Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
26. jan 2013

@lola7712 jedna mamička mala závadu na WK-na muffe a oni jej poslali za pár dní nový a ni ho nemusela vrátiť, len poslala mail a fotečky... ja mám pokazené koliesko a nechcú mi ho prevziať poštou, chcú, aby som z Čadce doletela aj s podvozkom celým...to koliesko stojí 35€ a viac ma výjde cesta, proste vrcholná neochota

lola7712
26. jan 2013

@milankovazuzana ...jeeej tak to si ma prekvapila..........tak sa už naozaj teším kedy dorazí 🙂 a tebe prajem veeela sil so sloven.predajcami ☹

lia
26. jan 2013

Ahojte,
@milankovazuzana to fakt?uz aj brendon???otras v tejto republike
Chcela som tam deku kúpiť. Tak uz len predeti mi ostáva. Síce este kika,kto vie aka je na reklamácie?

klarawerder
26. jan 2013

@milankovazuzana Ano, máme je z BP...ale byly na objednávku - dodačka 2 měsíce 😠

milankovazuzana
26. jan 2013

@lia Kika...to neviem... je to fakt otras...

milankovazuzana
26. jan 2013

@klarawerder dík, no to je tiež zúfalstvo... 2 mesiace, je to nepochopiteľné, nestojí to veľa, kazí sa to a predajcovia to nemajúú skladom...Buď som debil ja, alebo oni...

milankovazuzana
26. jan 2013

Akurát po očku sledujem európsky šampionát v krasokorčuľovaní a tam kamerou švenkli do hľadiska tam Stokkáčik s miminom a na ňom Silver WK 🙂 🙂 🙂 samozrejme som vykríkla a dostalo sa mi nepochopiteľných pohľadov od manžela a syna 😀 😀 😀
Inak silver WK je môj asi 2 týždňový sen., je prekrásny... iný, ako všetky ostatné ... ale ja som zamilovaná do purplika a už by som ho nemenila, pre mňa je ten naj ...

klarawerder
26. jan 2013

@milankovazuzana Taky jsme koukali na krasobruslení a viděli jsme Stokkáčka 😀 Joo, lidi začínají vědět, co je dobré 🙂 S těma kolečkama je to průšvih...já si teda neumím představit, že by se mi nějaké kolo zničilo tak, že by byl kočár nepojízdný...a pak jako být bez kočáru 2 měsíce?!! Sice máme pro sichr Bee, ale stejně...(navíc už jsem si tak zvykla na WK, že mi ostatní kočáry v zimě připadají hrozně "studené" 😀 )

asimon
26. jan 2013

Ahojte stokkacky...konecne mi dorazil WK a stokke fusak...a teraz mam dilemu...mala mi spava vonku...co jej mam do toho obliect...? Klasika pancusky gate body svetrik a overal a sup do fusaka...alebo len vetrovku...co obliekate drobcom vy? Mala ma 16 mesiacov 🙂

klarawerder
26. jan 2013

@asimon Ahoj 🙂 Naše malá je stejně stará jak tvoje a oblíkáme na ven punčošky,bodýčko s krátkým, lehčí mikču, bundu a na nožky ještě pro jistotu papučky (plus samozřejmě čepku a tak 🙂 )...A takhle ju šupnu do fusaku, pokud jde spát, tak přetáhnu storm-cover z WK, ten v kočárku krásně udrží teplo... Sice nemáme Stokke fusak, ale Elodie Details, ale baby tady se shodly, že jsou svou výhřevností nastejno...

asimon
26. jan 2013

@klarawerder dakujem za radu...nemam skusenost s wk ani s fusakom...v druhom kociku mam elodie..s tym som chodila doteraz von a je fakt teply...takze stokke ma podobne vlastnosti...teraz v tejto zime je naozaj tazke odhadnut ako ich obliect 🙂 skoda ze si to nemozme my vyskusat, ze ako tam maju teplo krpci nasi :D

lelek1
26. jan 2013

maminky, vie mi niekto poradit, prosim, ci strieska z autosedacky stokke pasuje na vanicku alebo sportak stokke? 😒

maminamaja4
26. jan 2013

@lelek1 nepasuje,strieska s vanicky pasuje na sportovu cast a opacne,ale autosedacka ma inu striesku ovela mensiu 🙂

cawes
26. jan 2013

ahojte stokacky zase vas idem otravovat, tak dneska som pozerala na nete buginy a vo vyhladavani mi to vyhodilo kocik stokke scoot,kedze jeden kocik mame a aktivne ho pouzivam a je k nemu aj sportova cast tak som si myslela ze toto by som mala ako buginu. Co vy nato? Kedze sa mi zda ze sa sklada velmi jednoducho a bol by dobry tym padom aj do lietadla. Tie klasicke buginy co su sa mi velmi nepacia, ale toto bola nadhera.

