Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tannia87
12. feb 2012

@kilian pozri kazda z ans ked chce nieco kupit tak mame internet a vyberie si sama co jej vyhovuje a za aku cenu a viem o mamickach priamu to z mk ktore si kupia kocik povozia male chvilu a potom ho daju na inzerat a predaju o neioc drasie takze tak kto chce mat stotu ench kupuje nove veci

lodgermaniacka
12. feb 2012

@hajanka hej, presne tak, maš pravdu, dotyčna ma stiahla z ceny, a potom predala za drahšie, medzitým použila, tiež mi to vadí z dôvodu, že doma peniaze netlačíme a keby nesťahovala z ceny nič nepoviem! drzosť najväčšia 😒 😒 😒 ked si kupi niekto na ebay a zaraba to mi je jedno, to je šikovnosť, ked je niekto iný ochotný kupiť, nie každy vie cez ebay nakupovať-naprikald ja 😅

kilian
12. feb 2012

@tannia87 ty hovoris,ze povozia male chvilu,to je nieco uplne ine.ja rozpravam o vyslovenych obchodnikoch!!!aj som to pisala,nie pre vlastnu potrebu..

tannia87
12. feb 2012

@kilian ano to je drzost ked niekto kupuje kociarik stahuje s ceny a potom hot u hned zavesi o nejake aura drahsie to sa ani men nepaci preto by si mali mamicky stat za svojou cenou a nenechat sa obmekcit kazdy skace potial -pokal moze ked dotycna nema na to nech kupi lacnejsie ale co viem zo zahranicia bezne prekupuju kociariky a predavaju an sk drahsie

mauerka
12. feb 2012

Dik, baby, uz mi je to jasne 🙂 A suhlasim s tym, ze je to minim. "na nervy", ked niekto utoci na city, zraza cenu...a to len preto, aby zarobil a par eur viac, to je uz hyenizmus v mensej ci vacsej forme.
V zahranici su asi fakt lacnejsie ako u nas - vy ste proficky 🙂 vyznate sa lepsie. Ja som kukla nemecke a rakuske stranky a na prvy pohlad je to tak.

mycats
12. feb 2012

@tannia87 presne @kilian, aby mi tu niekto plakal a potom moj kocik predaval o 80e drahsie!!! to je sikovnost, to je svinstvo. u mna plakala aka je chudobna, nech dam 50e dole!!!

tannia87
12. feb 2012

@mycats ja by som ju hnala ked je chudobna nech si kupi iny kocik nie rovno stokke neikedytreba byt svina 😒

mycats
12. feb 2012

@tannia87 to nebolo stokke 😀 to bol moj prvy poliacik 😀 😀 😀 ale aj tak na nom slusne zarobila. ja mam este oba stokkaciky doma 😀 😀 a moju lasku davam kamoske, aby sa mal dalej dobre a bol milovany 😀 😀
uz si davam pozor a blok nedavam nikomu ako som dala pri prvom kociku, este som bola naivna a myslela som si, ze ludia su len dobry a poctivy ako som ja. ale bazariky ma naucili, ze je to inak

tannia87
12. feb 2012

@mycats no ludia su svine v dnesnej dobe kolko krat nie len cdzi ale aj ludia okolo nas -doba.

swanqueen
12. feb 2012

ahojte, chcela by som sa opytat, ako chodite s kociarikom po vysokych schodoch? my mame pred branou dost ostre schody a zatial som stale s niekym isla a pomohol mi, ale uz mi urobili kolajnicky aby som mohla chodit sama, ale ja si neviem predstavit ako sa pustit po tych ostrych schodoch..predom? zadom? zatial chodim s vanickou, vobec netusim ako potom so sportiakom.. daju sa sklopit kolieska a ist po dvoch ked mam vanicku a dieta v nej? asi nie co?

mikolajova.zuzana
13. feb 2012

@swanqueen ahoj. s vanickou sa tusim sklopit nedaju, len sportiak, aj to potom musis mat male k sebe otocene ked chces ist po schodoch. No ked mas kolajnicky, tak lahunko, sklopis kolieska a kociarik dole schodmi pomaly pustas pred sebou a ty pomaly ides dole po schodoch a hore schodmi chodievam tak, ze idem ja prva hore a kociarik taham hore po kolajnickach, ale aj ked idem len tak po schodoch, tak hore taham a dole tlacim :D dufam ze som pomohla kusok...

swanqueen
13. feb 2012

@mikolajova.zuzana no velmi som to nepochopila 😅 takze s vanickou sa nedaju sklopit? tak ako pises ze skopit a dole schodmi pustat a hore schodmi tahat? len so sportiakom?

