Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lupatko
12. okt 2013

@klarawerder ani nehovor.. ja mam doma V3 ani nie mesiac a ide ma rozdrapit z tej V4 😅 😅

ivanajelinek
12. okt 2013

@klarawerder A pasuju tie fusaky aj do Stokke? Nevadi tam ta tyc? 😕

liloug
12. okt 2013

Ahojte, chcem sa Vas opytat. Mam v plane si kupit WK ale uz pomaly pojdeme do sportaku a nie som si ista, ci ho vyuzijem cely. Ide my hlavne o tu cast co "zakukly" vanicku, ci ju mozem pouzit v sportaku ako nanoznik. Dik za pomoc.

cawes
12. okt 2013

@liloug praveze wk he robeny skor na sportak takze ho urcite vyuzijes

cawes
12. okt 2013

@liloug praveze wk he robeny skor na sportak takze ho urcite vyuzijes

liloug
12. okt 2013

Dakujem a neviete preco sa neda kupit WK vo farbe black?

milankovazuzana
12. okt 2013

@liloug už sú v ponuke iba tie nové +purple a red myslím...

milankovazuzana
12. okt 2013

Nejdete niektorá mamina robiť objednávku do DE?

klarawerder
12. okt 2013

@ivanajelinek Samozřejmě, že tam tyč vadí...já mám fusak Elodie - nenožičkový...malá se mi v něm v protisměru jízdy vešla cca do roka a půl, kdy byl konec fusaku ohnutý okolo té tyče...pak jedině vozit po směru, pokud je to klasický fusak jako tento Odenwälder...

klarawerder
12. okt 2013

@lupatko Já mám doma V3 už 2 roky a ide mně rozdrápit úplně stejně 😀 😀 Ikdyž teda v tvé situaci by mě asi spíš trefil šlak 😀

ivanajelinek
12. okt 2013

@liloug Na nemeckych online-shopoch sa da zohnat cierny winter kit.

ivanajelinek
12. okt 2013

@cawes No co? Pre aky Winter Kitt si sa nakoniec rozhodla?

cawes
12. okt 2013

@ivanajelinek pockaj este tyzden a dam fotku 🙂

ivanajelinek
12. okt 2013

@cawes to nas budes natahovat? Takze tajomstvo? Tesim sa uz,som fakt zvedavaB-)

cawes
12. okt 2013

@ivanajelinek tak tyzden sa da uz neako vydrzat 🙂
ani si nevies predstavit ako sa tesim ja, kedy konecne pride

junkfoood
13. okt 2013

kocky, idem predavat mojho stokkacika dark navy, kupovaneho pred rokom, ak by ste niektora mali zaujem..je v super stave..

lennny71
15. okt 2013

Ahojte, prosim vas viete mi povedat aky je rozdiel medzi xplory V3 a V4. Dakujem vam pekne.

kristynakubecova
15. okt 2013

@lennny71 V4 by mel mit jednodussi system skladani, ma moznost aretace kol a nakupni taska se bude upevnovat jinak.Po vzhledove strance jsem tam nenasla rozdil, sedacka je beze zmeny.Snad jsem pomohla🙂

wewe8584
15. okt 2013

@junkfoood oj :( a co? tak predsa nie ste kamarati? 😀 skor si mala povedat... my sme uz objednali wk, si pisala, ze mas navy a ja som ho velmi chcela, ale uz sme nenasli :( tak sme objednali cierny...som zvedava, ako bude vyzerat...

junkfoood
15. okt 2013

@wewe8584 no ono sa to cele tak narychlo zbuchalo a vcera som kupila bgb bee +.. a WK uz putoval do noveho domova.. 😉

milankovazuzana
15. okt 2013

@junkfoood áno, áno, už sa naň tešíme 🙂 🙂 🙂

katkava
15. okt 2013

baby neplánujete niektorá predávať style kit purple? chcela by som vymeniť light green za purple 🙂 😉

milankovazuzana
15. okt 2013

@junkfoood áno, áno, už sa naň tešíme 🙂 🙂 🙂

pragmaticka
15. okt 2013

baby vyuzili ste aj adaper na maxi cosi?? Prve dietatko dostanem v decembri a vobec teda neviem ci si mam kupovat aj ten adapter, ci nie

dollydo
16. okt 2013

Ahojte, mám otázku. Mám stokke explory- športovú časť. Premýšlam o fusaku nožičkovom, ale ten sa mi nezmestí pod winter kit.či? Alebo mam radsej kupit ten gulaty pid zimny set? Ako ste to riešili? Ďakujem za odpoveď

klarawerder
16. okt 2013

@dollydo Nechápu proč by se fusak neměl vejít pod WK...vždyť jsou to jen potahy a Storm cover - kryt, co se napne od střechy po podpěru nožek...tam nějaký fusak nehraje roli. V zimě nemůžeš jezdit jen s WK a bez fusaku, to by bylo málo... 😎 Jinak s fusakem - nožičkový můžeš mít proti i po měru jízdy... Klasický nenožičkový ti půjde jen po směru jízdy...jaký zvolíš je na tobě. Osobně bych doporučovala origoš Stokke nožičkový nebo Elodie Details nebo Odenwälder...

kristynakubecova
16. okt 2013

Tak uz mam kozusku a je nadherna🙂

zz134
16. okt 2013

Ahojte babule, tak prisla ta chvila bolestna kedy idem moj nadherny stokac dat prec:( fnu fnu...uz aby som mala dalsie babynko a dalsi krasny stokac! Tieto nove farby su nadherne!

zz134
16. okt 2013

@kristynakubecova uzasnyyyyyyyyyyyyyy! aj ja chcemmmmmmm. strasne krasny je ten kocik. Ja som myslela ze ho budeme dlhse pouzivat:( skoda skoda.

kristynakubecova
16. okt 2013

@zz134 A neni to skoda kdyz je malemu teprve rok 4 mesice? Ja si treba stokkace koupila az kdyz bylo male rok a pul a doufam ze alespon jeste rok a pul budeme kocikovat🙂