Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mia1112
10. feb 2014

@lk3 tie flaky od cmulania sme mali aj my. Kazdy druhy den som to prala rucne v umyvadle. Musis davat malo prasku a vela vody aby tie flaky neboli aj potom. Ale poviem ze som zistila ze obrusky vlhcene babylove biele tie hypoalergenne ci ake su proste biely obal tym to na kociku normalne prejdes. Nezlakni sa to ti tam spravi uplne biely povlak skoro ze penit bude. Ale akonahle sa to ususi je ako novy! Ja mam purple farbu ktora je nadherna ale hakliva. Je vsetko vidno na tom. Preto su melange farby lepsie na udrzbu. Dzrim palce.

vjaja
10. feb 2014

@teegreen jediný kto tu niečo nepochopil si ty, ja som reagovala na tú vaničku ako sa jej nepáčila, a na teba ako si reagovala na to, že tie čo kúpili cez ebabo predávajú, nikdy v živote by som tu nepísala niečo čo by druhých mohlo dosť nepríjemne zabolieť, čo je tebe zjavne jedno

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
10. feb 2014

baby klud..je to len kocik. 😔 ako je dobre, ked clovek riesi somariny...

tym ze som tu, tak to znamena, ze nemozem sa tomu poddat a lahnut si na kolajnice...i ked co prezivam tu vesat nebudem..

tym ze riesim prizemne veci..viem ze zijem. a fungujem..

tomila
10. feb 2014

juj baby nechcela som tu rozpútať hádku. Ja len som si všimla, že už tretia mamička predáva za veľmi krátku dobu kočiarik od toho istého predajcu. Len mi trochu prišlo divne. Ja sa nebojím záruky pri summer kite hádam nebude potrebná. No len mne sa na tom summer kite páči to, že tá látka má v sebe UV 50 čo je super keď drobca dám v lete na záhradu tak sa nemusím báť, žeby ho slniečko spálilo. Jasné, že sa malého nechystám dávať na samé slnko ale aj do chládku prenikajú lúče a nechcem na malého každý deň cápať krém 🙂 Predpokladám, že u fejkov asi neriešia tú funkčnú stránku summer kitu. Keď som videla ako jedna za druhou predávate tak som začala mať obavy lebo mi inak prišla predavajúca veľmi sympatická. Už som bola rozhodnutá po dlhých úvahah, že objednám beige dots a predávajúca ma upozornila, že vo februári majú výjsť nové summer kity.

babyboy
10. feb 2014

ahojte kočky, nemate niektora skusenost so skejtikom? v septembri sa nam narodi druhe babo a syn bude mat vtedy cez rok a pol, kocik nechcem menit, ale potrebujem ho odviezt, ked bude na prechadzke unaveny (mozno uz bude lietat ako sarkan a nebude potrebovat ziadny skejtik 🙂 ). len ma napadlo, ze skejtik moze byt dobre riesenie. nemate skusenost? dakujem 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomila
10. feb 2014

@teegreen ja som ho naživo ani nevidela /myslim beige dots SK/ dlho som sa nevedela rozhodnúť medzi blue pixel a beige dots nakoniec som sa rozhodla pre ten, že tak nevylezú z neho farby. Kamarátka má síce kočiar takej sýtej farby /dark navy/ a je hrozne vylezený. Nikde si tie SK neviem pozrieť naživo a je to dosť na figu 🙂
Víde len jeden? A aký? Kde sa dá vidieť? Chodím na stokke stránku asi každý druhý deň a ešte som nový nevidela.

babyboy
10. feb 2014

@teegreen dakujem. si si ista, ze si to videla na scoot? lebo to som este nevidela, ani ked som si to googlila 😨 myslis, ze skejtik z xplory sedi aj na scoot?

