Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vjaja
18. sep 2013

@krovka9 aj ste to uz vyriesila, lebo ja som zatial nic nedostala

nuonuon
18. sep 2013

@boban Dobrý večer, můžu se zeptat, proč ho hned prodáváte? Uvažuju o kočárku pro druhátko, jen bych musela dokoupit někde korbičku. Děkuji

bubu31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verkov
18. sep 2013

@vjaja take by me to zajimalo, ja jdu zitra za pravnikem se poradit a kdyztak se pridam k ostatnim...porad jsem cekala (sliby) ze uz to poslala... a samozrejme nic....

lenulik1002
19. sep 2013

@bubu31 ahojky prečetla jsem si že prodavas stokke ja se ze svim rozloučila asi pred tydnem a od te doby ho schanim znovu protože ho chci spatky ale pani mi ho už nechtela prodat naspet:(.ale mnela bych zajem jen o sportovni kočarek mužu nejake fotečky?a cena? dekuji

bubu31
19. sep 2013

@lenulik1002 mám v bazariku tam mi kludne napíšte a mozme sa dohodnuť

verkov
19. sep 2013

holky prodávám WK barva navy, kdyby jste měly zájem🙂 Musím říct, že na black melange vypada krásně🙂

milankovazuzana
19. sep 2013

@verkov Ahoj, je to nový typ, alebo starší-s tým vnútrom rovnakej farby ako vrch?

milankovazuzana
19. sep 2013

@verkov už som to kuk, to je ten novší, ja idem po starších 🙂 🙂 🙂

verkov
19. sep 2013

@milankovazuzana já ani nevím, že je víc typů 🙂

milankovazuzana
19. sep 2013

@verkov veru je 🙂

verkov
19. sep 2013

@milankovazuzana tak to mam silne nedostatky🙂)

rodka
20. sep 2013

@milankovazuzana ahojky, prosim ta, ako poznas ci je kit novy alebo starsi typ? a su nejake vyhody toho starsieho, alebo sa ti viac paci iba esteticky? diky

mimi27712
20. sep 2013

@rodka novší typ má z vnútornej strany béžové kocočky na bielom podklade a starší je zvnútornej stany takej farby ako zvonka, ale sa mi zdá že je tenší materiál ale má krajšiu kožušinku.

lupatko
21. sep 2013

dá sa niekde zohnať ešte táto modrá stolička? 😕

milankovazuzana
21. sep 2013

@rodka Ahoj, má vnútro identickej farbičky ako vrch-,mne sa to páči viac, krajšie to ukáže, materiálik má lesklý nádych a kožušky sú kvalitnejšie... samozrejme veľmi závisí na majiteľovi, ako sa o ne i set celkovo staral...

michaeladekan
24. sep 2013

Ahojte dievcata mohli by ste mi poradit ak chcem kupit jazdeny stokke ako zistim ci sa jedna o starsi a novsi typ? Veeeelmi vam dakujem 😉

milankovazuzana
24. sep 2013

@michaeladekan Ahoj, v tomto videjku to uvidíš najlepšie. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM
monika_35
24. sep 2013

Ahoj baby uz som sem rsz pisala a bola som spokojna a verim ze sa najde aj teraz niekto a bude mi vediet odpovedat... Vopred dakujem
Mam stary tyo stokke V2 a chcem zmenit potah,kupila som starsi tu na MK no chcem ten novsi so zadnym krytom,bude mi to pasovat? A ci tie cvoky? A co strieska? Sadne mi tam?
Ano tu vo fore som citala nieco o presiti no nrmyslim si ze som jedina co to tak urobila,je pravda ze tych 570 stran som nemala cas precitat ;) no niekde urcite su navoda ako nato aj s foto ... Budem rada za info a teraz uz banujem ze som radsej nepredala quinnyho a nekupila novy stokkac ;) no ale co uz ...

barborienulienocka
24. sep 2013

@monika_35 neviem či ti to pomôže, ale možno skús kuknúť na bazár, sú tam asi 2-3 kočky čo predávajú starší typ s novšími poťahmi🙂možno ti poradia🙂)

monika_35
24. sep 2013

Uz som pozerala, jedna mi napisala ze bez problemov sadli a druha mi este neodpisala ...

kristynakubecova
25. sep 2013

@monika_35 Navleknes to na svou konstrukci a sedak prichytis temi gumickovymi poutky a ak se zadni kryt vypne tim ze ho pripnes k sedaku.Pak to vypada pekne a ty cvoky ani nemusi byt zacvaknute.Pokud bys koupila pouze zadni kryt a boudu a nechala si puvodni sedak pak je nutne na konec toho zadniho krytu kde jsou cvocky k prichyceni k sedaku prisit dve gumickova poutka a ty zahaknes tam kde mas prichyceny sedak, stejnym zpusobem pak uchycujes take winter kit a summer kit.Take jsem mela v planu koupit jen nove potahy ale nakonec jsem neodolala a koupila cele evo 🙂 .Jinak pani Vladka na mmb dokaze sehnat potahy ve vsech barvach a ma je o chlup levnejsi nez jsou v prodejnach🙂. A cetla jsem ze nektere holky si koupily shodne druky a viceslozkovym lepidlem se to prilepi na mista kde maji byt ty cvoky potahu zacvaknute, takze urcite take moznost.

kristynakubecova
25. sep 2013

tak holky nakonec jsem vymekla a i kdyz je muj stokkacek v super stavu koupila jsem si evo a jsem totalne zamilovana 🙂

monika_35
25. sep 2013

@ kristynakubecova dakujeeeem za info,nove nebudem kupovat,uz mame viac kocikov ako aut doma ;) radsej to skusim presit a premamuflovat,sme zeny to zvladneme 🙂
Nasla som od jednej kocky stranku kde su za dobre ceny tiez veci na stokke a uz som obj potahy light green iked uz su nedostupne ze pokusi sa zohnat a fakt za dobre ceny... Tak drzte palce nech sa to podari inak budem musiet cakat na jar a nove produkty a to nechcem ...

kajuska01
25. sep 2013

@kristynakubecova odkial si objednaval?

monika_35
25. sep 2013

Ja som vcera pisala mail sem ci mi zozenu farbu light green lebo v BM v BA mi napisali ze uz nebude http://ebabo3.webnode.sk/

kristynakubecova
25. sep 2013

@kajuska01 Mela jsem stesti,jedna pani ho novy prodavala,takze ne z kramu,ale v babiez maji skor vse na stokke skladem.

mimi27712
25. sep 2013

@monika_35 koľko tam vyjde nový style kit prosím ťa? Ďakujem.

monika_35
25. sep 2013

@mimi27712 Vyjde na 200€

monika_35
25. sep 2013

Tak a uz mi prisiel mail aj z tej stranky ze uz nemaju ano oni ani nikde ten light green a tak zostanem pri tyrkyse akebo asi obj ten novy urban blue