Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

simonaa
20. apr 2013

Aha,takze bude asi lepsi ji tam dat,skladala jsem totiz ten sportak narychlo a zdalo se mi, ze by ta vlozka uz byla mala,a ted tady tak brouzdam v albickach a koukam ze I vetsi ditko ji jeste ma,tak ji teda nahodim a jeste se jako "chytra blondyna" zeptam,nekdo tady zminil jizdu se stokke po schodech,s hlubokym jsem vzdy najela obracene a tahla ho po jedn.schodech po tech vetsich koleckach,anebo ho proste capla za vanicku ale ted s tim sportakem jsem malou malem vyklopila:-0

cawes
20. apr 2013

@simonaa pozri si videa na you tube ja taham bud tak ue ked je maly ku mne otoceny tak pridem ku schodom otocim sa chrbtom ku schodom a tak alebo zaklapnem predna kolecka o zadne a taham.

z.u.z.k.a.
20. apr 2013

Chcem sa spytat ci je pravda ze na stokke xplory 2013 nesedi vanicka a summer kit z 2012?? Mne sa to nezda, ale zevraj je to tak...

cawes
20. apr 2013

@z.u.z.k.a. nie na xplory model v3 nesedia veci v2 ale pokial viem tak vanicka a sk z 2012 su nove takze to tam sedi ved tento rok nebol ziadny novy xplory

simonaa
20. apr 2013

@cawes ok,diky

luly3
20. apr 2013

porovnajte black + blue 🙂 🙂 🙂

z.u.z.k.a.
20. apr 2013

@cawes a v com je v3 iny??? Som ani nevedela ze taky je 🙂))

cawes
21. apr 2013

@z.u.z.k.a. no novy model he ten co je teraz na trhu a potom mas tie starsie. Tie nemaju latkove madlo,opierka na nohy neni ovalna atd presne neviem ved si to daj do google.

magica78
23. apr 2013

ahojte stokacky zas vas idem otravovat 😉 prosím vás okrem fabie combi a SUV aut v akom vozite stokac? teraz mame fabiu combi tam by sa vosiel ako mi poslala foto maminamaja4 ale chceme ho predat a kupit nico novsie ale nic velke lebo je problem s parkovanim vsade .dnes bol mm v bazare kuknut auta a bol tam asi za cudaka lebo premeriaval kufre 😀 ale nic sa mu nepozdavalo a zdalo :/ dakujem

ikarkulka
23. apr 2013

@magica78 V neděli jsem ho vezla ve VW Golf, vešel se krásně 😉

magica78
23. apr 2013

@ikarkulka dakujem ,no nad tym som aj ja rozmyslala len som nevedela ci tam vojde vobec 🙂 a to ten novsi golf? 5, 6?

ikarkulka
23. apr 2013

@magica78 Nevím přesně, který typ. Není to ten úplně nejnovější, co na něj běží reklama v televizi, ale bude to asi ta předchozí generace. Takže 5? A není to kombi, je to normální karoserie.
Můžu ti to ale zjistit přesně, jestli chceš.

bejbi777
23. apr 2013

Ahojte , neviete nahodou o nejakom obchode voviedni so stokke kocikmi??? dakujem

magica78
23. apr 2013

@ikarkulka super to by som bola rada 🙂 akurat som to hovorila mm a on ako typicky chlap a bol to varian alebo golf plus 😀 tak som mu povedala ze normalny ze to by bolo super

vevika1
23. apr 2013

@magica78 krásne sa vojde aj do Kia Wenga a napcháš ho aj do Alfa Romeo 147 🙂

magica78
23. apr 2013

@vevika1 dakujem 🙂 a davas ho tam ako si mi poslala foto alebo ho davas bokom? dakujem

vevika1
23. apr 2013

@magica78 do tej Alfy tak ako som ho nafotila, ale treba vybrať plato a do Kia Wenga sa vojde aj takýmto štýlom:

magica78
23. apr 2013

@vevika1 super dakujem aj za fotecku idem ju hned ukazat mm 🙂 nech uz nema hlavu v smutku 😀

vevika1
23. apr 2013

@magica78 táto fotka je len ilustračná (fotené v SUV), ale takýmto spôsobom ho dávam aj do kamoškinej Kie

vevika1
23. apr 2013

Nákladiak Stokke 😎

magica78
23. apr 2013

@vevika1 hej muz mm povedal ze to nie je ono ale ze aspon vie ako sa to da do kufra dat 🙂

magica78
23. apr 2013

@vevika1 krasny aj aj by som chcela cerveny 🙂

vevika1
23. apr 2013

@magica78 Ďakujem 🙂 Pre mňa to bola jasná voľba, podľa mňa je najkrajší 😎 😎

magica78
23. apr 2013

@vevika1 no mm najprv ze a ked to bude chalan ? a ja ze no cervena tiez ved ako ferari 😀

vevika1
23. apr 2013

@magica78 moja sestra má červený pre chlapca. Dokúpila k nemu prebaľovaciu tašku Ferrari, tak má chalanko naozajstné fáro 😎 🙂

magica78
23. apr 2013

@vevika1 tak to uz ano 😀

zuzana3680
23. apr 2013

ahojte stokkacky, sice uz do tejto skupiny nepatrim, kedze sme nas stokkacik (mali sme starsi typ) predali, ale stale tu zajdem a pokocham sa, ako si tento uzasny kocik skraslite! neda mi nezareagovat na velkost tohto kocika, ja mam peugeot 107-cku (to je to asi najmensie auto) a vosli sme sa v pohode 🙂

magica78
23. apr 2013

@zuzana3680 super dakujem za info si zlata 🙂 ako aj
@vevika1
@ikarkulka

cawes
23. apr 2013

@magica78 ahoj ja ho skladam do hyundai i30cwri a v pohode. A mam chlapca a mame cerveny nad inym som ani neuvazovala je to krasna vyrazna farba.

magica78
23. apr 2013

@cawes super dakujem 🙂 chcem take aby som ho tam netlacila a neznicila ho