Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

janka2232
7. okt 2012

@luly3 ja mam aj nove potahy na starsom modeli a pasuje to trosku som to prisposobila 😉

janka2232
7. okt 2012

@tannia87 pokial sa zmesti tak ju nechaj my sa uz nezmesime ale v sportaciku mu bude tiez super

patka1987
7. okt 2012

Inak nema niekto cierny wk? Lebo v bm mali nasadenu len striesku a nejak ma neocaril... Taky fadny sa mi zda... Preto chcem vidiet komplet obleceny ci tak nebude lepsi... Ja som kvoli tomu predala strieborny, a teraz lutujem ;(

luly3
7. okt 2012

@janka2232 nooo potom áno si šikula teda 🙂 🙂 🙂
@patka1987dark navy je krajší ako čierny 😉 teda aspoň podla mňa 😕 😀

kajakaja77
7. okt 2012

@patka1987dark. Pripájam sa k názoru luly3 navy je fakt krajší, čierny vyzerá podľa mňa tak obyčajne, mali ho v bm v Nitre natiahnutý na stokkačiku ale nie dlho.... A nepáčilo sa mi to..... 🙂 😉

patka1987
7. okt 2012

@kajakaja77
@luly3 presne, ja ked som ho videla na obrazku, wau... Musim ho mat. A ked som ho isla kupit do bm v ba, mali ho tam vystaveny, tak som si to rozmyslela... Ale kvoli nemu som si kupila black melange prezlecenie. Bude pasovat aj navy wk? Nemate niekto fotku??? Navy wk?

janka2110
7. okt 2012

Ahojte dievcata 😵 Neviete mi poradit ci sa da kupit este niekdy ruzovy stokke novy?
Dakujem 🙂

kajakaja77
7. okt 2012

@patka1987 má ho luy3, pozri v diskusii dozadu myslím, ze to bola strana 369 alebo tak nejak.... Ona tam pridala fotky priamo do diskusie.....

kajakaja77
7. okt 2012

@janka2110 Skús na internete v nejakých shopoch alebo myslím na bazosi bol jeden....ale kamenne predajne ho už asi nemajú....

janka2110
7. okt 2012

@kajakaja77 no skusala som tu u nas v It.ale nikde ho nemaju...

kajakaja77
7. okt 2012

@janka2110 To bola len limitka tak asi preto a je jedna stranka kde je v super cene, ale ružový tam už asi nebude....

zuzana_muller
7. okt 2012

Ahojte baby nepotrebuje niekto cerveny paperovy fusak do hlbokej vanicky? Mam na predaj, my uz nepotrebujeme. Inak je to ten najuzasnejsi fusak aky som kedy videla, je uzasny a veeeelka skoda ze neexistuje taky aj na sportovu cast ☹ hned by som brala. Keby cosi ozvite sa.

kajakaja77
7. okt 2012

@janka2110 na bazosi je hned na prvej strane tretí inzerát.... Tam je za 700 eur..... Mrkni tam.... Ale len šporťák so slnečníkom a taškou....

kajakaja77
7. okt 2012

@zuzana_muller a to mas original Stokke? 🙂

klarawerder
7. okt 2012

@lenka1108 Ahojky! Dcerka měla teď rok a místa má tolik, že by se tam vešla i dvakrát (má 9kg). Winter kit nemá vůbec vliv na to, zda se dítě vejde nebo nevejde - pokud se vejde do kočáru, tak se vejde i pod winter kit 😉 Přes zimu bez problémů, projely jsme i závěje, kde se ostatní kočárky s velkými nafukovacími koly nedostaly...stejně tak jsme projely úsek, kde bylo kamení velké jako pěst, jízdní vlastnosti má zkrátka daleko lepší, než vypadají 🙂 Spokojené jsme na 1000%, neumím si představit jezdit s něčím jiným (to bych byla permanentně frustrovaná a vytočená 😀 ), je super, variabilní, kvalitní, můžeš jezdit po schodech, veškerý textil lze sundat i vyprat, nebo koupit jiné potahy a změnit barvu úplně, hromada krásných doplňků... a tak dále a tak dále, s těmi superlativy bych mohla pokračovat ještě dlouho 😀 Rozhodně koupi doporučuji a jsem si jistá, že neolituješ ani korunu/cent, co do něj zainvestuješ 😉 PS: Drbou ho vesměs lidi, co ho viděli někde ve výloze a nemají ani ponětí, co ten kočár dokáže (zrovna mi jedna kočka napsala, že má Stokke "malý košík,resp. nákupní tašku"...to jsem se od srdce zasmála 😀 )

klarawerder
7. okt 2012

@kajakaja77 Podle mně nevyužiješ, v zimě nejspíš nebudeš vozit plechovku s ledovou nebo rovnou zmrzlou Colou 😀 Smysl by to možná mělo, kdyby ses tam chystala nacpat flašku i v termoobalu (ale ty zas vesměs mají různá poutka, že se pověsí za kočár a nestrkají se do držáku 😉 ) Já ho taky asi na zimu sundám...zavazí mi, když dávám podvozek do auta...

