Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pumicamt
24. máj 2012

annaimee poznate ten nick?ta zenska uz predava asi 4 kocik tiez zaraba na nom ale myslim si ze ich aj posiela.alebo vo Vranove Nad Toplou ich mma tolko mamiciek.

hajanka
24. máj 2012

@tannia87 co sa tyka winter kitu od patishop neviem ci sa da porovnat s originalom, predsa original je robeny tak aby vydrzal velke minusove teploty (udrzal teplo), je nejako specialne izolovany, zaroven je nepremokavy...
to je tak ako s tymi summer kitmy, tiez pochybujem, ze tie z patishop maju nejaku UV ochranu 😉 kedze ide o obyc. latku

riki1
24. máj 2012

@lentila.g ...ja sa držím len jedného kočíka ,zato auto mám už asi 20-te 😀 😀 😀 ,ale nie ,môj mm robí s autami ,tak každý mesiac jazdím v inom,potom všetci riešia ,že zasa máš nové auto ? ...takže ja mením často tie veľké kočíky 😎

petraxy6
24. máj 2012

@martinano @riki1 mám nové info 😎 😎 😎

tannia87
24. máj 2012

@hajanka no ved to ze to je cisto image tak je zybtocne mi to kupovta ak tak ejndu striesku alebo vnutornu kozusinku a dost 🙂

tannia87
24. máj 2012

@lentila.g no ja som zvedava co u nas sa este vsetko pomeni kedze cakame rpve babo predpokladma ze tento rok spekulovat nebudem este ale co o rok 😉

lentila.g
24. máj 2012

@riki1 tak v tvojom prípade to môže pokračovať dllllhodobo,u mna s mojimi prostriedkami to je otázka max 3 deti🙂
Ja som toho názoru,ze kým ma niekto ešte rieši tak je dobre,horšie bude ked zabudnú 😕

lentila.g
24. máj 2012

@tannia87 🙂 ono je super že kociky sa dajú teraz tie lepšie prezliekať,ladiť..niekto povie že zbytocnost,ale mna to baví,teší..

bambi29
24. máj 2012

@lentila.g ty si si objednavala z toho nemeckeho eshopu? spokojna?

lucisa
24. máj 2012

Holky, nemám stokke, ale moc se mi líbí, bohužel mi už doma neprojde, malá má už 26 měs., takže nám stačí poslední (slíbila jsem) kočárek Cybex Callisto, ale strašně ráda vás čtu a kochám se fotečkami prcků v kočárcích.
Teď přímo hltám vaše FBI story ohledně podvodnice, jen prosím neutíkejte do soukromé diskuse, jsem zvědavá, jak to dopadne a taky vás chci dál číst. 🙂
A propos, manželovi Stokki přijde jako ufo, ale už je srozuměn s tím, že kdyby náhodou ještě někdy bylo čtvrté, bude se vozit v ufounkovi. 😀

lentila.g
24. máj 2012

@bambi29
ano, maximalne, 🙂 vsetko ok, krasne zabalene, neposkodene...ja rada objednavam z Nemecka, oni su 1

kilian
24. máj 2012

@lucisa krasne si to napisala!!!! <3<3

mima01
24. máj 2012

@lucisa jeeej, ake mile 🙂 Inak, moj manzel moc nema rad vystredne veci, ale stokke miluje, ten mu sadol ako prdel na serbel...a to ho este ani doma nemame 😀 Ked ideme po meste, tak okukuje hadam viac ako ja...taky prehlad ma o kocikoch, ze dovidenia 😀

tannia87
24. máj 2012

@pumicamt aj ja pozeram ze dalsia bez hodnotenia to co sa rozmaha stokke odrbmania ci co uz 😠

luly3
24. máj 2012

ja teraz nevím či chcem bugaboo alebo stokke 😀 😀 😀
keď má niekto skúsenosti s obidvoma nech poradí 😉

mrenka
24. máj 2012

@luly3 Nezvyknem hodnotit ludi podla vyzoru,ale teda hlavna podozriva je extremne nesympaticky typ,z tej foto sa da kadeco vycitat a evidentne bud potrebuje pomoc psychologa, no alebo je taka vychcana,ze potrebuje dobru "facku",aby sa prebrala z toho sna...

mycats
24. máj 2012

@luly3 rovno oboje odporucam 😀 😀 😀 ja mam stokke a bee a je to super dvojka.
stokke aj bgb mala napr. @kilian alebo @jessicax

petraxy6
24. máj 2012

@hajanka tebe už odpísala?

mycats
24. máj 2012

@mrenka umplne nesympaticky vyzera 😖

mycats
24. máj 2012

@lentila.g to je najuzasnejsia vec na svete!!! kto vymyslel "vymenny kabatik na kocik" je minimalne milionar 😵 😵 ja si koli tomu necham urobit dalsiu vstavanu skrinu, aby sa vsetky vosli 😀 😀

mycats
24. máj 2012

@petraxy6 a ake je to nove info????

luly3
24. máj 2012

@mycats jááj na oboje nemám potrebujem jeden na bazoši som našla stokke nový typ za 600 blbost????
@mrenka 😀 😀 😀 povec 😀 😀 😀 podla mňa je zasa pekná to žienka

petraxy6
24. máj 2012

@mycats môžem ho sem prekopírovať, nečíta to?

martinano
24. máj 2012

@petraxy6 ake, idem kuk aj ja mail

mycats
24. máj 2012

@luly3 tak stokke tento rok a o rok moze byt bee 😀 😀 ved kup stokke od niektorej baby tu z fora a bee si kupis ked nasetris. ja som tiez mesiac "hladovala" s nakupami, aby bolo bee a predala som summer kit 😀 😀

mycats
24. máj 2012

@petraxy6 kludne hod ip-cku

petraxy6
24. máj 2012

@mycats mne prišli 2 emaily. Jeden smutný, že cena sa mení, lebo ho muísm kúpiť kompletko aj s autosedaťčkou

mycats
24. máj 2012

@petraxy6 a druhy? a ako sa meni cena??

petraxy6
24. máj 2012

@mycats som ti poslala do IP obidve správy

luly3
24. máj 2012

@mycats lenže ja už som jeden bgb kúpila a nemám ani ani 😀 tak už len jeden lebo muž ma zabije aj to
som si vyplakala že si môžem kúpiť druhy 😀 😀 😀 stokke drží vysokú cenu ja by som chcela ten novší typ
ako asi sa pohybuje bgb je cca 500 evry