farea
10. feb 2014

@tomila ak tym mesacnym myslis moju V4, tak nebola kupovana cez ebabo ;)

julianna78
11. feb 2014

@babyboy ahoj, my mame skejtik a vyuzivam aj pri 4 r inak by sme do skolky asi na cas neprisli🙂 trosku inak sa kocik tlaci, ale je to sila zvyku. ja som ho skusala v babymarkete a nechcela som ho najprv, nakoniec sme kupili a som spokojna. Moja dcera na nom vacsinou sedi.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lk3
11. feb 2014

@mia1112 dakujem za radu, urcite tie obrusky skusim. Ten navlek na madlo sa este aj tak tazko dava spat na madlo, ci len ja som taka nesikovna? 🙂 No ja som aj uvazovala, ze proste casom kupim novy style kit. Len vsetko mam brown od prebalovacej tasky, cez slnecnik, fusak az po winter kit a nechce sa mi investovat kopec eur za zmenu ked prejdem na nejake melange potahy.

babyboy
11. feb 2014

@julianna78 jej dakujem za nazor. tiez som rozmyslala, ze skocim do babymarketu, ci ho tam nemaju a nemozu mi to ukazat. a myslis, ze pre chlapceka rok a pol je to ok? alebo mam radsej riesit iny kocik, kde si bude moct aj sadkat, ked bude unaveny?

larinkaa
11. feb 2014

@ustrachana
Dobrý deň,
mala by som záujem o kúpu prebaľovacej tašky na Stokke Crusi vo farbe black melange.
Tiež rada kúpim držiak na pohár - má niekto v ponuke?

Ďakujem

zuca
11. feb 2014

Ahojte maminy, neodmeráte mi pls niekto dĺžku hlbokej vaničky? Budem mať letnè bábo a zimu by som rada odjazdila ešte v hlbokej vaničke, mali ste to tak niekto?

julianna78
11. feb 2014

@babyboy najlepsie by bolo ist vyskusat aj s krpcom. Viezla som na skejtiku synovca ma tiez rok a pol a popravde nevedel este dobre drzat rovnovahu a musela som davat velky pozor pustal rucku pri kazdej nerovnosti. Asi by som skor riesila surodenecky kocik pri takom malom rozdiele, ale treba skusit mozno tvoj krpcek je sikovnejsi a bude pekne stat🙂

tomila
11. feb 2014

@farea nemala si cez ebabo? no ja už to mám asi nejako popletené. Chcela som kúpiť SK cez ebabo, majú za výhodnú cenu ale keď jedna za druhou začali predávať, začala som mať trochu o e-shope pochybnosti. Asi ma splietla ta tvoja melange farba, aj ostatné boli melange tak som nejako automaticky brala, že sú z jedného obchodu. Som asi trúba 🙂
A prečo predávaš? Nie si spokojná s xplory?

mia1112
11. feb 2014

@lk3 ano aj mne to ide tak tazko naspat ta latka na madlo preto som raz ked bola leniva pretrela obruskami a zistila ze jeeej super vynalez

farea
11. feb 2014

@tomila predávam lebo mám doma vsetky 3 stokkace a nevyuzijem. A najradsej by som nechala vsetky, ale nemozem to zasa prehanat.
Ja ho mam z babymarketu.
Ja mam z ebabo style kit, prebalovacku a komunikacia uplne v pohode, dodanie dokonca pred dojodnutym terminom.

ikarkulka
11. feb 2014

@zuca 74 cm, najdeš klasicky v údajích na Stokke.com, i prodejci to většinou uvádí na svých stránkách, dá se to tedy snadno zjistit. Udávaný rozměr v reálu souhlasí 😉

vralen
11. feb 2014

@zuca ja som vozila malu do 10 mesiacov a v pohode

zuca
11. feb 2014

@ikarkulka tak asi neviem tak dobre čítať ;)
@vralen ďakujem

kaczenkaa
12. feb 2014

taky me zajima na nazor na stokke jak je s odpruzenim a na snehu?ja mam brio go a nak porad vaham jestli ho dat pryc :D je to milacek ale stokke touzim vyskouset 😀

