Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lenocka23
2. feb 2012

dakujem aj ja dakujem za rozveselenie pred spanim... uz sa mi oci zatvaraju.... tak dobru noc vam vsetkym, zienky... 🙂 😀

mycats
2. feb 2012

dobru noc!!! ja este googlim 😀 😀

jessicax
2. feb 2012

dobru, idem aj ja googlit, noc je este mlada 😀 😀

lenkakrchova
2. feb 2012

@kilian juj do kelu fakt ... ani som nevedela, ze sa da ta stieska odzipsovat. Vlastne od kedy mam kociar tak mam len winter kit, takze som poriadne tu fialovu striesku nepozerala ... vdaka za radu 🙂

kalista
2. feb 2012

ja z vas baby odpadnem 😀 😀 😀
@esika presne ta baba pisala aj mne a chcela limitku quinny buzz tyzden jazdeny "zadarmo" 😀 😀 😀

lodgermaniacka
2. feb 2012

@esika
@jessicax
@mycats jeeej baby, aj ja som sa nakoniec dobre pobavila 😉 😀 a som nesmierne rada, že nevypisuju tieto hovadiny len mne 😎 😎 😎 som si myslela, že asi dementne píšem do inzeratov 😅 presne aj mne aj telefonovali aj písali ked som predavala winter kit, ja mam skôr pocit, že im sa ten kočík len pačil na obrazku a absolutne nemaju ani šajnu čo ten winter kit vôbec je a o zn.Stokke tiež nechyruju..a mne na striešku bee+ za 40 eur písali, či je kočík volny a nech popíšem viac.. dobruuuu 🙂 🙂 🙂

lodgermaniacka
2. feb 2012

@kalista ano, najlepšie zadarmo a oni ked predavaju tak minimalne za nakupnu cenu, ak nie viac 😠

kalista
2. feb 2012

@lodgermaniacka ved tooo normalne chcu zarabat na tom

mycats
2. feb 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 necitaju inzeraty, to je jasne. je to katastroooofen 😀 😀

mycats
2. feb 2012

@lodgermaniacka @kalista presne! 😝

kalista
2. feb 2012

mne posledne pisala zenska, ze chce kocik, nech jej spravim cenu. Mimochdom ten kocik cestoval iba v aute, lebo som ho musela mat a Lea v nom ani nesedela. Nakoniec, ye teda kocik nechce, lebo chce inz, ale nech jej teda predam potah. Ok dala som jej cenu a , ze ci s postovnym......no mozem sa ja na to.......

mycats
2. feb 2012

@kalista 😀 😀 😀 toto citam na svojich inzeratoch snad denne 😀
doviest, zadarmo dat a este podakovat 😀

klarawerder
3. feb 2012

Tak tady je úžasná dečka Stokke "v akci" 🙂 A taky jsme koupily vložku do kočárku (abych nemusela milionkrát prát celý sporťák 😀 ) a k tomu dečku (už asi desátou,aby jich nebylo málo 😀 )... No, maminka je spokojená jak želva :-P

klarawerder
3. feb 2012

Ještě jedna fotečka...nepříliš povedená...ale je na ní 3letá dcerka mojí kamarádky, která se nám nasoukala do kočárku bez jakýchkoli probémů 😉 Takže ať mi někdo nevykládá nesmysly o tom, že je Stokkáč "malý" 😀

mycats
3. feb 2012

@klarawerder na fialovom vyzera supeeeer 😀 😀 😀 dufam, ze aj k dark navy 😀

mycats
3. feb 2012

@klarawerder 😀 😀 zlatucka je 😀

kilian
3. feb 2012

trvalo mi precitat pol hodinu,co som zmeskala
TEMA super,u nas vladne celibat.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hajanka
3. feb 2012

ja som taka rada, ze som sla spat vcera uz o osmej 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀
a to som si chcela len na chvilku lahnut k Adkovi 😀 no zaspala som skor ako on

kilian
3. feb 2012

@hajanka aj ja som uz bola okolo osmej tvrda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gwenni
3. feb 2012

Maminky som sa na tých vašich komentároch ohľadom inzerátov dobre pobavila 🙂 🙂 🙂
Tak my sme za to všetko zaplatili také peniažky a oni to chcú za facku, však tú facku by som im inak aj dala zadarmo nech sa spamätajú a nedávajú také sprosté otázky, veď nám to tiež nikto nedal zadarmo !!!
Ale iné som chcela 🙂 🙂 🙂
chcela by som si kúpiť ten nový letný kit čo aj Kalista dala do svojho albumíku 🙂 dá sa už kúpiť na SK a kde prosím ja som ho nikde nenašla :( a aj ten nosič na bábätko ....poradíte mi prosím ??? 🙂

janga
3. feb 2012

@klarawerder tak potom poprosim info ako sedi, ak sa ti da tak aj foto 😉

janga
3. feb 2012

jej az teraz som zbadala, ze uz si dala aj foto 🙂 tak supeer

kilian
3. feb 2012

@gwenni myslim,ze babymarket v bratislave ho uz maju na nete.pozri.ten nosic som este nevidela nikde. 😉

gwenni
3. feb 2012

@kilian ďakujem pozriem 🙂

kalista
3. feb 2012

@gwenni skus napisat do babymarket aj ked ho nemaju na webe objednaju, su zlati 😉

gwenni
3. feb 2012

@kalista ďakujem a nevieš či sú aj iné nové kity pre chlapčeka ??

kalista
3. feb 2012

@gwenni to neviem

gwenni
3. feb 2012

@kalista oki, tak počkám ešte veď to ešte nesúri

mycats
3. feb 2012

@kilian 😀 😀 😀 😀 sme sa tu vcera vecer vybesneli. som ti v tej rychlosti pridal a aj jedno L do nicku 😀 😀

kilian
3. feb 2012

@mycats citala som citala 😀 😀 😀 😀 😀 ja som dnes trocha v strese,budem rada ,ked sa tento den skonci