Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 to prejde ,aj moja bola od malinka herečka ,stred vesmíru ,tá pre istotu žiarlila na prostredného a bojujú doteraz ,na malého nie ,tomu dovolí aj po hlave skákať 🙂

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 do x5 to asi nedáš na výšku ,ja som nenatrepala celý do Q7 a ani do ML-ka

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 ☹ ☹ ☹ si mi ušetrila robotu 😀 Som ho minule nedokázala zložiť, som myslela, že ho priviažem k autu a budem ho ťahať 😀 😀 😀 , taká hanba 😎 si mysleli, že ani len koč neviem poskladať 😀

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 to chce tréning ,potom ide to skladanie šupšup ,cca 1 minútku to trvá 😎

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 no veď, mne sa tam dačo asi zaseklo, lebo som pi..vala ako chorá vrana 😀 😀 😀

kilian
25. máj 2012

@riki1 zabudli sme na niekoho..... 😠

lucisa
25. máj 2012
kilian
25. máj 2012

@lucisa ano,na cameleona.

mrenka
25. máj 2012

@petraxy6 aj ja mám x6 a ledva ho tam natrepem zlozeny,aj poharik musim dat dole,teda drziak na poharik 😉

Inak toto hotova telenovela,som zvedava,ako dopadne pani nesympaticka...

mima01
25. máj 2012

@riki1 wooooow, to by sa mi pacilo takto kocik do auta davat bez skladania....to do x3 do toho pidi kufra asi nenarvem, ze? A nemas nahodou odskusanu mazdu cx7? 😕
@mrenka @petraxy6 aaa, uz citam, takze bavoraky nula bodov, co?

mrenka
25. máj 2012

@mima01 neviem,aky velky kufor ma x3,ale v x6 je troska seknuty,takze presne sa tam vojde,na ine uz tam miesto nie je,ale tak,myslim,ze je jedno,aky kufor,lebo on sam o sebe ked je zlozeny,je dost veliky ten podvozok...

vevika
25. máj 2012

@riki1 ja ho dam nezlozeny do x3, ale musi byt na najnizsej pozicii 🙂

vevika
25. máj 2012

@mima01 idem spravit fotku nezlozeneho v x3, za chvilu ju sem dam 😉

mima01
25. máj 2012

@vevika faaaaaakt? Supeeeer, som ani nedufala 🙂 Lebo predtym sme mali citrona ccrossera a tam bol veeelikansky kufor, teraz toto zakrpatene bmw mi nervy zerie. 😠
@mrenka yoyo, x6 vyzera velka, ale moc priestoru tam nie je...sak typicky bavorak 😀 😠

riki1
25. máj 2012

@vevika do x3 ho dáš ,len x6 má kufor tak šikmo ...

vevika
25. máj 2012

tak som to cvakla a pre istotu som niekolkokrat vyskusala,ci sa daju zatvorit dvere 🙂

riki1
25. máj 2012

@kilian hneď ťa pridám ,ja som pridávala toho ,kto mi napísal ,sorry ,ty nemôžeš chýbať 🙂 🙂 🙂 🙂

riki1
25. máj 2012

@vevika ...len keby si mala normálne poťahy ,tak by sa ti deformoval ten "šilt" na strieške ....ale super ,že ti to takto vošlo ,ten kit je nádhernýýýý 🙂

vevika
25. máj 2012

@riki1 ten silt sklopim a narvem to tam 🙂 Dakujem, ja sa na ten kit furt zamilovane pozeram, moj muz si len na celo tuka ked ma vidi 😀

riki1
25. máj 2012

@mima01 mazdu nie ,ale nezložený mi vošiel do land rover-range rover ,mitsubishi pajero ,toyota land cruiser ,chrysler grand voyager ...

mima01
25. máj 2012

@vevika wuaaaa, parada...aj ked je to tak natesno, ale vobec by som nepovedala, ze tam vojde. Ani sedaky netreba zlozit, super 🙂 A veru kraaasny je stokkacik s tym kitom....mne ten nas chlap na ceste skazil plany 😀 Som sa chystala tiez na tento kit 😀
@riki1 tuto x3 budeme mat este cca rok, potom budeme nieco nove vyberat....ale taketo hebedo mu v praci urcite neschvalia. Ale range rover by sa mi luuubil 😝

pajka7
25. máj 2012

ahojte...obdivujem vase detektivne schopnosti 🙂 najhorsie je ze mam na MMB ze kupim nakupnu tasku stokke vo farbe dark navy...a ozvala sa mi jedna mamina,ze ju ma na predaj, hoci je z Kosic....ale ma iba jedine hodnotenie....tak ja uz mam normalne strach...ja viem taska je oproti kociku nic, ale normalne zacinam uvazovat.... 😖 😖

petraxy6
25. máj 2012

@mima01 x6 je celá komplet na pi..😠 Mňa dráždia zadné dvere, že sa tam len ťažko nasáčkujem a furt sa zašpiním 😠 😠 😠

tehula
25. máj 2012

@pajka7 pozri sa, odkedy je registrovana, to je tiez dolezite 😉

bambi29
25. máj 2012

@riki1 aj mna pridaj :D

mima01
25. máj 2012

@petraxy6 jooooj, moja, ja tak nervacim zase na prednych...vzdy sa tam zaseriem s prepacenim na tom pitomom schodiku nastupnom....jak keby to bol traktor boa, neviem, na co to tam je. Na citrone sme to tiez mali, ale ten bol celkovo vyssie, pekne som sa zosupla dole, ziadne flaky vzadu na nohaviciach. Nikdy som si nemyslela ze to poviem, ale tesim sa ked sa ho zbavime 😀 Ale zatial sa vytesujem teda aspon z toho, ze sa tam takto pekne zmesti stokkac, juuuj 🙂

petraxy6
25. máj 2012

@mima01 aj my sa ideme x6 zbaviť 😠

mima01
25. máj 2012

@petraxy6 😀 😀 😀

luly3
25. máj 2012

😢 😢 😢 😢 a teraz s kým si mám písat hm????

riki1
25. máj 2012

tak teraz mi volala tá z mmb ,že cena je 500€ aj s vaničkou aj s autosedačkou ,môžem prísť osobne ,ale ja sa dnes do Ba nedostanem ,som jej povedala ,že možno zajtra a že keď ho dnes nepríde zobrať jedna mamina ,tak mi večer zavolá ...priznajte sa ,ktorá z Vás tam dnes ide ??? 😀 😀 😀