Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
12. apr 2013

@lelek1 tak mi to nedalo a ze sa pozriem a mas pravdu na to sk neni.

mima01
12. apr 2013

@cawes preto by som potrebovala vediet, ci to budu pustat do predaja, ci mam cakat. Aj WK su rozne, novsie maju ine futro ako starsie a pritom je to stale ten isty kit, napr. fialovy.

cawes
12. apr 2013

@mima01 no nato aby to mohli predavat musia spravit nove sommr kity ktore tento rok urcite nebudu. Takze ani clona nebude lebo ak by bola tak si ju nemas ako pripevnit. Takze bud budes tento rok bez sk a pockas na dalsi alebo si kupis a ak budu nove tak predas.

mima01
12. apr 2013

@cawes ok, nechapeme sa...je rozdiel novy kit a novy kit

cawes
12. apr 2013

@mima01 no nie u sommer kitu su rovnake tie co boli minuly aj tento rok. Prave som ho objednalaa bola som ho najprv obzriet v obchode a videla som aj z minuleho roka.
Tu yummy mummy si si kupila nakukla som do albuma

dolcee
12. apr 2013

Čau holky,
Tak už mám také summer kit- na tu korbu to není vonco- ten stínící dil je dost volný, že jo?
Ale je krasný. 😵

milankovazuzana
12. apr 2013

@dolcee krásny, beige dots je naj 🙂 Aj ja so sa vytešovala, keď som otvorila krabicu a vonial novotou 🙂 Skús to hore obmotať, aby sa skrátil.

simuska1976
12. apr 2013

Baby neviete mi poradit, keby som predávala novy Xplory pink, hlboku a športovú časť + taška, koľko si zan môžem pýtať?

timea777
13. apr 2013

Rozhodujem sa medzi kociarikom stokke xplory vo farbe BROWN alebo BLACK MELANGE, ale neviem sa rozhodnut :(
Latky som vlastne nikdy nevidela nazivo len na fotkach..... viete mi poradit..... tie ktore mate black melange je z takeho isteho materialu, lebo na fotke vyzera ako riflovy, myslim ci by nebol narocnejsi na cistenie,ako vo farbe brown?
Na zaciatku sa mi viac pacil brovn, ale ked som videla napr. cierne zimne prevlcenie na black melange, tak ta kombincaia vyzera uzsne... a hlavne chcem taku farbu aby som doladila ci uz ruzovu alebo modru deku 🙂)))
VDAKA za vase nazory 🙂

cawes
13. apr 2013

@timea777 ja by som brala browne ale je to len moj nazor

timea777
13. apr 2013

@cawes vdaka za nazor 🙂
a vies mi povedat, ci su z rovnakeho materialu, alebo ten black melange je "latkovy riflovy" a ten brown ako "sustakovy" ?

cawes
13. apr 2013

@timea777 ako riflovina mi to nepride skor ako pevnejsia latka, a ostatne su ,,sustakove len zo spodu inak je to latka

ifkael
13. apr 2013

Melange by som brala.. Ta latka mi pride odolnejsia

emsa
13. apr 2013

@sandraaa20

Ahoj, sandraaa20 to ani neuvažuj, a rozhodne si zaobstaraj aj vaničku, moja malá má 9 mesiacov, a do 8 mes. bola vo vaničke. Tá šport. časť je otvorená až natoľko, že pre malinké bábenko je to podľa mňa nevyhovujúce. Ja by som privítala keby tá športová časť sa dala vyrovnať na ležanie a spanie, lebo dieťatko musí byť stále v sedacej polohe, aj keď ju polohuješ do lahu.

z.u.z.k.a.
13. apr 2013

@samot287 prosim ta pisala som ti ip ale nedostala som odpoved. Mas SK pink pixel? A skejtik? Dakujem

samot287
13. apr 2013

@z.u.z.k.a. ahoj,neprišla mi žiadna IP,napíš mi na mobil,ak môžeš.dík

mecavi
14. apr 2013

Ahojte baby, chcela by sim kupit deku stokke tu pruhovanu cerveno ruzovu. Su tie deky pekne aj po oprani? A su vhodne na leto?

cawes
14. apr 2013

@mecavi na leto su vhodne urcite prat som este neskusala

magica78
14. apr 2013

ahojte baby ,pisala som tu par dni spat ale nikto mi neodpisal :/ tak skusam zas , ked zlozite kocik do auta ake ma rozmery? dakujem

emsa
15. apr 2013

@mecavi
ahoj mecavi. Na leto je deka perfektná taka pletená akoby cvernová bavlna. Ja som ju už aj prala a zdá sa mi že mi ružová mierne vybledla. Ja mam ružovú limitovanú edíciu.

mecavi
15. apr 2013

@emsa ja chcem taku farebnu. Neviem ci je limitivana alebo nie🙂 ale hned ako ju uvidim ju kupim🙂 vdaka

junkfoood
15. apr 2013

@mecavi moja po vyprani uz neni taka pekna ako bola..

vevika1
15. apr 2013

@mecavi mne sa zdá na leto dosť teplá, ale zase keď je troch chladnejšie tak je super. Mne sa aj po opratí zdá stále rovnaká.

vevika1
15. apr 2013

@magica78 98x58x40 (výška)

mecavi
15. apr 2013

@vevika1 a ty mas ktoru? daj fotto

vevika1
15. apr 2013

@mecavi ja mám tú červeno-modro-béžovo čiernu. Foto dodám večer, lebo teraz sa venčíme na salaši 🙂

cawes
15. apr 2013

@vevika1 ty si super este stale som sa k tomuto nedostala to zmerat

cawes
15. apr 2013

@mecavi ja mam tuto a pride m najkrajsia

magica78
15. apr 2013

@vevika1 super dakujem velmi pekne si zlata 😉

klarawerder
15. apr 2013

@cawes Najkrajsia je jednoznačně Green multi stripe...protože tu mám já 😀 😀