Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

bambi29
20. jún 2012

@mycats koncom leta mi to bude na dve veci :D

luciag3
21. jún 2012

Baby pomóóóc. aj vám tak vŕzga váš stokáčik? Nepoužívam ho ešte ani rok a v zadnom kolese mi aj niečo puká...no nenormálne ma to vytáča nemali ste s tým niektorá problém? Ďakujem

vevika
21. jún 2012

@luciag3 aj mne to robilo, ale odkedy mi manzel podotahoval vsetky srobiky ide potichucky 🙂

luciag3
22. jún 2012

@vevika ďakujem vyskúšam

anlady
22. jún 2012

Kočky mohli by ste mi poradiť?
potrebujem info ohľadom kočíka STOKKE - do ktorého veku dieťaťa je kočík použiteľný? Kde sa dajú zohnať na kočík tie farebné kombinácie? Ako jazdí cez zimu a po schodoch? a posledná otázka - ak je bábätko väčšie a je otočené smerom k ľuďom - teda na športovú časť a začne pršať - čo tam dávate, aby maličké...

vevika
22. jún 2012

@anlady Ahoj, takze kocik je pouzitelny cca do troch rokov, v zime sa s nim jazdi dobre a takisto po schodoch. Farebnymi kombinaciami myslis zrejme zimne a letne sety (?), tie sa daju kupit vsade tam, kde predavaju kociky Stokke. A k tej poslednej otazke: ku kociku je automaticky aj prsiplast, ktory sa da nasadit na kocik ci uz je korbicka nasadena v smere jazdy alebo proti smeru.

anlady
22. jún 2012

@vevika a nechýbalo ti,že si nemohla bábätko húpať? a nie je labilný?

vevika
22. jún 2012

@anlady to mi ani nahodou nechybalo 🙂 nie, nie je labilny, vyjdem s nim aj na obrubnik drziac ho len jednou rukou...

anlady
22. jún 2012

@vevika aj kamarátko ho má a strašne si chváli,prečo na to ostatné baby nadávajú,nechápem..

ustrachana
22. jún 2012

@anlady absolutne suhlasim s vevikou, kocik je uplne uzasny, mozes ho "prezliekat" a stale mas nieco ine, ja som doteraz mala blue melange cez zimu kit a kocik je stale iny a super

anlady
22. jún 2012

@ustrachana koľko stoja tie sety a tie prezlečky?

vevika
22. jún 2012

@anlady nadavaju nan len tie co ho v zivote nekocikovali 😉 Komplet nove potahy stoja 230€, zimny set 280€, letny set 170€. Pozri si ich oficialnu stranku www.stokke.com tam si popozeras vsetky farby a doplnky. Prip. stranku www.babymarket.sk, tam to mas aj s cenami 😉

julinkak
22. jún 2012

Dievcata, prali ste uz v pracke tu nakupnu tasku? Predsa len ten spodok tasky je tvrdy, tak ci to mozem dat do pracky...alebo ako ju cistite? Dakujem

vevika
22. jún 2012

@julinkak ja som ju prala v pracke, ale vypla som odstredovanie. Nic sa jej nestalo a je ako nova 🙂

julinkak
22. jún 2012

@vevika A asi by bolo vhodne dat to na rucne pranie, vsak...

vevika
22. jún 2012

@julinkak ano, to som zabudla napisat 🙂

mikolajova.zuzana
22. jún 2012

@julinkak prala som aj tasku a vsetko je v poriadku, nic sa mi s tym nestalo, ale mala som program na jemne pradlo...

mikolajova.zuzana
22. jún 2012

@anlady kociarik je naozaj suprovy, ja ho sice predavam, ale to len kvoli tomu, ze mala zacina bojkot v kociari a pyta sa vonku, a mam na surne pripady quinny zapp bugynku, a chcem aby mi co najviac chodila, aby som bola nutena behat za nou 😀

v zime nebol ziaden problem, nie je vobec labilny a moja sa v nom hojda z boka na bok sama :D skace tam jak opica... a denne ho vyuzivam po schodoch a nemam ziaden problem... je uzastny... 😀

julinkak
22. jún 2012

@mikolajova.zuzana @vevika...tak teda verim, ze pranie prezije aj moja taska🙂)

lenkakrchova
22. jún 2012

ahojte baby, potrebujem jednu radu, tie ktore mate original winter kit je na strieske aj ta uchytka na kociar ... alebo to je len pri original strieskach ku kociaru .... dufam, ze som to nenapisla jak madar 🙂 dakujem za info 🙂

vevika
22. jún 2012

@lenkakrchova no, ja mam original wintet kit, ale neviem aku uchytku myslis...

vevika
23. jún 2012

@lenkakrchova jaaaj, uz mi to docvaklo 🙂 ano su k winter kitu aj tie uchytky 🙂

anlady
24. jún 2012

Babulky, keď maminka používa pre mimčo ešte len tú vaničku,je potrebné si zakúpiť winter kit?

vevika
24. jún 2012

@anlady k hlbokej vanicke to podla mna az take potrebne nie je, ale zase ten komfort, ktory ti poskytne stoji za uvazovanie 🙂 a vyuzijes ho aj dalsiu zimu 😉

sabrinka26
24. jún 2012

Ahojte baby, uvazujem nad tymto kocikom uz dlho, a chcela by som sa spytat,ci je tu niekto kto ho objednaval alebo kupoval mimo Slovenska.. su tam o cosi lacnejsie? Ak hej, viete poradit kde sa da kupit za lepsiu cenu? a este otazocka: da sa sportova cast dat do uplneho lahu? Dakujem vam baby 🙂

mimi27712
24. jún 2012

Ahojte kočky. Prosím Vás o radu. Mám bledo zelený stokkáčik a idú nás zožrať mušky. Som z toho na nervy, keď ideme von, tak nerobíme nič iné len ich odháňame, týmpádom si prechádzku vôbec neužijeme. Rozmýšlam nad kúpou summer kitu. Aký by sa mi hodil k môjme zelenému kočíku? A hlavne chcem taký, aby na nás nešli mušky. Ďakujem za každú radu.

bambi29
25. jún 2012

@sabrinka26 ahoj, ja som uvazovala nad tym objednat to z babyonlineshop.de ale teraz maju v babymarkete akciu - k dvojkombinacii autosedacka zadarmo. takze to ta vyjde takisto ako z toho nemecka, navyse ked sa ti nieco stane z kocikom tak by som bola urcite radsej to riesit na Slovensku ako posielat niekam do nemecka.

sabrinka26
25. jún 2012

@bambi29 dakujem..tiez som nad tym rozmyslala,ze keby nieco, tak to mam kde reklamovat ak to kupim na slovensku.. ved do novembra ho hadam niekde najdem za dobru cenu 🙂

bambi29
25. jún 2012

@sabrinka26 my sme boli v sobotu v tom babymarkete, ze objedname hned teraz, ked je to v akcii - dodacia doba v septembri! ale sme sa s muzom nedohodli na farbe :D takze pockame kym budeme vediet pohlavie a potom vyberieme ;) ale mali sme uz so sebou aj zalohu, fakt sme rozhodnuti re tento kocik

bambi29
25. jún 2012

@sabrinka26 a este som zabudla, v septembri maju prist dva nove typy od stokke, lenze ani v babymarkete este nevedia ako to bude presne vyzerat, takze uvidime a ked nic tak kupime stoke xplory 🙂 to by nam mohlo akurat do decembra prist.