Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
27. sep 2011

@kilian @pallacinka babenky (aj ostatne co mate winter kit), mohla by som vas poprosit, ak budete mat chvilku cvakli by ste tie dva nanozniky ako vyzeraju novy a stary (to vnutro, podsitie, pripadne nepodsitie 😉 )? Pls. Dakujem vopred. Pisla som Sian zo Stokke Lovers, kt. pre Stokke pracuje 7 rokov ohladom tych kitov a dostala som takuto odpoved 😖

"The new winter kits don't have any differences except for the colour. I have just confirmed this with the Stokke global marketing manager."

nezda sa mi to vobec, kedze na nete su osobne skusenosti kupujich uplne odlisne....
neviem co tym chcu dokazat....

julinkak
27. sep 2011

@kilian tu som, tu som 🙂 pravidelne sledujem diskusiu, no bohuzial sa nezapajam, pretoze sa tu pise predovsetkym o winter kite a ja ho neplanujem kupit, nepotrebujem ho. ale je skutocne krasny. a taktiez si s manzelom a dcerkou uzivame posledne dni volna, pretoze manzel okrem svojich firiem zacina s dalsou pracou a spolocnych chvil bude ovela menej ☹ ale zaujimala by ma jedna vec, fusacik mam objednany, ale netusim ako to funguje. moja mala uz teraz s dopomocou chodi a v obdobi, ked budeme pouzivat fusak bude chodit este lepsie, to znamena, ze topanocky budu od blata a snehu a v takychto topanockach ju mam supnut to fusaka? je na fusaku nejaka cast na odopnutie alebo ju mam pred tym vyzut? mozno tato ozatka znie hlupo, ale je to moje prve babo a netusim ako to chodi 😅 dakujem za odpoved 🙂

julinkak
27. sep 2011

@pallacinka a gratulujem k novemu WK, je skutocne krasny. budete najkrajsie v celom meste 😀

hajanka
27. sep 2011

@julinkak ahoj 🙂 ja som niekde citala, ze sa daju kupit take ako navlecky na topanky do fusaku, ale kde to neviem

julinkak
27. sep 2011

@hajanka moze byt. ale myslis, ze vsetkym mamicky maju nieco take? asi nie, co? hmm, normalne mam teraz dilemu... 😒

hajanka
27. sep 2011

@julinkak netusim, moj taketo nieco nikdy nemal a tiez som mala dilemu ze co a ako, tak som to riesila tak, ze som ho vzdy vyzula

fliacik0103
28. sep 2011

@vidolucia ktory konkretne myslis? tento?

vidolucia
28. sep 2011

ano len bol ten oranžovo zelený a tiež bol do šporťáka

janka2110
28. sep 2011

@julinkak Ja som ho pouzivala v zime,ale to Alessandra este nechodila.
Tento rok rozmyslam nad tym...
Ja som zase videla taketo navleky
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7464982&tab=1.
Aj ked neviem si to uplne predstavit ako ju posadim do kocika ,lebo tie navleky jej musim dat az ked bude sediet a zatial zaspini ten fusak:-/ musim to pozriet dnes..alebo to vyriesim iba zimnym overalom...

kilian
28. sep 2011

@hajanka asi to bude zniet blbo,ale mohla by si aj prelozit co ti ta siam odpisala?bohuzial po anglicky neviem,ucila som sa po nemecky v skole 😀 😀 😀
ten nanoznik,je z druhej strany taky isty ako z hornej casti.fialovy.obycajny sustiak.
@julinkak odopnut sa pri nozickach fusak neda,tak aby mu trcali nohy von.budes musiet vyzuvat alebo kupit navleky.prave pozeram ,ze tvoja mala ma 7 mesiacov.a uz zacina chodit?wau.moja ma 10 mesiacov,ale na nohach nechce vobec stat,len po stvornozky.ale asi budem mat cez zimu tiez ten isty problem s cizmami...
@vidolucia ja sa pamätam,tie fusaky sa volakedy velmi tazko zhanali,tieto dva strakate,forrest cream a ten oranzovy neviem presne ako sa vola.

