Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lolllka
17. júl 2012

@milankovazuzana ...nie stoke, ten mam ja a som spokojna...ale ten JOLLZ

milankovazuzana
17. júl 2012

@lolllka aha, no neviem, nemôžem posudzovať, lebo ho nepoužívam, len viem, že kamoška v ňom vozí rovnako starého syna nič také nespomínala, naopak, chválila si ho.

lolllka
17. júl 2012

@milankovazuzana .....vsak ani ja neposudzujem nemam skusenosti..ja len tak, som prispela... 🙂

duplicka
17. júl 2012

@lolllka ked sa ti uz zda,ze ta vlozka zavadzia ,tak vyber len ten molitan 😉 😉 a zvysok nechaj 😉 😉
@mikolajova.zuzana no moji presne cca ako tvoja spekulovali a potom sa vozili veeelmi radi cez tri roky 🙂 🙂 a ked sa obavas, ze ju to neprejde, doporucujem nejaku finticku,zobrat ju na dlhuuuuu dlhuuuu prechadzku a ked nebude vladat a ozaj nebude 😀 😀 😀 ,tak vidis aky je stakkacik pokladik ked ta vozi 😀 😀 , takto som oblafla prveho 😀 😀 😀 dve vychadzky a bolo po trucovacke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

klarawerder
18. júl 2012

@vevika Ahojky, no, šrouby už jsem jakž takž našla...akorát mi vyvstal jiný problém...Mohla by ses prosím zeptat manžela ČÍM to dotáhl? Plochým šroubovákem, křížovým nebo nějakým jiným? Jsou tam totiž šroubky s hvězdičkovým "vzorem",tak mi to ani plochým ani křížovým šroubovákem nešlo...tak bych akorát chtěla vědět, jestli to zkoušet něčím speciálním nebo zkusit koupit ten hvězdičkový šroubovák (jestli se vůbec něco takového dá sehnat...mám pocit, že oni to mají schválně typizované, aby jim do toho lidi nemohli sami vrtat a aby se to muselo vždy posílat na servis k nim...) Předem moc díky za odpověď!

klarawerder
18. júl 2012

@vevika Já jsem teda inženýr...už jsem na to přišla...Tak manžela s mými dotazy nemusíš otravovat 😉 Jde to plochým,ale člověk se musí dobře trefit a správně zabrat.... Stejně bych kopla, jakej tam strkají pitomej typ šroubků 😀

vevika
20. júl 2012

@klarawerder moj muz to dotahoval s tym hviezdickovym srobovakom Torx. Prepac, ze som nepisala, az teraz som sa dostala k PC- to vies- 3 deti daju cez prazdniny zabrat 😀 Tri srobiky su schovane aj pod tym plastom, ktory dvihas ked chces nastelovat vysku rucky a nejake su na kolieskach vidiet len ked ich das dole z podvozku a takisto je jeden uplne v strede zospodku pod pruzinou, ktora sa da vytiahnut...

lenocka23
20. júl 2012

stokkaca sme stretli aj na prechadzke Gaderskou dolinou... tu by som ho fakt necakala... 😉 (foto je mooooc nekvalitna, ale snazila som sa byt nenapadna... 😉 ak ste to niektora z Vas, ospravedlnujem sa, ze len tak hadzem foto, ale neda mi to... najma pre mamicky co si myslia ze je to kocik do nakupneho centra... 😝 😝 😉 😉

janka2232
20. júl 2012

babi neviete rozmer deky celebrity od stokke 😉

kalista
20. júl 2012

@lenocka23 to este super teren oproti tomu co denne absolvujeme my 😉

lentila.g
20. júl 2012

@kalista spokojná so Stokke aj v teréne?ja ho tiež pripravujeme na záťaž Martinske hole ked pôjdeme🙂

strawberry7
20. júl 2012

aký máte názor baby na túto farbu ?

strawberry7
21. júl 2012

@patka1987 ten dragon máš na mysli ?

patka1987
21. júl 2012

@strawberry7 no novy stokke ktory ma vyjst v septembri. A ten stokke fotku ktoreho si dala je cierny? Ci tmavo modry?

luly3
21. júl 2012

@strawberry7 je nádherny 😉

hajanka
21. júl 2012

@strawberry7 vcera som ho videla u nas, krasne je 🙂
@patka1987 je to dark navy ale vyzera skoro ako cierny

patka1987
21. júl 2012

@hajanka dakujem, lebo ja rozmyslam o tEnto farbe pre dievcatko na zimu ale odradza ma ze je to modra...

strawberry7
21. júl 2012

@patka1987 on je uplne ako cierny aj v skutocnosti 🙂

luly3
21. júl 2012

babule nemáte niekto na predaj adapter na slnečník??????? alebo slnečník celý najlepšie fialovej farby

milankovazuzana
21. júl 2012

@janka2232 nájdeš to v BM v e-shope, tak sú rozmery

janka2232
21. júl 2012

neviete mi poradit ci nove stokacke vanicky pasuju na stokke explory v 2?dakujem🙂))))))))

milankovazuzana
21. júl 2012

@janka2232 pasovať by mali, akurát bude problém so strieškou-pokiaľ ju kúpiš bez nej...

janka2232
22. júl 2012

dakujem 😉 😉 😉 😉 😉

milankovazuzana
22. júl 2012

@janka2232 strieška u nového modelu-Evo má iný spôsob uchytenia ako starší model a tak by to nešlo a vačšinou sa vaničky predávajú bez nej, takže musíš kúpiť vaničku podľa športiačika, ktorého máš.

janka2232
22. júl 2012

nasla som jednu pani co predava vanicku aj so strieskou

janka2232
22. júl 2012

a ani starsie typy nepasuju vsetky striesky vcera som mala doma jenu vanicku a tiez nepasovala strieska zips

janka2232
22. júl 2012

neviem ci je dobre maleho vozit uz v sportaku s novorodeneckou vlazkou ma dva mesiace ☹

lentila.g
22. júl 2012

@janka2232 tu na bazare Mk sa predáva zelená s vanickou,taskou a strieskou,ja by som vaničku určite ešte kúpila

janka2232
22. júl 2012

viem o nej asi ju kupim dufam ze bude pasovat 😉 😉 😉 😉

lentila.g
22. júl 2012

Myslím že niekto Tu na Mk kupoval na starší typ podvozku novú športovú časť,tak potom by aj vanička mala pasovať