala 😀 . Ta tasticka bola super, ani velka ani mala, taka akurat.

zuziatko
27. jan 2012

@mycats to hej 😉 😉 a kde sa dajú také doplnky dokúpiť ?? kupovala si na SVK ??

mycats
27. jan 2012

@jessicax 😀 😀 😀 mne ta mala tasticka velmi vyhovu. pre starsie dieta je super. neviem aka je ta nova, tak nemozem posudit.
snad v nejakom novom sete by nieco podobne mohlo byt 😀

mycats
27. jan 2012

@zuziatko uplne vsade kde maju stokke. ja som konkretne vyuzila babymarket 🙂 ten ma aj e-shop, tak sa da objednat

lodgermaniacka
27. jan 2012

@jessicax ja som tento forest videla predavať v pre deti 😉 ale k nemu asi fusak nie je, však? cena bola velmi dobra na ten set...ja už aj tak fusak nechcem, maly mi nervačil, ked som ho tam skušala dať, už je dosť velky, nam stačí teple oblečko a deka 🙂 ja len pre info 😉

jessicax
27. jan 2012

@mycats snad ano 😀 😀 Ja som si este kupila taky univerzal organizer a na kratke prechadzky pouzivam ten. Je tak akurat na kluce, penazenku a mobil 🙂

mycats
27. jan 2012

konecne som sa rozhodla, ze winter kit necham tak a pockam na summer kit a dnes v pocasi ujo zahlasi, ze ide zima 😝 😝 😝
ja som to tusila, preto som ho zacala zvazovat, ale ked som sa s nim uz rozlucila....
vzdy ked sa uz rozhodnem, tak pride nieco, co ma hodi spat 😀 😀 😀

mycats
27. jan 2012

@jessicax jj, ja som to tiez pozerala. ale ved mam forestove, tak nech sme zladeni.
ten organizer vyzera super, len penazenka sa citi bezpecnejsie asi pod zipsom 😀 😀
ja si myslim, ze nemas co lutovat, isto bude nieco nove. ty si si foresta uzila pri prvom babu.
ale skoda, ze si si nenechala prave tento fusak. no ale kto mohol vediet 😀 😀 aky bude druhy kocik

jessicax
27. jan 2012

@mycats takze nakoniec ides do winterkitu ci nie? Ktovie kolko ta zima bude trvat, mozno tyzden 😀 😀 Ak to hlasil doc. Jilko tak ani tolko nie

jessicax
27. jan 2012

@mycats ale ja som k tomu forest setu nemala taky fusak, ten sa dokupuje zvlast

jessicax
27. jan 2012

@lodgermaniacka aj v babymarkete ho dopredavaju tusim okolo 70 eur stoji ale ked nevyuzijem striesku luto mi ho je kupovat. Uvidim ci vobec nejaky summer kit kupim, mozno ani nie

jessicax
27. jan 2012

@lodgermaniacka nie fusak k nemu nie je, ten sa kupoval zvlast a novy sa uz asi ani neda zohnat. Ale ja uz fusak nebudem kupovat, nemozem mat vsetko 😀

duplicka
27. jan 2012

@mycats podla mna to uz zvlanes aj bez winter🙂)) predsa na zapade take zimy nehlasia, to u nas je to iny level 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 http://www.meteo.sk/aktualne-pocasie/europa/slo... http://www.meteo.sk/graf/europa/slovenska-repub... pockaj na nejaky super letny

mycats
27. jan 2012

@jessicax nie, nejdem. uvidim ci ujo neprehanal 😀 😀
jedna vec je -30 v tatrach a druha tu u nas na juhu 🙂

jj, ja viem, ze fusak je zvlast, som si myslela, ze si si aj fusacik vtedy kupila 😀
strieska sa sice da pouzit, ale vyzera srandovne 😖 😖 😖
na tom novom modeli je vacsia sedacka, nevyzera to dobre.
poziciam striesku kamoske, nech aspon ona schosnuje ked uz ja nemozem 😀 ved je uplne nova a skoda by jej bolo len tak v skrini

mycats
27. jan 2012

@duplicka no ved napriek straseniu v dnesnom pocasi tak urobim. mozno keby stal ako letny set, tak by som sa na neho vrhla 😀 , ale 280e a jazdit s nim tyzden je predsa len dost. a peniazky si treba uzit aj na ine ako na kabatiky pre kocik 😀 😀

jessicax
27. jan 2012

@mycats tak tak pravdu mas 😉 😉

lodgermaniacka
27. jan 2012

@jessicax aj v pre deti stal okolo 70 😉 len som ich neštudovala, ked som vedela že je to na staršie typy 😉 🙂 dakujem za vysvetlenie 🙂

lodgermaniacka
27. jan 2012

@mycats ano, treba aj seba obliecť pekne, nech nevyzerame popri krasnych vyčačkanych kočíkoch ako strašidielka 😀 😀 😀

mycats
27. jan 2012

mne na stokke strieske strasne ale vadi, ze sa pokrci 😖 😖 😖
vlastne uz pride pozuvana od vyrobcu. mohli to aj z nejakej pevnejsej latky urobit.
napr. na forestovej strieske mi to neurobilo.
vyzera to ako keby som nemala na zehlicku ☹ ☹

mycats
27. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 aj to, i ked ja som myslela skor nejaky titul pre kocura 😀 😀
milujem vystavy, stretnem kopec znamych, vykecam sa do mrtva 🙂 a este aj titul prinesiem 🙂
to su uzasne vikendy!!!

jessicax
27. jan 2012

@mycats to je pravda, neviem preco tu striesku spravili z takej tenkej latky. Ta starsia bola taka pevnejsia

mycats
27. jan 2012

@lodgermaniacka ja som v obliekani, hlavne teraz na materskej, velmi skromna 😀
stacia mi nejake tenisky, teplaky, mikina a hotofco 😀
tak som si na to pohodlie zvykla, ze minule som sla bez make up do mesta!!!
chudak muz len pozeral 😀 😀 to je strasne ked clovek zostane doma.
nesoferujem, ziadny make up, zaujimam sa len o kociky, vecicky, dudliky, mlieko a vychovu dietata....
kam to speje 😀 😀 aka maminka sa so mna stala 😀

lodgermaniacka
27. jan 2012

@mycats mne sa na mojom prvom nezdala pokrčena strieška 😕 😕 😕 😕 ale môže byť...aaaa vlastne, ja som modru striešku na nom ani nemala, hned tam išiel winter kit, až ked išiel novej majitelke, tak som ju tam dala 🙂

mycats
27. jan 2012

@jessicax normalne ma to nastavlo!!! taky krasny kocik a strieska pozuta!!! 😖 mali to urobit z nejakej nekrcivej latky, ako to vyzera 😖 😖 v tomto je tam minus a cierny bod 😀

mycats
27. jan 2012

@lodgermaniacka pride pozuta uz od vyrobcu, kedze strieska pride zlozena 😖