Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
11. feb 2012

@kilian aj mne sa nezda, nahlasila som ho

kilian
11. feb 2012

@hajanka aj ja ,hned ako som to uvidela. 😀

babymarket_sk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciag3
11. feb 2012

@babymarket_sk Ďakujem a to sa stačí len prihlásiť?

ustrachana
11. feb 2012

kocky ten inzerat je aj na bazos.sk

luciag3
11. feb 2012

Aaaaaa Summer Kit Blue Pixel objednaný. Som zvedavá kedy príde, ale už teraz sa teším 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

taminameiki
11. feb 2012

ahoojte vsetky juj uz dlhoo som nepisala 🙂 > tak ste ma poblaznili s farbou dark navy ze som sa rohodla ze asi kupim textile kit 🙂 a nema uz niektora z vas nahodou tu najnovsiu farbu riflovu?
🙂 🙂

mycats
11. feb 2012

@ustrachana aj na ceskom mmb a dva krat, dokonca v cestine 😀 flexibilny

mycats
11. feb 2012

@taminameiki 😀 😀 😀 nebudes lutovat, nadherny je 🙂 ja som tiez dlho vyberala, ale byby ma ukecali na dark navy 😀
riflovy sa este samostatne nepredava pokial viem, je to len v plane

mycats
11. feb 2012

ja to vidim tak ako s winter kitom, ze pixel mania startuje a ked neobjednam, tak nic nebude 😝 😝 😝
budem siiilno zvazovat buduci mesiac. v brendone je este stale sladky spanok a pixel kde nic, tu nic 😀

taminameiki
11. feb 2012

ach ved aj mna ste poblaznili s dark navy a teraz koli nemu nemozem spavat tak idem objednavat ale na baby markete som videla ze sa da uz kupit ten riflovy tak uvidime ale jednoznacne ten dark navy si kupim 🙂 je perfektny. A kociarik si fakt neviem vynachvalit je super a aj v snehu sa snim ide super a aj po roli som snim isla a presli sme v pohode na dvoch kolesach. boze unesena som z toho tvojho 🙂

taminameiki
11. feb 2012

@mycats jaj ani nehovor o tej pixel manii ved uz aj ja stale len pozeram ake su novinky a uz mi z toho sisi 🙂 a nikto z rodiny to nechape
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

mycats
11. feb 2012

@taminameiki 😀 😀 ja cakam kym sa brendon zobudi, ze vymlatim bodiky 😀 no ale vidim to ta, ze budem musiet nakoniec objednavat z marketu, lebo nic nebude

danielle25
11. feb 2012

@luciag3 dobre si urobila 🙂 akej farby mas kocik?

taminameiki
11. feb 2012

a je vlastne medzi brendonom a babymarketom rozdiel?

danielle25
11. feb 2012

@taminameiki ale my Ta chapeme na plnej ciare! 😀 😀 😀

taminameiki
11. feb 2012

@danielle25 jej dakujem aspon v niekom mam podporu 🙂 hurra niesom v tom sama 😀

taminameiki
11. feb 2012

hehe predstavte si ze vsetky stokacky by sme sa stretli v ba juj bratislava by bola plna ale tak krasne plna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mycats
11. feb 2012

@taminameiki tak neviem ci by nam cele tesco parkovisko stacilo 😀 😀

taminameiki
11. feb 2012

@mycats myslim si ze asi nie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mycats
11. feb 2012

@taminameiki tak nejaky isto 😀 😀 😀 co sa tyka stokke, tak babymarket je taky trosku flexibilnejsi a rychlejsi 😀 😀 aspon teda podla mna. a hlavne mne ako mimo bratislavcanke vyhovuje, ze BM ma e-shop 😀

taminameiki
11. feb 2012

@mycats aha tak takto to je 🙂 🙂 🙂 ja len som tak informativne chcela vediet lebo si chcem ten dark navy objednat. Dakujem 🙂 🙂

mycats
11. feb 2012

@taminameiki tak z babymarketu ti moze prist aj kurierom a nemusis nikam chodit 😀

taminameiki
11. feb 2012

no a aj do rakuska? 🙂

mycats
11. feb 2012

@taminameiki tak to neviem, sk adresu nemas? posielaju kurierom.

taminameiki
11. feb 2012

boze jaj niekedy mi to nedochadza ved to mozem dat poslat kamoske do ba jaj prepac obcas ako keby si sedim na kabliku 🙂 no asi to bude tym ze stokke mi zatienuje mozgove bunky 😀

mycats
11. feb 2012

@taminameiki 😀 😀 😀

esika
12. feb 2012

@kilian
@mycats
@hajanka ahojte dievcata, to je podla mna kocka co sleduje ebay ak sa tam nieco vyhodne naskytne da rychle inzerat, ci je zaujem a keby sa jej niekto ozval tak to kupi a preposle a zarobi, uz tu mala takto par inzeratov🙂

esika
12. feb 2012

@taminameiki ahoj, dark je naozaj krasny, ides kupovat iba textilie? krasny den🙂)

kilian
12. feb 2012

@taminameiki myslim,ze babymarket posiela aj do rakuska.raz som si chcela nieco objednat a dalo sa....

@esika no na tomto asi nic nezarobi,lebo vtedy sa predal za 741 € do anglicka. 😀