Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

daduskovamamina
24. júl 2012

@lenocka23 dakujeme za peknú rodínnú foto 🙂 boli sme aj na sutovských vodopadoch s tým kocíkom a to je uz iný terén, aj ked mám pocit Novozámockým uliciam sa nic nevyrovná 🙂 moj muž by vedel o sokkacovi basnit hodiny a to mi ho najprv nechcel dovolit kupit. mame este doma 3kolku jane a predsa sme do terenu brali stokaca. to asi hovori za vsetko 🙂

lenocka23
24. júl 2012

@daduskovamamina jeeej... 😉 to sme sa videli aj v bufete... my sme sedeli tak na kraji, 4 dospeli a tri decka, nemali sme kocik ale turisticky nosic... 😉 ale teda som okukovala vas kocik, az som sa bala ze ked si ma vsimnes tak mi jednu trepnes, ze co ocumujem.. 😉 😀😀 uzasny kocik je to.. 🙂

strawberry7
25. júl 2012

@wewe8584 no uvidime ale asi budú drahé ako tieto ked boli nové 🙂 a ako pise hajanka doladime si tie kociky podla nasich predstav 🙂 a hned bude originalny 🙂🙂🙂

mikolajova.zuzana
25. júl 2012

@strawberry7 stokke je origos sam o sebe :D chi aj ked nejake jemne zvyraznenie na potahu by to mozno chcelo :D ja som moje sice uz vyparala, ale stale uvazujem nad niecim co vymyslim :D chi

daduskovamamina
25. júl 2012

@lenocka23 pátram v pamäti, ale vobec si vás neviem vybaviť. ani som si nevšimla že by nas nieto okukoval, ale ked sme prisli do Sutova, na to bagrovisko tak sme si pripadali ako z inej planéty. Tam nas kazdý ocumoval a teda vobec nie nenápadne 🙂 mozno aj od tial sa nam tu vynorí niejaká fotecka 🙂 U nas je stokkacov uz vela ale tam som sa s nim nestretla.

strawberry7
25. júl 2012

@mikolajova.zuzana chudak kocik 😀😀 si s nami vytrpi 😀😀

wewe8584
25. júl 2012

@strawberry7
@mikolajova.zuzana
veru tak baby, uz sa neviem dockat, ako ho budem skraslovat...len dufam, ze sa na tie nove modely nenamotam az tak, ze budem musiet spracovavat mm, aby sme kupili novy...prehnane drahy 😀

ijanka27
25. júl 2012

@milankovazuzana Ahoj Zuzka. Tiež si myslím 🙂 Bolo to milé stretnutie, malý je úplne ako anjelik, krásne vlásky má. A v Stokke nemá chybu 🙂 Ivana 😉
@ustrachana Kde ho len našla?? Ja som tiež snorila po nete a nič 😖

milankovazuzana
25. júl 2012

@ijanka27 Aj Tvoje bábo je zlatunké, riadny frajer!Super, tak dúfam, že sa ešte stretneme a keš sa Ti narodí miminečko, tak pôjdeme spolu kočíkovať 🙂

katkasofi
25. júl 2012

babenky a je niekde na nete uz novy stokke? ja som zvedava aku obmenu spravia na tie kolesa.... 😉

ijanka27
25. júl 2012

@milankovazuzana Ďakujem, aj ja dúfam 🙂 síce nie som priamo z Čadce, ale som tam každú chvíľu na prechádzke. Budeme sa tešiť 🙂 inak minule mm objavil smerom ku malej žel.zastávke taký bar a majú tam preliezačku, šmýkačku, hojdačky, trampolínu... nechodíš tam niekedy s malým? Náš sa tam fajne vyblázni 😀

milankovazuzana
25. júl 2012

@ijanka27 jáj, a kde bývaš?Áno, asi myslíš Eldorádo v tom dvore na Jilemnického ulici, však? Áno, občas tam chodíme, malý je tam rád 😀 Inak je to v CA fakt zlé, kam ísť s deťmi... a je paradox, že najlepšie preliezky sú pri krčme 😀

ijanka27
25. júl 2012

@milankovazuzana Čierne...Hej, hej to myslím... Veru bieda a keď je škaredo tak jedine smer ZA 😀 Keď si porovnám, aké možnosti majú švagrina v Španielsku, tak... juuj je mi smutno, že nič pre decká tu nie je ☹ To je teda iný, ale káva to istí všade 😉

milankovazuzana
25. júl 2012

@ijanka27 V dedinách po okolí vystavali super detské ihriská, no hold tu v CA si krčmy vychovávajú budúcich štamgastov...