hajanka
28. sep 2011

@kilian napisala mi, ze nie je ziadny rozdiel medzi winter kitmi 2010 a 2011 okrem farby. Ze jej to prave potvrdil globalny manazer zo Stokke. 😒
Ako mozu take nieco tvrdit??? Oni to vyrabaju, oni to predavaju, tak nevidia ten rozdiel, alebo co? Ked kupujuci ma jasny dokaz o tom, ze su rozdielne materialy.
Pls, ak by si mi to mohla odfotit ako to vnutro vyzera, aby bolo viditelne a mohla som im to poslat ako ukazku. Leob ona ma stale presviedca, ze to neni mozne 🙂

vidolucia
28. sep 2011

@kilian ano ja som bola tiež prekvapená ja som ho nevidela asi ani na fotkách na facebooku. videla som ten modrý. ináč je veľmi milý len do týchto nových farieb sa podla mna moc nehodí.

kilian
28. sep 2011

@hajanka diky za preklad 😝
odfotim.takze ma budu telefonicky presviedcat tiez o tom,ze nieje v tom rozdiel... 🙄

lucisa
28. sep 2011

Všimla jsem si, že řešíte návleky, tady jich je dost a levnějších (určitě budou i na SK):
http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
A já osobně mám od této paní tyto, jednu dobu inzerovala i tady na MK, letos to poprvé využijeme, loni malá ještě nechodila:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27673987&tab=1
Má i spousu jiných vychytávek, mám i obal na madlo nebo chránič kočárku u nožiček.....
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&user...

kilian
28. sep 2011

@hajanka odfotene to mam,ale nechce mi to sem pridavat fotky.skusim neskor. 🙄

hajanka
28. sep 2011

@kilian ok, v poho 😉

kilian
28. sep 2011

@hajanka @pallacinka tak vytelefonovala som sa,a posielaju kuriera pre tento kit a posielaju mi novy kit 2011!!normalne mi to uz pripada smiesne.a oni dokonca vedia,ze su rozdiely a ze to je chyba vyrobcu,lebo im poslal stary kit.takze cakam teda dalsi tyzden dva,kym mi dojde spravny kit.alebo zeby mi poslali zase nejaku zlu farbu nabuduce.dovtedy budem cakat,kym bude leto... 🙄

hajanka
28. sep 2011

@kilian 😀 super, nech ti uz len pride cely a v poriadku!!! 😉

janga
28. sep 2011

no dievcata po skusenosti @kilian som im hned vcera napisala, nech mi poslu uz 2011 a ako odpoved mi dnes dosla nova faktura, na ktorej je uz vyznaceny aj fusak aj winter kit 2011!!!! na tej predoslej to ale nebolo.... tak dufam, ze aj dojde 😉 😵

kilian
28. sep 2011

@janga 😉

fliacik0103
28. sep 2011

@vidolucia aj mi vies prosiiim napisat, ze kde v nitre?nazov obchodu?dakujeeeeeeem

vidolucia
28. sep 2011

@fliacik0103 ano v Nitre v mlynoch je obchod predeti tak sa to volá dnes som tam nebola ale včera ho tam mali ten fusak.

hajanka
28. sep 2011

@janga ahoj, odkial si objednavala, ak sa smiem spytat?

janga
28. sep 2011

@hajanka z nemecka, ja som odtial aj kocik... 😉

hajanka
28. sep 2011

@janga takze z tej istej stranky ako @kilian a @pallacinka? 🙂

janga
28. sep 2011

@hajanka ano ano... uz len dufam, ze ta dopadne vsetko OK 😉
baby a vsetky mate original kabele??? lebo ja mam teraz zelenu, ale to mi pasovat nebude... a bez ulozneho priestoru tiez nemozem byt...

kilian
28. sep 2011

@janga no ja mam originalnu..
@hajanka nechapem,ale neviem pridat fotky,neide mi nato kliknut pridaj fotky.. 🙄

hajanka
28. sep 2011

@kilian hm.. tak skus napisat adminom, alebo ... nie su prilis velke, ze ich nechce natiahnut? Alebo vobec nejde kliknut? Nahlas adminom.

kilian
28. sep 2011

@hajanka nejde vobec kliknut a to uz skusam od rana. 🙄