Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

maminamaja4
26. jan 2013

@zuzigirl pozri do mojich albumov,na prvej fotke je rozlozene letne potahy,tie dve diely,co su v strede,to su tie diely,co sa zacvakavaju do vanicky,na jednej strane su kruhve,to ide do vanicky a na druhej je taky akoby vycnelok,na to sa zasunie strieska. Odpevni to zo sportvej casti- zvnutra cez čalunie nahmataj take dve zobaciky a stlac a povytlac smerom von,malo by to vyjst von a premontuj to na vanicku,zacvakni striesku a mas to. 😀

ikarkulka
26. jan 2013

Ale ty cvočky mám v obou, tam jsem nikam nic nepřidávala.

zuzigirl
26. jan 2013

@ustrachana DAKUJEM, video pomohlo😉 poradis mi, prosim ta, ako vsetko vyprat, co mozem hodit do pracky s cim?

pajka7
26. jan 2013

@ikarkulka 🙂 klby to je to spravne slovo...oni su len jedny....Ano ty si si to ulahcila WK a SK..vlastne aj ja...ale to asi @zuzigirl hlada

ustrachana
26. jan 2013

@zuzigirl na youtube je aj video ako "vyzlecies" vanicku, no ja by som prala asi vnutro vanicky s nanoznikom a stiesku samostatne

zuzigirl
26. jan 2013

@ikarkulka @pajka7 dakujem, baby. Problem vyrieseny 😉

ikarkulka
26. jan 2013

@pajka7 Jo jo, byla jsem ráda, že mám i ty kity, protože jinak představa, že to pořád vyndavám i s kloubama... 😀

25nikolla25
26. jan 2013

Ahojte kocky,tak nakoniec sa budem lucit sice tazko zo stokkacikom aj ja,ak ba mala niektora zaujem mam na predaj aj summer kit aj biely winter kit... 😉

z.u.z.k.a.
26. jan 2013

A summer kit aky a za aku cenu??

z.u.z.k.a.
26. jan 2013

Uz som nasla v inzerate, skoda ze nie nieco dievcenske 🙂

lcsisi
27. jan 2013

ahojte stokkacky...;)prosim prosim kde sa daju zohnat len potahy?pride nam dark navy,ale cakame dievcatko a hrooozne by som chcela pink...;)))asi by som chcela vela,nie?dakujem za kazdu radu...;)))

vevika
27. jan 2013

@lcsisi poťahy sa dajú objednať u každého predajcu Stokkáčikov (Babymarket, Predeti, Brendon), ale ružové už asi nezoženieš, pretože to bola limitovaná edícia 2011 a normálne v obchode ich už nemajú, môžeš skúsiť zohnať z druhej ruky.

lcsisi
27. jan 2013

@vevika aha,dakujem...🙂a nevies cca cenu??

klarawerder
27. jan 2013

@lcsisi Mrkni na web těch obchodů, co ti psala @vevika, potahům se říká Style kit (limitky jsou pochopitelně dražší než barvy v dlouhodobější nabídce...plus mám pocit, že teď nově zavedli, že je Style kit bez nákupní tašky, kterou je třeba dokoupit zvlášť...nebo aspoň v ČR to tak máme 🙂 )

kajakaja77
27. jan 2013

@klarawerder no veru aj vSr to je bez nákupnej tašky, pred nedávnom som v rakúzsku objednala style kit black melange a tiež som tašku dokupovala....(ešte ho nemám) snáď čoskoro nech sa možem vytešovať 😀

vevika
27. jan 2013

@lcsisi poťahy stoja 189€ a taška (tá spodná nákupná) 39€

lcsisi
27. jan 2013

@vevika ďakujem....🙂))

miskasitka
27. jan 2013

@lcsisi nove pink potahy uz asi nezozenies, mozno na ebay pouzite alebo v UK cely komplet kocik v pink farbe.ja som odtial objednavala a uz je na ceste 🙂

lcsisi
27. jan 2013

@miskasitka no kočík už mám, takže celý kočík isto nie...🙂kukala som na ebay a je tam len na športiak a taška....a príde mi to dooosť drahé ak iba to, nevadí....nebude nebude...🙂

ustrachana
27. jan 2013

baby vam sa zda cena za kit 180 vela? lebo ja mam dojem, ze tu mam zan horibilnu sumu kedze niektore mamicky by ho chceli pomaly za 100 Eur

luly3
27. jan 2013

@ustrachana 😉 nie máš perfektnú cenu, keby som taký nemala tak už by si ho nemala 😀 😀 😀 😀 😝

mima01
27. jan 2013

@ustrachana moja, uplne normalnu cenu mas, este by som povedala ze pod cenu...ved ty ho mas uplne novy, ci? Ja som moj chcela predat este kedysi, uplne novy, ani raz nepouzity, zabaleny v krabici a baby ho chceli za 200 euri ako sa predavali vtedy pouzivane neviem ako dlho, aj to sa im este zdalo vela. Ja som ho vo finale mala za 220, viac som nebola ochotna dat dole a nakoniec som sa na to vyprdla a nechala si ho.

ustrachana
27. jan 2013

@mima01 hej mam ho novy na kociku bol par dni

dolcegucci
27. jan 2013

@ustrachana to je supeeer cena🙂

milankovazuzana
27. jan 2013

@ustrachana pod cenu ho máš!!! Teraz budem nepríjemná, ale odvaha a drzosť niektorých mamičiek nepozná hraníc!!!
Mala si ho párkrát a cena padla o 100€, fúúúú a ešte sa to niekomu zdá veľa???

ustrachana
27. jan 2013

@milankovazuzana no jedna mamicka mi napisala ze za 160 ho vezme ze aj tak konci zima🙂 zuzi, ak by som si bola ista, ze otehotniem tak si ho necham pre druhe dieta

miskasitka
27. jan 2013

@ustrachana aj podla mna velmi dobra cena!nechapem preco si niekto kupi drahy kocik a potom chce nan doplnky pomaly zadarmo...ved ked ma raz nieco hodnotu tak to nieco stoji..

ustrachana
27. jan 2013

@miskasitka to nechapem ani ja, no nestacim sa na mk cudovat,fakt

mima01
27. jan 2013

@ustrachana a dala si jej ho za tych 160?

ikarkulka
27. jan 2013

@ustrachana Za 160 bych jí ho teda neprodávala. To se mi zdá málo i na nějaký starší model. Vždyť je skoro nový!

Mrkni třeba na MMB, za kolik se tam tak prodávají (ve stavu, jako je ten tvůj), ale podle mého 160 je nehoráznost. Chápu, že některé to prostě zkoušejí, ale nenech se zviklat. Jestli nespěcháš na prodej a na peníze.