Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kristynakubecova
1. okt 2013

Holky davate rano uz fusak? Ja čekam na kozusku, ale do te doby nez dojde mi prijde ze uz je kosa jen na decku.

cawes
1. okt 2013

@kristynakubecova ahoj nie este nie. Ale davam malemu pancochy rifle body tricko svetrik prechodna bunda cepka deka. Zatial mam na kociku len podlozku ale akonahle ma pistia z nemocnice dam kozusinku. A to staci. Zalezi aj ake velke dieta mas. Moj ma 13mesiacov.

kajuska01
1. okt 2013

Stokkačky prosim vas ake ma rozmery sedacka na sportovej casti?dakujem 🙂

martinano
1. okt 2013

@valentina333 tak bude na nu podavat trestne oznamenie, ja mam este cislo na nejaku zensku co mi volala od nej, ako pre mna rchol drzosti,ze vobec hoc komu da telefon..........

valentina333
2. okt 2013

@martinano cele je to vrchol drzosti ...... trestne oznamenie podame aj my, len podane oznamenie nie je zarukou vratenia penazi zial ☹, ale vsetkym nam drzim palce a dufam stale este, ze to dobre dopadne. Co sa tyka telefonatov, mne potom,ako som na nu navrieskala zacala volavat z utajeneho cisla ....ako fakt inteligentne, neviem, co si chcela pomoct, kedze jej cislo vsetci maju

janka2232
2. okt 2013

zienky pomoooooooooooc menili ste niektora tu poistku s ktorou sa nastavuje vyska rucky uz to volakde prasnem nejde mi to 😠 😠 😠 😠 😠 😠

magica78
2. okt 2013
dominikaturackova
2. okt 2013

Dobrý večer,zháňam winter kit stokke,ak niekto máte na predaj dajte mi prosím vedieť.
ďakujem Dominika

dolcee
3. okt 2013

@janka2232 já jen tu pojistku, co se ji posouvá tyč nahoru a dolů.
Tu na madlo ne :(
Ale zavolej si do servisu, poradili mi. V ČR Anna a Viktorie obchod.

janka2232
3. okt 2013

@dolcee ved tu myslim co nastavujes vysku hore dole

sabrinka26
5. okt 2013

ahojte baby, prala som v rukach ten rukavnik a pustila mi farba z kozusinky.. stalo sa vam to niekomu? normalne mi to pustilo do rukavniku a farba ciastocne zisla z kozusinky.. ☹

rosegirl2013
5. okt 2013

baby s čím a ako čistíte winter kit, keď sa vám zašpiní? ďakujem 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rosegirl2013
5. okt 2013

@teegreen ďakujem pekne 😉

sabrinka26
5. okt 2013

@teegreen ja som tiez jemne v rukach prala a pustila mi ta farba do bielej latky wk.. och,som zvedava ci to nejak poriesim..

rosegirl2013
5. okt 2013

@teegreen
@sabrinka26 a používali ste nejaký prášok, alebo mydlo, či iba vodu?

sabrinka26
5. okt 2013

@rosegirl2013 iba vodu..

rosegirl2013
5. okt 2013

@sabrinka26 lebo ja tam mám akoby mastný fľak a to sa bojím, že s vodou nepôjde ale obávam sa aby nezostali ešte väčšie mapy škvrn po prášku 😒 budem to musieť asi risknúť

sabrinka26
5. okt 2013

@rosegirl2013 jedna baba to prala v pracke a nic sa s tym nestalo.. na rukavniku je pisane bud prat v rukach alebo v pracke na jemnom pracom programe..

milankovazuzana
5. okt 2013

@sabrinka26 áno, jedna mamina to už riešila, mala to isté, rukávnik jej uznali ako reklamáciu.Mala biely WK.Inak handmuff treba prať v ruke, preložiť cez umývadlo tak, aby sa kožušinka nenamočila.Ja som to tak oprala, takisto zvnútra a bez ujmy.treba prať v tekutom géliku, ale treba dávkovať málinko, nepoužívať aviváž, po tej ostávajú niekedy mapy.

sabrinka26
5. okt 2013

@milankovazuzana v pondelok to pojdem reklamovat do babymarketu.. nepouzila som ziaden prasok preistotu, a nechcela som to prat cele,ale nakoniec som si povedala,ze ked je to napisane na tom muffe,ze sa moze prat v pracke,tak som to nakoniec namocila cele.. no a farba pustila.. ☹

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
5. okt 2013

@teegreen záleží, kde to kúpili ☹

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
5. okt 2013

@teegreen a práve jedna mamintu tu kupovala cez babyonline a bezproblémov dali nový

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi27712
5. okt 2013

@sabrinka26
@milankovazuzana
@teegreen Baby ten wk som reklamovala ja, kupovala som ho cez newkids-online.de a úplne v pohode. Najskôr som písala aj priamo do Stokke, tak tam som moc nepochodila. Cez babyonlineshop.de po terajších skúsenostiach by som už nikdy nič nekúpila. Možno tá kočka, kt. to nevyreklamovali, to kupovala tam.

milankovazuzana
5. okt 2013

@mimi27712 ano, ano, moja, to si Ty bola, pamätáááááám 🙂 🙂 🙂