Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mirkadena
6. feb 2012

prikladám foto s bielym a strieborným kitom. Vtedy sa mi vlastne aj prvý krát tak poriadne zvlnila kožušinka na rukávniku.Ináč na novších kitoch je trošičku svetlejšia kožušinka a je podšitý ešte tenučkou látkou strieška a vrch ako bolo už niekde tu v diskusii spomínané. Inak som mala možnosť porovnať, ŽIADNE iné rozdiely...Možno tým niekomu pomôžem, ak by chcel niekto vedieť či je rozdiel medzi novším a starším. 😉

mirkadena
6. feb 2012

@lodgermaniacka no to napadlo aj mňa, ale až keď som ju vyprala, ale v podstate nebol rozdiel keď sa zvlnila po snehu alebo po práčke. Len nechápem, prečo je tam značka prať v práčke na 40 stupňov. Vyprala som na 30 stupňov, ale nevadí.

lodgermaniacka
6. feb 2012

@mirkadena ten tvoj biely je krasny 😵 😵 😵 😵 ovela krajší ako strieborny, mojej sestre sa tiež zvlnil a nejak sa mi to aj pači, lepšie ako tie rozčesane kity, mne už keby sa zvlnil necham ho tak 🙂 ale zase rukavnik je dobre sem tam oprať..ale asi radšej v čistiarni

mycats
6. feb 2012

hrozne malicke fotky to sem dava 😖 😖 😖
ale prekrasny je ten biely kit 😀 😀 😀 ako pise lodgermaniacka
@mirkadena
@lodgermaniacka

lodgermaniacka
6. feb 2012

@mycats ten biely je čistý luxus, že? 😉 😉 😉 strieborny je žial strašne fadny, mne sa osobne nepačil, preto som ho predala 😒 na fotkach vyzera ešte krajšie ako v skutočnosti..

mycats
6. feb 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 ten biely je taky od snehulienky 😀 😀
ved prave dnes som sla po snehu a aj snezilo a hovorim si, ze by aj porazilo v tej zime odmontovavat kozusinku 😀 😀

mycats
6. feb 2012

stale mi vrta ten novy summer kit v hlave. preco ho stokke nema na stranke??? nie je to divne?

januska712
6. feb 2012

@lodgermaniacka ahoj ano prala som to čo je na ruky?D

januska712
6. feb 2012

@lodgermaniacka ahoj ano prala som to čo je na ruky?D
@mirkadena Ahoj áno prala som to no však čo už je to na zimuD:D a niektorý ľudia ani nevedia ake to má byt:D:D: takze to je jedno:D:D:

lodgermaniacka
6. feb 2012

@mycats ja by som si s tym hlavu nerobila, urcite by som ho pouzivala aj v snehu, nato to je 🙂

mycats
6. feb 2012

@lodgermaniacka 😀 ten ked ja by som ho chcela taky krasny ako novy 😀

mirkadena
6. feb 2012

@lodgermaniacka to áno, máš pravdu. 🙂

mirkadena
6. feb 2012

@mycats presne, ja som tu dala dosť veľký formát a takú maličkú ju tu dalo ☹

mycats
6. feb 2012

@mirkadena 😖 potom nic nevidno. to iste urobilo aj mne

danielle25
6. feb 2012

@mycats ešte si neobjednala modrú lentilkovú lásku? 😀 Ja sa musím pochváliť, mne ho už manžel objednal 😵 no nie je zlatý? 🙂

mycats
6. feb 2012

@danielle25 😀 😀 😀 poprosim pozicat toho manzela 😀

danielle25
6. feb 2012

@mycats nikomu a ani za svet!!! 😀 😀 😀

mycats
6. feb 2012

@danielle25 vratim nepouzite, staci ked kupi ten set 😀 😀

danielle25
6. feb 2012

@mycats nooo, ale som si aj pomraučala dačo za ten set... 😀 jaaaj, som zvedavá, ako to bude vyzerať! 🙂

mycats
6. feb 2012

@danielle25 ale mne ani mraucanie nepomoze, to skor tie body a vlastnu penazenku ukecam 😀 😀

danielle25
6. feb 2012

@mycats odkial sa chystas objednat?

mycats
6. feb 2012

@danielle25 pockam na brendon, ak im to nebude trvat do leta 😀

danielle25
6. feb 2012

@mycats jaaaj, tie bodiky, jasne 🙂 urcite ho budu mat coskoro aj tam 🙂

adriankabalaz
6. feb 2012

Ahojte..uz som vyskusal 🙂 teraz sme kupili.Je vazne dobry 😵

marcela10
7. feb 2012

Ahojte baby, vidím, že riešite zimné sety 🙂) Mám dobrú správu pre tie, ktoré túžia po bielom. Predávam svoj, nakoľko som dostala od ségry aj červený. Používala som ho 3 mesiace, je ako nový. Mám k nemu aj originál krabicu a bola k nemu aj taká biela taška grátis. kto má záujem píšte

adriankabalaz
7. feb 2012

marcela10 ahoj.Cena?

jessicax
7. feb 2012

@danielle25 kde si prosim objednavala ten letny set? V babymarkete? A za aku dobu by ti mal prist?

danielle25
7. feb 2012

@jessicax ano, v babymarkete. Vraj 4 az 6 tyzdnov, tak uvidime...

jessicax
7. feb 2012

@danielle25 to je dost dlha doba, pockam do konca mesiaca a objednam aj ja...

mycats
7. feb 2012

@jessicax @danielle25
ved este sa beha s winter kitom 😀 😀 ja tiez pockam do jari, ved nebudem hned novy kocik prezliekat 🙂