klarawerder
26. jan 2013

@asimon No, já to vždycky zkouším malé vzadu za krčkem...když je jí horko, tak je tam zpocená, kdyby to tam měla takové vlažné, tak bychom musely oblíknout víc...WK je super záležitost 😉 Když ho máš na kočárku a strčíš tím "okýnkem" ruku dovnitř, tak je tam krásně teploučko 🙂 Plus teda nemusíš jezdit jako tatar s pláštěnkou, když sněží 😉 Já už si to bez WK vůbec nedovedu představit 😀

klarawerder
26. jan 2013

@lelek1 Já jsem si téměř jistá, že nebude pasovat...sedačku jsem sice jen viděla a zkoušela v obchodě, ale na 99% je na ní bouda menší než ta, co se dává na kočár...

lelek1
26. jan 2013

ok dakujem! este otazocka: mam autosedacku pasuje na konstrukciu normalne ci treba nieco ako izofix???

milankovazuzana
26. jan 2013

Mamičky slovenky,nemáte náhodou doma zbytočné 1 predné koliesko- jazdené?Kým dorazí nové prejde mesiac a my so Stokke budeme stáť a tak som sa tešila, že budeme brázdiť zimu aj s WK 😢 😢 😢

zuzigirl
26. jan 2013

Stokkacky, pomoooc! Vanicka ma extra striesku?

ikarkulka
26. jan 2013

@zuzigirl Ne, používá se na ni ta ze sporťáku 😉

zuzigirl
26. jan 2013

@ikarkulka a ako sa pripevnuje, prosim ta? Je na tom extra diel? My sme akurat kupili pouzity a zda sa mi, ze mi tam cosi chyba...

ikarkulka
26. jan 2013

@zuzigirl Na korbičku i na sporťák se připevňuje úplně stejně.

zuzigirl
26. jan 2013

@ikarkulka aha... Lebo ja to tam neviem pripevnit...☹

ikarkulka
26. jan 2013

@zuzigirl No jo, vypadl ti tam ten cvoček, ke kterému bys to připnula 😅 Na druhé straně ho máš?

ustrachana
26. jan 2013

@zuzigirl tebe tam chyba ta cast do ktorej sa zacvakava strieska, nemas to na sportovej casti?

pajka7
26. jan 2013

@zuzigirl na tu plastovu vystuz v strieske sa nasuva este jeden diel, taky kratky,ktory ma na konci take vystupky, tie su ale kolmo na tu vystuz..a tie idu do toho velkeho otvoru a tam cvaknu...pisem asi ako tatar ,ale inak to opisat neviem 😉

zuzigirl
26. jan 2013

@ikarkulka @ustrachana nemam ani na druhej strane. Len na sportovej casti. A tam to vyzera uplne inak - ze mi to do toho otvoru nepasuje...

ustrachana
26. jan 2013

@zuzigirl z tej sportovej casti to musis vybrat ( pozri video na youtube) a zacvaknut do hlbokej casti a potom do toho zasunut striesku

ikarkulka
26. jan 2013

@pajka7
@zuzigirl
@ustrachana

Holky, tak já mám ty cvoky v konstrukci jak na sporťáku tak na korbičce, nic odnikud nepřendavám. Jen vycvaknu boudičku z konstrukce (ty výztuže), odepnu zip a hotovo. A zas to jen cvaknu do konstrukce, zapnu, zacvaknu cvoky a hotovo.

Nemáte starší typ kočárku?

ikarkulka
26. jan 2013

@pajka7
@zuzigirl
@ustrachana
Jeeee, pardon, máte pravdu, do té konstrukce se musí zasunout ty klouby, kterými se stahuje a polohuje boudička, teprve do toho se pak zacvakávají ty výztuže. Zapomněla jsem na to, protože jsem ty klouby vzala z WK nebo ze SK, takže je mám zacvaknutý jak ve sporťáku tak v korbičce, a opravdu jen přecvakávám samotnou boudičku.