Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
31. jan 2012

@kilian 😀 😀 ja ani nezaspiiiiim 😀 😀
tak zajtra cely den zakotvim tu 😀
no ved prave, to si hovorim aj ja, ze co ak budu nove deky.
este mam mesiac cas a mozem rozmyslat 😀 😀

mycats
31. jan 2012

@jessicax 😒 😒 je to take ako past na oko, ta rucka tam az krici, ze pomoooc 😀
ten set sa podla mna najviac hodi k modremu alebo k dark navy by este sadol a k beige sa hodi uplne vsetko, stokke to presne tak vzdy navrhne 🙂

mycats
31. jan 2012

😀 😀 😀 ja uz som asi uplne blba, ale az dne som nasla na stokke stranke, ze tam si mozem pozriet co sa k comu hodi a este aj deku odskusat 😀 😀 😀
si tu sedim na kabliku!!!

mycats
31. jan 2012

fialovaaa deka!!! 😀 😀
dak navy a fialova je super kombinacia!!!

jessicax
31. jan 2012

@mycats nevadi, hlavne ze si to nasla teraz 😀

jessicax
31. jan 2012

@kilian to je pravda, mozno spravia nejaky pekny summer kit a nejaku ladiacu deku k nemu 😵

mycats
31. jan 2012

a teraz ak spravne chapem, ta deka ma otvor na tyc??

mycats
31. jan 2012

@jessicax @kilian - no kiez by ste mali obe pravdu, tak ja este mesiac pockam 😀 😀

jessicax
31. jan 2012

@mycats nema otvor na tyc. Na ceskom mmb jedna pani sila taketo deky aj s otvormi na tyc

jessicax
31. jan 2012

@mycats tu je ta deka, ta dievcenska je pekna ale chlapcenske nic moc http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46209091&tab=1

mycats
31. jan 2012

@jessicax jj, to som videla, bolo to celkom srandovne. len teraz pozeram na tej stokke stranke a ta deka vyzea akoby ho mala ked je upevnena o striesku, preto sa pytam 😀
tu pani som nasla dnes 😀

mycats
31. jan 2012

@jessicax jj, len mne to pride take ako doma na kolene 😀 ved je to aj realita.
farby su peknucke, ale neoslovila ma ziadna a ten otvor mi tam vadi

jessicax
31. jan 2012

@mycats tiez to mohlo stokke poriesit nejako ako napr. ta pani aby to pri tyci tak neodstavalo 😅

jessicax
31. jan 2012

@mycats tak napodobenina nebude nikdy vyzerat ako original 🙂

mycats
31. jan 2012

@jessicax
http://www.stokke.com/en-sk/stroller/customize-...

tuto ked je deka na kociku, tak to vyzera, ze ta tyc nou prechadza. 😀
preto som sa pytala 😀
ale tak niektore mamicky su velmi sikovne.
a kto vie ci za stokke nestoji nejaka sikovna mamicka 😀

danielle25
31. jan 2012

@mycats kedze mi doma stoji vanicka aj autosedacka, rozhodla som sa, ze ho predam ako trojkombinaciu, aby niekomu tak pekne posluzil od novorodeniatka, ako nam 🙂 no a ja sa po jeho predaji vrham do rifloveho sportaka 😵 no a tiez na letny kit, samozrejme! Nozickovy fusak, winter kit, kozusinku, drziak na pohar a deku si nechavam, kedze je este strasna kosa.

mycats
31. jan 2012

@danielle25 😀 😀 😀 ja odpadnem. druhy pripad co vymiena stokke za stokke. toto moj muz hovori, ze az sa mi rozum zastavuje ako niekto moze prist na myslienku vymenit stokke za stokke 😀 😀 😀
rano clovek vstane a ie na to 😀 😀
tuto kilian hovori, ze kity uz budu zajtra 😀 😀

kilian
31. jan 2012

@mycats citala som na fb. 😀 😀

danielle25
31. jan 2012

@mycats no ako ja som to na mojho muza vybalila, ze co planujem urobit a cuduj sa svete, suhlasil 😀 a kde budu tie nove kity zverejnene, nevies, prosim Ta? 😉

mycats
31. jan 2012

@kilian tak pojdem zajtra spehovat 😀 😀 😀

mycats
31. jan 2012

@danielle25 tuto kilian pise, ze na FB. tam vlastne sme sa aj dozvedeli, ze budu 😀 😀

danielle25
31. jan 2012

@mycats dakujem za info 🙂

lodgermaniacka
31. jan 2012

moja krasna tmavomodra nadhera už parkuje doma 😵 😵 😵 😵 😵 aj s fialovou dekou 😝 🙂 🙂 🙂 🙂 milujem stokke 😎 😀

lodgermaniacka
31. jan 2012

@mycats čoooo, summer kity? 😵 😵 😵 😵 tešíííím

jessicax
31. jan 2012

@lodgermaniacka supeer, gratulujem k novemu prirastku 😀 😀

mycats
31. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 vsetky sa tu tesime!! ja ani nezaspim 😵 😵 😵

lodgermaniacka
31. jan 2012

@jessicax ďakujeeeem 🙂 🙂 🙂

lodgermaniacka
31. jan 2012

@mycats ani ja, od šťastia 😀 som neverila že sa ho dočkam 😀

jessicax
31. jan 2012

@lodgermaniacka a co hovoris na tu deku? Si spokojna? Je to dobry material? Je tenka alebo skor hrubsia?

mycats
31. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 to sa tesime s tebou!!! a super, ze vysla aj farba 😀 😀