ijanka27
25. júl 2012

@milankovazuzana U nás akurát stavajú tiež nejaký park, zatial tam je len preliezačka pre väčšie decká, tak dúfam, že ešte aj niečo pre tie menšie pribudne...

milankovazuzana
25. júl 2012

@ijanka27 no prosím a tu ništ... ☹ ☹ ☹

ikarkulka
27. júl 2012

už jste četli?

Fall Collections from JCrew to Tory Burch and Chanel are all about black tweed. Stand out from the fashion crowd with our new Black Melange stroller - coming this September. Sian via Charlotte

black melange - jupíííííí 😵 😵 😵

hajanka
27. júl 2012

@ikarkulka jj, black melange .... cakala som nieco pestrejsie 😅

ikarkulka
27. júl 2012

@hajanka já ani ne, doufala jsem, že konečně dojde na mou oblíbenou černou. i když přiznám se, že jsem myslela, že na obrázku je blue melange, moc velký rozdíl tam nevidím 😅

hajanka
27. júl 2012

@ikarkulka vela ludi pisalo, ze je takmer totozny s tym blue... len ma cierne zipsy 😖 cela ta fotka je cudna... white balance nevyvazeny... pozadie ma cerveny nadych.... ale vraj je to na 100% black melange 🙂
ja by som radsej nieco pestrejsie, farebne... toto je naozaj skoro to iste co blue melange... nic extra 😅
ak ciernu, tak to radsej dark navy, ten je viac cierny nez toto 😀

ikarkulka
27. júl 2012

@hajanka mně se blue melange moc líbil, přišlo mi to zase zajímavější než obyč černá. ale black melange je mi ještě blíž (každý to máme jinak, já radši elegantní černé kočárky, jiný má radši ty pestřejší).
uvidíme, jak bude vypadat v reálu, protože ta fotka je fakt divná.

hajanka
27. júl 2012

@ikarkulka mne sa pacia vsetky, momentalne mam obdobie pestrych farieb 😀 ale najradej by som mala jeden z kazdej 😀

patka1987
28. júl 2012

@hajanka mate aj ine obrazky novych modelov ?? ;)

milankovazuzana
28. júl 2012

@hajanka mne sa veľmi páči, bude sa dať krásne kombinovať

ijanka27
28. júl 2012

Kočky, nemáte niektorá náhodou blue melange - reálnu fotku? Ešte som ho nevidela naživo a na tých profi to vždy skresľuje... Tento čierny vyzerá super, taký elegán 🙂

milankovazuzana
28. júl 2012

Kočky, idem sa Vás opýtať na kolieska.Máte s nimi skúsenosť dlhšie ako ja.Na staršom modeli i na novšom máme veľké kolieska do V.Aj Vy? Len tým pádom sa tá vonkajšia strana gúm rýchlejšie zjazdí ako vnútorná, tie bodky po kraji rýchle miznú.Na staršom modeli sa tak rýchle neoprebovávali.A ešte ma zarazil fakt, že sa tam robia kde tu puklinky, také záreziky, na sterom sa to vôbec nerobilo.Ako ste na tom Vy?

milankovazuzana
28. júl 2012

@ijanka27 kočiarik má mima01 vo fotoblogu, ale neviem, či ho nemá iba pre priateľov, skús kuk.

mikolajova.zuzana
28. júl 2012

@milankovazuzana Zuzi ja som nepostrehla kolieska do V... ja mam pekny dezen, aj tie bodky mi este vsade vidno... mozno su kolieska zle...

milankovazuzana
28. júl 2012

@mikolajova.zuzana ja Ti neviem Zuzi, no hrozne mi idú do V a rýchle ten krajný dezén ide fuč.

ijanka27
28. júl 2012

@milankovazuzana Má ho asi v tom zamknutom, lebo v otvorenom má len tú oficiálnu foto...