Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

fatia
12. aug 2011

@andrejo my uvazujeme nad fialovou a tiez ruzovou. Ta svetlo zelena je velmi pekná,videla som ju naživo, ale páči sa mi aj svetlo modra,pokial by to bol chlapec. Ale podľa všetkého vyhra ruzova. 🙂

andrejo
12. aug 2011

@fatia no s ruzovou sa treba pohnut to je limitka a neviem ci bude normalne este k dispozicii.

fatia
12. aug 2011

@hhranolka ten silver cross je nadherny, elegantný a nadcasovy. Dobrá voľba. Si s ním spokojna?

hhranolka
12. aug 2011

@fatia mimi bude až v březnu, takže o spokojenosti ještě nemůžu mluvit 😀 ale je krásný, velký a úžasné houpe!

fatia
12. aug 2011

@andrejo ja by som ho objednala uz dnes, len to nie je na 100% dievčatko. Možno sa to dozvieme v utorok,dufam . ☹ da sa získať info, do kedy budú mat tu kolekciu?

fatia
12. aug 2011

@hhranolka fakt, nejak mi to uz nemysli. 🙂 doma som este len 3 dni a uz mi z toho blbne☹

hajanka
12. aug 2011

@fatia neviem ci sa da ziskat info o limitkach, ale myslim ze nie, ved aj tie biele winter kity limitovane zrusili zo dna na den

hajanka
12. aug 2011

preco bol nazov tejto diskusie premenovany??????????????????????????????????????????????????????

Ja ze pisem do novej temy, az potom si vsimnem ze pisem do starej, tak som to musela vsetko zmazat!
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

hhranolka
12. aug 2011

Co se stalo??? Co ta zmena?

hajanka
12. aug 2011

@hhranolka tiez som nechapala 😠 som napisala taky dlhy prispevok, ze aha, super, nejaka nova tema... (mi nedoplo) a potom ako som odoslala pozeram... ved tieto prispevky a tvare poznam.... tak som opravovala a prepisovala 😠 😠 😠 😠 😠
Asi niekto nema co robit a robi si z nas blaznov!

mikolajova.zuzana
12. aug 2011

@hhranolka tak to je ine ked si zvyknuta a mas moznosti blizko do cudziny :D Tak stastlivy vyber :D

hhranolka
12. aug 2011

@mikolajova.zuzana jen na doplnění, do ciziny blízko nemám. Vše objednávám po netu a je to vždy veeelike překvapeni, zda bude v krabici to, co tam byt ma 😀

mikolajova.zuzana
12. aug 2011

@hhranolka aha :D chi tak to mas potom fakt odvahu a dobre vies cudzi jazyk vsak? ja by som sa bala :D chi

fatia
12. aug 2011

Poznate nejaku internetovu stranku na kocik stokke, okrem brendon, babymarket. Chcem vediet, ci sa da este nejak zohnat. Myslim, ze ho maju v Kiku,ale na internetovej stranke ho nemaju. Kvoli objednavke. Dakujem 🙂

marcela10
12. aug 2011

@fatia no ja som vystihla neskutočnú akciu na "www.predeti.sk". Neviem, aké sú tam ceny teraz, ale za komplet s vaničkou som dala nejakých tuším 700 a za autosedačku necelých 200

fatia
13. aug 2011

@marcela10 tak to si mala super cenu. Pozerala som sa na tu stránku a uz ho tam vôbec nemajú☹ ale Dakujem

riki1
13. aug 2011

@marcela10 ..tak to je super cena ,mňa komplet s vaničkou ,autosedačka + isofix ,fusak a taška vyšiel 1600€

lucisa
13. aug 2011

@andrejo 😀 😀 😀 😀 beru tě za slovo a do třetího jděte, je to krásné, mít kupu dětí 😉 Hlavně, ať nemám čtvrté dřív, než vy třetí, to bych pak nemohla čekat na váš kočík 😅

marcela10
13. aug 2011

@fatia už ho tam nemajú? tak asi dopredávali tú značku, preto som tak lacno kúpila. Lebo ja som niekedy v máji tuším kupovala, bol posledný a až do Nitry som sa za ním trepala z východu, ale stálo to za to 🙂))

fatia
13. aug 2011

@marcela10 Asi maš pravdu. Z takú cenu by som šla aj ja 🙂 Akej farby maš? Pozerám,že sa voláš Marcela,moja sestra sa tiež volá Marcela a tiež má termín v septembri 🙂 Dobrá náhoda

marcela10
13. aug 2011

@fatia ja som kúpila béžový a dokonca sa mi podarilo z jednej anglickej stránky objednať nedávno aj biely winter kit. Takže spokojnosť 🙂))

fatia
13. aug 2011

@marcela10 ja by som sa bála objednávať zo zahraničia. Klobuk dole,ze mas odvahu. 😉

hajanka
13. aug 2011

@fatia my tiez bezne objednavame zo zahranicia, alebo si davame preposielat, vzdy to vyjde lacnejsie ako kupovat tu. Ale Stokke sme kupovali tu 🙂 bola dobra cena, tak sa moc neoplatilo kupovat z vonku.

fatia
13. aug 2011

@hajanka tak na to musím este pozbierat odvahu. Ale Ked máš(te) overené stránky,mozte mi ich napisat,budem rada,Dakujem 🙂

julinkak
13. aug 2011

Myslite si, ze firma Stokke pozna Borisa Kollara? 🙂

lenocka23
14. aug 2011

@julinkak myslim ze pre firmu Stokke je nezaujimavy.. 😉 aj jedna byvala sk miss ma zariadenu detsku izbu od Stokke aj s kocikom samozrejme ale myslim ze to je skor praca predajcu.. A inak aj T.Spelling (Donna z Beverly hills 90210) ma ruzovu limitku.. 😉

fatia
14. aug 2011

@julinkak neviem či ho poznajú,ale v jednom casaku ma foto so stokke,tak isto aj kucherenko ma s ním foto... 🙂

mikolajova.zuzana
14. aug 2011

Boris Kolar vraj vsetkym svojicm detom nakupil stokke, mozno len pre tlac bol zaujimavy tym stokke, alebo predajcu kde kupil, a mozno aj priamo pre firmu, ktovie :D

No ja asi pojdem do bezovej, alebo mozno do fialovej... este stale sa neviem rozhodnut, ale musim si svihnut bo zrusia akciu na babymarkete :D

julinkak
14. aug 2011

@lenocka23 @fatia @mikolajova.zuzana mozno ho poznaju, lebo tolko kocikov kolko od nich nakupil kollar od nich nenakupil uz asi nik 🙂

fatia
14. aug 2011

@julinkak tak to ano😀