lodgermaniacka
13. feb 2012

baby výborna cena na tmavozeleny stokke 😉 😉 😉 😉 😉 😉

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/28650

lodgermaniacka
13. feb 2012

pozor, lebo špekulantky nakupia a potom predaju za 800 😎 😉 😀

mikolajova.zuzana
13. feb 2012

@swanqueen hej sklopit s vanickou nejde... prepac, asi som pisala jak tatar. Ked idem dole schodmi so sportiakom, mam sklopene kolieska, a kociar mam pred sebou a schod po schodiku ho tlacim dole (po kolajnickach ti pojde sam dole, tak ho len drzis a pustas), ked idem hore schodmi, ja idem prva zadom po schodoch a kociar pomaly schod po schode vytahujem hore... (vlastne po kolajnickach to ide plynule...)
niekedy pisem rychlo a preskakuju mi pismenka, alebo nedopisem... prepac...

mycats
13. feb 2012

@lodgermaniacka jeej, ja by som do neho sla bez problemov 😀 😀

lia
13. feb 2012

@lodgermaniacka skoda,ze v tejto farbe 😝

swanqueen
13. feb 2012

@mikolajova.zuzana jasnacka, uz chapem 🙂 takze mi neostava ine, ako stale hladat niekoho kto mi pomoze po tych schodoch kym mam este vanicku. a do sportiaku mozem davat malu od kolkych mesiacov?

hajanka
13. feb 2012

@mikolajova.zuzana @swanqueen
ale tie kolieska sklopit idu aj pri vanicke nie? to je jedno co je na konstrukcii nasadene, len ide o to, ze s vanickou sa to kvoli bezpecnosti neodporuca, pre pripad padu napr.. Aj sportiak mas mat preto k sebe, kvoli bezpecnosti, aby si videla na dietatko. Ale sklopit idu v kazdkom pripade, aj s vanickou aj so sportakom. Ak si si nie ista, tak si to vyskusaj len s konstrukciou, bez vanicky, alebo s vanickou ale bez drobca. Natrenuj si to aby si nemusela maturovat s malinkym v kociku a potom to skus s nim. Alebo si na vyskusanie niekoho vezmi na pomoc, ako pomocnu ruku pre pripad. Nemusis mat ale vobec strach, pojde to lahko. Len si to musis par krat skusit.
My sme kedysi bezne takto chodili kolajnickami, dokonca aj schodami s vanickami a bez moznosti sklopenia koliesok 😉 vela mamiciek takto chodi, ked nemaju inu moznost.

pumicamt
13. feb 2012

@lodgermaniacka nevies ci niekde maju real foto hmm

swanqueen
13. feb 2012

@hajanka no ja som skusila dnes s vanickou sklopit a fakt to neslo. a pozerala som aj do papierov od kocika a tam je o tom sklapani napisane len pri sportiaku, pri vanicke take nieco nie je.. ja nemam sancu zist po tych ostrych schodoch s vanickou, je to strasne tazke na zadnych kolesach to pustat dole.. a hore uz vonkoncom nevytiahnem, vela schodov. zufale, nemozem chodit vonku sama ☹

hajanka
13. feb 2012

@swanqueen vazne? zajtra to vyskusam. Ci tazke, ako komu asi, tvoja dcerka ma len 2 mes., sestra chodi s malou obcas sama cez cca12 schodov bez kolajnic, mala ma o chvilu 11 mesiacov je v sportiaku a ide to, @lucike85 kolko ma teraz vlastne kil? 😀 😀 chce to len cvik. Ja som niekedy tiez len sama chodila a skoro stale a s obyc. kocikom bez nejakeho sklapania a kedysi boli kociky raz take tazke.

swanqueen
13. feb 2012

@hajanka faakt? tak to potom asi ja som nejaka slabunka 😅 ked ja si neviem predstavit v štekliach takto ist po schodoch. mam co robit ked mi niekto pomaha 🙂 no nic, chce to asi fakt trening. ked ti to pojde sklopit s vanickou,tak daj vediet. 🙂

hajanka
13. feb 2012

@swanqueen to bude asi tymi steklami potom 😀
dam vediet, mozno sa este aj skusenejsie stokkacky vyjadria 😉

desinka10
13. feb 2012

@pumicamt myslis real foto toho zeleneho?

pumicamt
13. feb 2012

@desinka10 anoo

desinka10
13. feb 2012

@pumicamt ja ho mam tak mozem odfotit 🙂

pumicamt
13. feb 2012

@desinka10 super bude vdacna

mikolajova.zuzana
14. feb 2012

@swanqueen ja som moju davala ked mala 4,5 mesiaca... a bud das vanicku dole, znesies vanicku, a potom konstrukciu, alebo ti niekto pomoze :D

mikolajova.zuzana
14. feb 2012

@hajanka neviem ci ide s vanickou, kdesi davno dopredu ktosi pisal ze vraj nie, tak preto som tvrdila ze nie, ale nemam vanicku tak neviem... :D