kajakaja77
8. okt 2012

@klarawerder Ďakujem za odpoveď, aj som si myslela, že na zimu mi ho nie e treba, a vlastne malá sa narodi v dečembri tak asi tým duplom mi to netreba.....
Budem ho riešiť až po zime..... 🙂 😉

kajakaja77
8. okt 2012

@klarawerder ahoj kedže budem mať zimné dieťa, do hlbokej vaničky mi bude stačiť tá flisová zavinovačka,? Alebo budem potrebova aj fusak? Nechcem toho zbytočne veľa nakupovať ......
Fusak mám do šporťáku ten nožičový..... 🙂 😉

lenka1108
8. okt 2012

@klarawerder dakujem za odpoved.si zlata 😉

lenka1108
8. okt 2012

@klarawerder uz mam rezervovany sice 2 rocny ale myslim ze to neni taky velky rozdiel s tym 2012 ci je? kedze to bude kociar cislo 6 a viem ze bude dalsi nechcem ho kupit za 700e. tak som objednala krasny modry za 290e. 😉

milankovazuzana
8. okt 2012

@lenka1108 Ahoj, mám 2 ročného synčeka a máme už 3. Stokke, nemusíš sa báť, má viac miesta a je robostnejší než akékoľvek iné značky.WK sa dajú použiť iba na novšie modely-tie so šiltíkom a krytým chrbátikom zvonku, staré modely majú iba letné-tzv. Summer kity, ale zimné nie...

zuzana_muller
8. okt 2012

@kajakaja77 ano, samozrejme ze original. Ten do hlbokej vanicky paperovy.

lenka1108
8. okt 2012

@milankovazuzana to fakt?????????????? sakra, tak to ho tam vobec nedam? ten wk?

zuzana_muller
8. okt 2012

@kajakaja77 nam sa mala narodila 11.1. a teda mozem povedat ze ten fusak do hlbokej vanicky som vyuzila na 100%. To babatko je velmi malinke takze ho treba dobre zababusit. Ja som ho pouzivala az do konca marca, mala v nom bola stale, urcite by som doporucila kupit aj fusak do hlbokej vanicky. Mimochodom je to najlepsi fusak aky som kedy videla ( teda ten original Stokke do hlbokej vanicky paperovy). Ja som ho malej v zime doslova zavidela, je uzasne makkucky a teplucky. Takze ja mozem len doporucit.

milankovazuzana
8. okt 2012

@lenka1108 nie, pokiaľ nieje novšie Stokke, ja neviem, aké Stokke ideš kupovať...

lenka1108
8. okt 2012

@milankovazuzana je 2 rocny .

elliem
8. okt 2012

@klarawerder Moc mě potěšila tvoje recenze. Stokke se mi líbí moc, ale pořád mě od něj někdo zrazuje. Vesměs jsou to maminky, co používají úplně jinou značku kočárku🙂 Můžu mít dotaz? Jak je to u Stokke s jízdou po kočičích hlavách?

milankovazuzana
8. okt 2012

@elliem absolvovala som mačacie hlavy na dovolenke v Olomouci a kto to tam pozná vie, že sú všade.Na takom povrchu sa nejde dobre ani jednej značke, my sme to zvládli v pohode a nemala som dojem, že by šiel horšie ako iné značky...

milankovazuzana
8. okt 2012

@lenka1108 tento kočiarik veľmi dobre poznám, je naozaj peknučký, len WK sa tu nedá dať, dá sa však vyrobiť-zohnať si striešku na tento typ, dať si ušiť poťah ako majú VK a použiť z nej výstuže...dať si spraviť alebo kúpiť muff, z nového typu a popr. si dať vyrobiť nánožník a WK je na svete...

jenny.kay
8. okt 2012

@klarawerder Můžu se prosím zeptat, zda jsi tu kožešinu do kočárku z rubové strany nějak podšívala další látkou, případně zda ta rubová strana "nepouští" na potah kočárku. Měli jsme kdysi ovčí kožešiny na křeslech a úplně nám zničily potahy, tak z toho mám teď do kočárku trochu strach. Díky!