Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

veronica30
28. feb 2013

stokkacky som úplne hotová!!!!!!!:((((((((((((( dnes som si bola po rukavnik v cistiarni a co nevidim????uplne zniceny!!!zips je hrdzavý aj cvoky.Kozusinka uplne znicena bleda zosuvorena a krátka:((((neviem co mam robit.Dala som to reklamovat a ze musím 30 dni cakat.No hrozne!!úplne nepouzitelne:(( ktoré ste už dávali do čistiarne ako vám to vyčistili???

ifkael
28. feb 2013

@kilian niektore veci nenaplanujem... ale snad. nemozem muzovi hovorit ze do domu..nebude chciet dom...a potom uvidime. snad..bola by som rada.

ifkael
28. feb 2013

@lentila.g 😀 😀 😀 no teraz by to bol asi sok.. ale najlepsie veci prichadzaju necakane.

ja si nemozem pomoct,mne sa strasne paci velka rodina a ked sa stale nieco deje a cclovek ma stale cco riesit. 😔

ifkael
28. feb 2013

@lentila.g a mne tak sibe, ci mam volo predat... a kupit xt cierne alebo plusko. bmw nechcem.. jedna kocka mi mala vyplatit uz minuly tyzden candy.. tak cakam

ifkael
28. feb 2013

@veronica30 reklamovala si to v ccistiarni? kozusinka sa da vycesat snad... horsie ten zips 😔

veronica30
28. feb 2013

@ifkael ano dala som to hned reklamovat.Kozusinka bola ulne kratka bleda a znicena:((a ten zips a cvoky??no uplne hrdzave:(((( a este rukavnik bol taky pri kozusinke modry .Ja mam biely Winter kitt.

klarawerder
28. feb 2013

@veronica30 Já to z toho důvodu do čistírny nedávala, protože jsem měla strach, aby mi to nezničili ☹ Čistím to vlhkým hadříkem mýdlovou vodou tak, abych nevymáchala kožešinku...zbytek WK jsem prala (až na lem boudy) na ruční praní v pračce... No, tak hlavně aby ti uznali tu reklamaci...teď už bohužel pozdě bycha honit... 😒

veronica30
28. feb 2013

@klarawerder no ano keby som bola vedela tak si to doma operiem :((este som sa pytala tu mamiciek ako to mam oprat a radili mi ze do cistiarne,tak som dala .No mala som smolu:(((znicili mi cely muff.Mozem ho zahodit:(volala som aj do BM a povedali mi ze este na to reklamaciu nemali lebo v cistiarni mi povedali ze oni to cistili podla toho navodu na etikete a ze chyba je Stokke vyrobca .Ale to je somarina oni to urcite bielili nejakým silným bielidlom inak by nezhrdzaveli tie cvoky a zips.Uplne su hrdzave az cerveneHotova som, kde teraz zoženie samotný rukávnik???nikde už lebo samotný rukávnik nepredavaju už som aj to zisťovala.

marian1
28. feb 2013

@veronica30 zdravíím,len ma napadlo ja som tu na bazárikoch videla aj doplnky ku kočíkom..popozerajte kočíky alebo doplnky stokke,alebo si vy dajte inzerát kúpim...a ozvú sa vám..pekný večer sona

veronica30
28. feb 2013

@marian1 dakujem!

cawes
28. feb 2013

baby co vsetky predavate stokke kocik ved z vas chytim depku ☹

mimi27712
28. feb 2013

@cawes
@klarawerder tak nakoniec som objednala len style kit blue melange, som sa bála, že zostanem bez kočíka.

luly3
28. feb 2013

@cawes 😀 😀 😀 😀

cawes
28. feb 2013

@mimi27712 tak to je super ze si ho nechas 😀

klarawerder
28. feb 2013

Já Stokkáče prodávat nebudu...po dětech si ho dám hezky do vitríny, čas od času opráším...a pak spolu půjdeme do penze 😀 😀

cawes
28. feb 2013

@klarawerder tak teraz si ma riadne rozosmiala😀 tak tu vitrinu chcem potom vidiet

milankovazuzana
28. feb 2013

@veronica30 Ja by som to povedala takto: xy ľudí si dalo do čistiarne vyčistiť bundu-to je šuštiak, podšívka, zipsy, cvoky, a kožušinka-ja tiež, ale nikdy sa mi to nevrátilo zdrcnuté, zhrdzavené a podobne.Takže môj záver je-čistiareň pochybila...reklamácia je na mieste...

veronica30
1. mar 2013

@milankovazuzana áno ja vieme ze čistiaren pochybila ale nechcú si to priznať a ze musim čakat do 30 dni na vyjadrenie.Taka som bola napálená keď mi to povedali ,fuuuuuu.Som im povedala ze chcem náhradu za ten rukávnik a ze oni to zle čistili preto to tak vyzerá ako to vyzerá.A stále len to omieľali že to čistili podla toho cetliku.Taka som neštastna ani spat som nevedela ☹ budem si musieť kupit cely winter kit aby som to mala aj s rukavnikom lebo samotný rukávnik nekúpim.A to som mala tento len 3,5mesiaca 😠

mikolajova.zuzana
1. mar 2013

@veronica30 to je fakt blbe a to ani urcitu cast ti nepreplatia? no ja by som ich asi... ty vole to im nemoze tak prejst dokelu... sak nikto nenajde peniazky na strome a nie je to lacna zalezitost... juj no to by ma vytocilo ja hovado...

milankovazuzana
1. mar 2013

@veronica30 Bohužiaľ-taký je zákon ☹ ☹ ☹ Ale určite treba spísať reklamáciu a stáť si za svojim.Tam je chyba evidentná, takže nemajú kam cúvať, skúšobňa by to len potvrdila...prajem dobré vyriešenie.

veronica30
1. mar 2013

@mikolajova.zuzana však ja som taka nahnevaná ,že som celu noc nevedela poriadne zaspat od nervov:(((( čakam do 9tej a idem volat šefovi tej čistiarne.

klarawerder
1. mar 2013

Já bych jim donesla zbytek wk, ať si s tím dělají co chtějí a ať mi okamžitě proplatí cenu celého kitu, jelikož rukávník samostatně prodejný není...Anebo bych jim důrazně sdělila, že mají měsíc né na nějaké vyjádření, které stejně nikoho nezajímá - chyba je naprosto evidentní - ale ať mi seženou nový rukávník... No, jako rozhodně bych tam udělala takový bordel, že si to za rámeček nedají...

ifkael
1. mar 2013

@veronica30 no ako? co povedali?

mikolajova.zuzana
1. mar 2013

@veronica30 drzim palce - vydupaj aspon nieco...

deyana
1. mar 2013

@klarawerder Klári děkuji, kolečka mám doma 😉 super, vůbec se neviklají, jak ty moje stará kola 🙂

klarawerder
1. mar 2013

@deyana Jéé, bezva, tak to jsem ráda 😉 Tak ať slouží co nejdéle! 🙂 A děkuji za obchůdek!

veronica30
1. mar 2013

@ifkael mam zavolat o 14.00 lebo tam nebol sef.

veronica30
1. mar 2013

@klarawerder no to chcem urobit ale neviem co mi preplatia celu cenu:(((((

pinkbabyy
1. mar 2013

Baby za kolko predat stokke asi rok a pol stary, s komplet vybavou-fusak, zimny set, drziak na poharik?

cawes
2. mar 2013

@pinkbabyy ahoj ja som nasla minule na nete kocik, vanicka sportova cast, fusak, summer kit, vajce MC plus adapter za 790eur a na druhy den bol prec jaaj este taska na prebalovanie