Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tannia87
24. okt 2012

baby kedy nasadzujete winter kity fialovy mozem mat hned biely za 7tyzdnov neviem ci to nebude dost neskoro

wewe8584
24. okt 2012

Ahojte dievcata, vedeli by ste mi poradit? Chceli by sme kupit fusak Lodger bunker, ale neviem, ci nam bude sediet do vanicky, ci nebude prilis velky...a tiez, ci sedi do sportiacika....dakujeem 🙂

junkfoood
24. okt 2012

@wewe8584 my sme objednavali pred dvoma tyzdnami presne, a zatial nic..tak cakame, som zvedava, kedy dorazi..

kajakaja77
24. okt 2012

@wewe8584 Ahoj baby to už niekde rozoberali, že jen nejaký naťahovací a že nesedí do vaničky, je velký a do športiaku je najlepší nožičkový.... Nemusí byť originál stokke.... Ja osobne nemám bunker odskúšaný ale niekde skorej na stránkach to rozoberali.....
Ja som kúpila tú fleesovu zavinovačku a do orig. Fusak.
🙂 😉

wewe8584
24. okt 2012

@junkfoood no tak to som teda aj ja zvedava, potom napis, ked vam dojde 🙂 alebo aspon ci vam napisu, ze ho uz vyexpedovali.
@kajakaja77 juj, tak to ma mrzi...ten sa mi velmi pacil.... :(

kajakaja77
24. okt 2012

@wewe8584 viem že to niektoré riešili zimnou zavinovačkou emitex, ale fusak má skoro každá originál... ☹

wewe8584
24. okt 2012

@kajakaja77 som nepochopila 😀 moj tehotensky rozum sa opat ukazal..takze tu bielu zavinovacku stokke myslis? a fusak mas aky?

ikarkulka
24. okt 2012

@wewe8584 Hlavně ten Lodger má vytvarovaný sed, takže když ho dáš do korbičky, tak to může miminku překážet. Holky si kromě origo Stokke pochvalují i nožičkový Emitex 😉

kajakaja77
24. okt 2012

@wewe8584 hej ja mám tú zavinovačku stokke a aj fusak mám originál..... Ale vraj sú aj iné nožičkové..... 🙂 😉

wewe8584
24. okt 2012

@ikarkulka @kajakaja77 dakujem baby....ja som aj premyslala nad emitexom, ale ten je zas taky, ze bud pre novorodenca, alebo potom uz ten nozickovy..ten je asi velky pre take babo...ja by som chcela jeden, ktory mi vydrzi aj buduci rok, nie iba tuto zimu (par mesiacov)

kajakaja77
24. okt 2012

@wewe8584 Ja mám ten nožičkový emitex do autosedačky a myslím, že vydrží dosť dlho, keď je bábo malinké tie nožičky zahneš a je prisposobený..... 🙂

ikarkulka
24. okt 2012

@kajakaja77 No ale zase pak nebude už na velké dítě, jak chce @wewe8584
Jenže to si nevyberete, malý do korbičky bude pak malý, velký bude zase do korbičky velký a budete muset hodně zahrnovat 😒

ikarkulka
24. okt 2012

@wewe8584 Já mám ještě prošívaný Aesthetic, má odepínací spodek, takže se dá krásně zmenšit, ten by se ti vešel hezky do korbičky. Později bys připnula spodek a vlezlo by se ti i velké dítě. Jenže není nožičkový 😒

kajakaja77
24. okt 2012

@ikarkulka No však to, preto je originál naj..... Aj keď do korbičky treba iný a ten nevydrží dlho.... No čo už.... 🙂 😉

ikarkulka
24. okt 2012

@kajakaja77 Vím, proto jsem vzala originál 🙂 Mají to dobře vymyšlené 😀

pajka7
24. okt 2012

@wewe8584 ja som mala do autosedacky Emitex...ten som neskôr predala a do vanicky som davala rovno nozickovy original stokke...tym ze je babo malinke...nevadi ze je nozickovy....pekne to tam vojde...niekde dozadu je aj foto...lebo to som vycitala tu na diskusii...a ten nozickovy uz mas aj na buduci rok 😉

wewe8584
24. okt 2012

@pajka7
@ikarkulka
@kajakaja77
dakujem baby, tak asi to predsa budem riesit tak, ze teraz iny a potom buduci rok kupime nozickovy....uvidime ako dlho budeme tuto zimu pouzivat fusak...v UK nie je taka zima a termin je 28.12. 😀

e.l.i.e.n.k.a
24. okt 2012

@mycats ach joj, zatial ano 😕 ale neviem, co mozem cakat, uz mam objednany fusak bgb yellow a elodie details, ale tie male kolieska a prilisna otvorenost kocika ma stale strasi, takze uz pozeram bgb cameleon do zalohy 😉 a vy? lestit svoju stajnu beeciek na zimu? 😀

mycats
24. okt 2012

@e.l.i.e.n.k.a 🙂 neboj, kym nebude vela snehu, tak to podla mna zvladnete 🙂 len dokup sanky 🙂)))))))))))))))
ja som moj zlty fusacik nakoniec predala aj so strieskou a zirafkou.
presla som na missoni a denimovy fusak + ten moj taky bielo zeleny s hviezdickami 🙂
ja som presvedcena, ze to zvladnem aj s bee 🙂 a stokke by mi tu zbytocne este zimoval 🙂
alebo skus nejaky novy model od stokke 🙂

e.l.i.e.n.k.a
24. okt 2012

@mycats a to sa nevies ozvat, ze predavas? denimovy mas z akej znacky? sanky su uz doma za pecou 😉 plus kupim male lyze na male kolieska 😀 na lyzovacke ozaj neviem, ako prezijeme 😀

mycats
24. okt 2012

@e.l.i.e.n.k.a 🙂 ja som to pisala v teme, len neviem ci si tam aj ty 🙂 v sukromke o plusickach 🙂
denimovy mam bgb 🙂 ja si chcem byt ista, ze tam ten fusak bude 100% drzat a ten zlty sedel ako uliaty 🙂
na lyzovacku neber kocik a hotovo. lebo beecko sa asi utopi v snehu 😀
vraj bgb ma nejake super kolieska na sneh 🙂

ustrachana
24. okt 2012

baby poradte mi, myslite, ze dark navy je este in?

kajakaja77
25. okt 2012

@ustrachana Určite ano, a keď sa páči tebe je to najdoležitejšie.... Farbu si vyber podľa seba..... 🙂 😉

ustrachana
25. okt 2012

@kajakaja77 uz som mala light green a melange a teraz mam moznost kupit sportovu cast za super cenu len je vo farbe navy tak rozmyslam lebo povodne som chcela melangaca opat

martiiina282
25. okt 2012

nechce niekto predať fusak stokke do vaničky ale nie nožičkový

kliesto
25. okt 2012

Ahoj ja mam na predaj v cervenej farbe ten gulickovy @martiiina282

vevika
25. okt 2012

@tannia87 ja som nahodila WK vcera, ked tak hnusne mrholilo a bola mi zima na ruky. 😉

milankovazuzana
25. okt 2012

@vevika my nahodíme asi cez víkend, minimálne muffík 🙂

kajakaja77
25. okt 2012

@ustrachana podľa mňa ak je tam fobra cena niet čo váhať 🙂

ustrachana
25. okt 2012

@milankovazuzana - cau zuzi, prosim ta co sa ti zda lepsie na zimu stokac alebo orbit?