dolcee
12. feb 2014

@lk3 no ja jsem take perfekcionista. Takže po opravě uz mam vse v pořádku. Jak se vse promazalo, tak si to tak nejak sedlo a nic nevrže. Madlo jsem jeste neprala, máme zatím fusak a zatím mi v něm malá nejí, tak udržuji potahy ok, akorát na kozesinu mi parkrat nadrobila, tu jsem pod vodou omyla a vyčesala a jako nové.
Ja zase mám furt špinavý kšilt (ted teda ne kdyz máme wk) a ten peru v ruce a prejedu hadrem s pracím praskem , omyju pod tekoucí vodou a hned vysusim suchým ručníkem a hned nasadila zpět. Dělala jsem to tak 1x za 2 týdny, barva je náchylná a take mam vse v brown, nugat WK a beige dots SK. Takže ja zůstanu u teto barvy.

BTW- na winter kit mi kydnul holub a utřeno ubrousky babylove a není nic vidět!!!

Holky a ja s korbou byla moc spokojená, hned se nacvakla, pojistka také, ty ucha, co se dali vytahovat, dve kapsicky v nohách, taška na korbe u ruky. Ja jsem byla rychleji vypravená z auta nez se sportakem, tam musim dat zvlášť podpěru nozicek, pak madlo, take se trefit hned do vidlice a sportak nasadit je těžší nez u korby.
A jeste kdyz mam na sportaku storm cover, tak ten musim sundat při skládání..
V tomhle blahorecim Crusimu, tam se vsechno muže nechat a dat do auta (podpera nozek, fusak, storm cover)

lk3
12. feb 2014

@dolcee cim si premastila kociar? a nemas od storm coveru trochu odratu tu tyc? mne ostali od toho zipsu take skrabanceky na tycy, myslela som, ze ma porazi. Maly ma v lete narodeniny tak sa ho chystam obdarovat SK /alebo skor seba 🙂 / Nemas foto so SK tiez rozmyslam o BD, pozerala som na stokke.com BD na browne ale nie je to ono.

lk3
12. feb 2014

ten kockovany sa mi nepaci 🙂

chani23
12. feb 2014

@dolcee ahoj a ako sa ti udrziava beige dots SK? Tiez mam farbu brown a rozmyslam nad SK BD, len sa trosku bojim tej svetlej farby. WK mam farby nougat melange a ta je super na udrzbu. Ani s kocikom nie je problem. Na madle som rozplacla musku, ostalo mi cierne. Oprala som ho v tekutom pracom prasku a v pohode, nezostali ziadne flaky, aj farba drzi 🙂

iwuska19
12. feb 2014

@zuca Musím reagovat zatím Stokke nevlastním,ale rozmohli se padělky z Číny které obchodníci nakupují za 1/3 ceny a pak je prodávají za draho v tom bych viděla množství reklamací.Myslím,že tady u Nás v ČR i na Slovensku bude těch padělků více jak originálů.Je to na nic když chcete kvalitu dáte za ní peníze a někdo Vás obelže.........

gepe
12. feb 2014

@zuca my teda mame Crusi, korbicka 80cm, mala se narodila v polovine srpna (augusta), ted v patek bude mit pul roku a stale je v korbe. 🙂 reaguju, protoze pry je to diskuse nejen na Xplory 😕 tak snad nedostanu cocku 😀
@iwuska19 v CR jsme od Stokke koupili akorat Stokke iZi Sleep by Besafe, drzak na piti. Pak jeste komplet Tripp Trapp - newborn, sedak i s accessories. Zadny problem. Prebalovak + accessories, kocarek uplny komplet i dalsi veci od Stokke mame ze zahranici.
Spis jde o to, ze kolikrat lidi chteji to co je in nezavisle na autorizovanem prodejci a pak z toho akorat vznikaji problemy. To se netyka pouze znacky Stokke.