Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
9. okt 2011

@pallacinka a aky kupuješ?

hajanka
9. okt 2011

@lodgermaniacka dakujem, uz som to videla, len som nevedla podla nazvu co to je 😀 a ono sa to da napasovat do sport. sedakcy v Stokke? Cez tu tyc, ide to predelit? Nie je to potom moc natesno, napasovane? chapes, co myslim..?

lodgermaniacka
9. okt 2011

no ja som momentalne bez lodgeru, predala som kvoli stokke, myslela som že nebude dobre sedieť 😒 tak som si kupila v HM krasny "riflovy" fusačik, vnutry šedy flis s modrymi hviezdami, píšu odolny vetru, tiež si myslím že lepší ako deka a daju sa aj nožičky dole odzipsovať a krasne mi ladí s navy kočíkom a červenou strieškou 😵 😵 😵 takže lodger asi riešiť ani nebudem..

lodgermaniacka
9. okt 2011

@hajanka nie, ale niekde som videla fotky stokke +lodger, tuším jessicax, ale ma v tom už chaos 😀 ale sedi asi tak ako ma v albume kilian bugysnuggle, to je niečo podobne 😉

pallacinka
9. okt 2011

@lodgermaniacka Crimson, ten jediny sa bude asi ako tak hodit k nasim farbam, chcela som buggy snuggle no nevedela som najst ziadny, co by sa nam hodil.

lodgermaniacka
9. okt 2011

@pallacinka to je ktory 😨 nepoznam ich takto podla nazvu

pallacinka
9. okt 2011

Tento, na fotkach niekedy vyzera do cervena, no v bunkerovskej teme mi poradili, ze je skor ruzovy tak to bude dufam ok:
http://www.tsm-kids.de/marken/Lodger/Lodger-Bun...

lodgermaniacka
9. okt 2011

@pallacinka pekný, mne sa aj zda ružovy 😉 a ty maš ružovy kočík, alebo fialovy?

pallacinka
9. okt 2011

@lodgermaniacka Mne sa zdal tiez, ale nie na vsetkych fotkach, tak som si nebola ista. Kocik mam prave bezovy a winter kit fialovy.

vidolucia
9. okt 2011

Ahojte ja tie riešim že do čoho dať malého, lodger som akurát nahodila že ho idem predávať na bazare. Mám už aj stokke fusak nožičkový fialový, ale to by bolo asi smiešne používať fusak v tomto obdobý? aj ked dnes doma na záhrade malý bol vo fusaku a zniesol ho - ručičky mal ladové strašne. Ten lodger je taký dekový že tak nepôsobý že je taký zimný. asi tam dohodím či by niekto nevymenil za šedý lebo ja mám ten olivovo zelený a mne sa moc nehodí.

marcela10
9. okt 2011

Ahojte dievčatá, chcem sa opýtať, má niektorá z vás stokke autosedačku do 13 kg? mám fusak s výrezami na tie popruhy, ale ani bohovi neviem tie popruhy odopnúť? Neviete niekto poradiť?

e.l.i.e.n.k.a
10. okt 2011

@vbrnka aky si si objednala? budes si winter kit upravovat sama? som taaak zvedava, ako to vyriesis 😀 kedy pride?

vbrnka
10. okt 2011

@e.l.i.e.n.k.a strieborny..no uvidime ako to dopadne 🙂 inak uz som pisala kade tade a existuje taky nastavec na striesku ktory pasuje na starsie typy stokke aby sa dali pouzit letne a zimne kity..tak rozmyslam ze zozeniem to..alebo este pani ktora mi objednava winter kit ma na predaj aj plastovu sedacku evo 😀

e.l.i.e.n.k.a
10. okt 2011

@vbrnka drzim palce, aby si si v zime uzila vsetky krasy a prednosti winter kitu 😉 ja by som nechcela kupovat novu sedacku..a ten nastavec, myslis, ze je? ak ho nemaju na ofi stranke stokku. Prosim posli mi do IP cez koho si objednavala winter kit.

fatia
10. okt 2011

Ahojte. Chcem sa zapojiť do debaty o fusakoch a opýtať sa niečo. Ak sa mala narodí koncom novembra, bude v hlbokej vanicke a v perinke. Ale predpokladám, že budem používať aj fusak, no neviem si predstaviť, ako ju dám do fusaku stokke, ked má tie nozicky. Ak mi viete poradiť, myslite, že mám dokúpiť ešte jeden? Tiež sa mi páči lodger. 🙂

vbrnka
10. okt 2011

@fatia ja som mala maleh v kombineze a fusaku..ale tom bez noziciek 🙂

riki1
10. okt 2011

@marcela10 ...ja ju mám ,ale neskúšala som ich odopínať ,aj keď sa mi malý narodil v januári ,prišlo mi zbytočné dávať do sedačky fusak ,lebo v aute sa kúri a bála som sa ,aby sa neprehrial ,mala som ho vždy v overale a poprípade som ho prikryla malou dečkou ,fusak som mala len vo vaničke ,takže keď som išla mimo auta ,tak som ho preložila do vaničky ....

lenocka23
10. okt 2011

@fatia my sme mali ten nozickovy aj vo vanicke.. maly je januarovy a prvu zimu bol len vo vanicke a s nozickovym fusakom.. na str. 69 a 70 najdes foto... ked sa mala narodi v novembri, isto budes pouzivat fusak... 😉 🙂

lenocka23
10. okt 2011

@marcela10 skus napisat tonkovi... isto bude vediet.. 😉

fatia
10. okt 2011

@lenocka23 Ale s perinkou sa mi do fusaka asi nezmestí, kedže je prestrihnutý, nemyslíš?

riki1
10. okt 2011

@fatia ja som nepoužívala von perinku ,len doma ,von som ho dala do overalu ,potom do fusaku a ešte navrch deka ...

lenickan
10. okt 2011

Nechci rušit, ale možná by Vás mohlo zajímat:

http://www.babyonline.cz/maminka/souteze/soutez......

lenocka23
10. okt 2011

@fatia podobne ako @riki1 , tiez som na von davala overal, nie perinku... ide len o to, spravne tam ten fusak dat... maly vlastne na zaciatku lezal len na tej casti po "rozkrok" fusaku, je to dostatocne dlhe aby sa ti tam mala pohodlne vosla aj na celu zimu...nozicky fusaku som mala troskuu zrolovane a na tom este ten vrch, takze fusak ani nebolo vidno... 😉

fatia
10. okt 2011

@riki1
@lenocka23 ďakujem Vám za radu. Máte pravdu s tým overalom a je to aj lacnejšie, ako kupovať další fusak 😉

hajanka
10. okt 2011

@fatia presne ako @lenocka23 pise, boli tu fotky, babetko v hlbokej vanicke v nozickovom fusaku, ono ho viac aj potom vyuzijes a vyplati sa, ta vrchna cast fusaku (nad hlavickou) sa da vysunut hore k strieske a nozky prelozit (zlozit), nebude to vobec vidno, kedze budes mat aj ten cover na vanicke urcite a urcite sa tam zmesti. Aspon ho poriadne vyuzijes 😉

hajanka
10. okt 2011

aj ked ten novy babetkovsky je hrozne krasny 😵 😵 😵 ale vyuzijes max tuto zimu a aj tak budes musiet o rok kupovat druhy. Ten nozickovy vyuzivjes aj 3 😉

lenocka23
10. okt 2011

@hajanka no ja som teraz celkom "rada" ze sme Stokke predali, lebo uz sa vidim ako odolam vsetkym doplnkom... 😉 uspokojila som sa len s letnym kitom.. zimny sa dostal na trh, ked sme ho uz nepotrebovali... 🙂

riki1
10. okt 2011

maminy ,komu za hodí winter kit červený ,tu je za super cenu : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12460306&tab=1

desinka10
10. okt 2011

Baby a ten winer kit pasuje aj na sportovu aj na vanicku?

lodgermaniacka
10. okt 2011

@vbrnka škoda že stokke nevyraba letne aj zimne kity kompatibilne so všetkymi kolekciami 😒 😒 😒 😒 ved aj mamičky starších typov by si ich určite kupili..
@fatia ja som mala minuly rok pre maleho vo vaničke lodger bunker, je to fakt teply fusak, podla mna teplejší neexistuje, maly mal uplne horuce ručky aj v tej najväčšej zime (mala som už vela značiek kočíkov a k nim aj fusaky) a samozrejme na lodger kryt na vaničku, neskôr nožičkovy fusak a lodger využiješ do 3r, na jesen bez teplej vložky a na jar a v zime aj s nou 😉