Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

fatia
19. aug 2011

@mikolajova.zuzana Dakujem za radu, skusim tam brnknut 🙂 bolo by super,keby ho tam mali komplet,predsa je to blizsie, ako Ba.

kilian
19. aug 2011

@fatia @nemko ani mne sa neukazovali fotky na tych linkoch. 😀 😀 a ja som si uz myslela,ze som antitalent.

fatia
19. aug 2011

@kilian 😀 😀 to som si presne o sebe myslela aj ja

mikolajova.zuzana
19. aug 2011

babenky chcela by som sa opytat ako to je s tou kozusinkou - mate ju niektora? a ak ano, tak ako to funguje v zime? dava sa len kozusinka a winter kit alebo aj fusak? ci? je nadherna ale neviem ako by som ju vyuzila, kedze som objednala fusak uz... a ci ju vobec vyuzijem - co by na to? dakovala :D
😀

kilian
19. aug 2011

@mikolajova.zuzana ja si osobne myslim,ze cez zimu je to malo ta kozusina a winterkit,lebo na tej kozusinke len babo sedi, ale prikryte nieje.skor na take prechodne pocasie,ked je este skoro na fusak.
aj mne sa strasne paci,ale ta cena.... 😒

mikolajova.zuzana
19. aug 2011

@kilian ved to... ze je to nadherne ale nejako neviem, ved by malo babo odkryte nozicky, to radsej do fusaka, alebo nieco tensie. Aspon som sa utvrdila, ze to len pre image skor ta kozusinka, ale je nadherna :D

fatia
19. aug 2011

@kilian kolko stoji?

kilian
19. aug 2011

@fatia nejak vyse 200 €,neviem presne.aj mne sa velmi paci,ale asi by som tolko zato nedala.
@mikolajova.zuzana

fatia
19. aug 2011

@kilian teraz som to nasla. Noo, cez 200 Eur 😒 dost. Mne sa tiez velmi paci, ale je to drahe, to skor winter kit. Suhlasim s mikolajova.zuzana, asi skor ide o image. Ale ked vyhram lotto ... 😀 😀

hajanka
19. aug 2011

ahoj dievcata, mate niektora prehlad kde sa teraz da najvyhodnejsie kupit winter kit a fusak?

fatia
19. aug 2011

Chcem sa opytat Vas, ktore mate stokke. Pokial je babo v sportovej casti a je otocene smerom ku mne, v sede, to ho asi sotva prikryjem, ked je tam ta tyc, ze? ☹

andrejo
19. aug 2011

@fatia prikryjes ho a ked tam je ta tyc. akurat okolo tej tyce ta deka bude trochu naskladana.

hajanka
19. aug 2011

@fatia normalne ho prykryjes 😉 ta tyc vobec neprekaza, decka sa pekne roztiahne po stranach na obe nozicky, da sa aj pripnut navrchu po stranach k strieske (teda tesne pod striesku) takze nepadne ani sa nemoze zosmyknut celkom dole

mikolajova.zuzana
19. aug 2011

@hajanka teraz som nenasla nikde akcie na fusaky, ja som zobrala uz za tu cenu co je, ale zhanam winterkit purple, no kupim len za nejaku vyhodnu cenu, inac kaslem, doteraz to nebolo a zimy prezili bez toho, ale ta kozusinka sa mi strasne lubi, no ako pisala fatia, to radsej kit. aj mna by zaujimala nejaka akcia ak by niekto nieco nasiel :D

hajanka
19. aug 2011

@mikolajova.zuzana my budeme chiet urcite kúpiť Fusak aj winter mit, musíme so sestrou začať pozerat po stránkach. Ešte má aj veľmi láka kúpiť ruzovy kit pre bambulku, lebo na budúci rok uz nemusí byt. Tak ja teda radšej ten farebný kit by než kozusinku.

kilian
19. aug 2011

@hajanka aky ruzovy kit?winter kit nieje ruzovy.aspon o nom neviem... 🙂

mikolajova.zuzana
19. aug 2011

@hajanka aj ja uvazujem o letnom kite, ale skor by som asi ten zimny, bo v lete uz bude vacsia a mozno v kociku uz ani nebude spat, tak mi pride zbytocny a potom dokupim len slnecnik, ten som zatial nebrala. aj nad zimnym uvazujem, ale len ked bude v zlave :D

hajanka
19. aug 2011

@mikolajova.zuzana @kilian nie, nie zimny ani letny ruzovy kit (letny budeme kupovat az niekedy v jari buduci rok), myslim samotne farebne textilie Style Kit Pink alebo aj ine farby, sa daju osobitne kupit v balicku (pink kit, obsahuje striesku, zadny potah, potah na sedadlo, potah na rucku, deku a slnecnik). Ale neviem este, len uvazujem 🙂 asi je to zbytocne, ale ten pink sa mi velmi paci 🙂

kilian
19. aug 2011

@hajanka jaj,ja zase rozmyslam o fialovom. 😀 ja mam ruzovy. 😀 😀 😀

hajanka
19. aug 2011

@kilian no vidis 😀 nasla som ich za, farebne £162 a ruzovy £282, este skusim hladat ci sa aj este lacnejsie neda 🙂

kilian
19. aug 2011

@hajanka mozes mi napisat ip s linkom na ten winterkit?prosim prosim... 😉

hajanka
19. aug 2011

@kilian ale to nie je winter kit, to o com pisem su len textilie, nove potahy, predavaju sa farebne style kity, t.j. len strieska, madlo, potahy na sedacku a ten box v farbe, bez kocika, bez sedacky, bez vanicky. Neviem ci sa chapeme.

kilian
19. aug 2011

@hajanka jaj prepac zle som sa vyjadrila,som myslela link na tie potahy.. 😀 viem co myslis.

hajanka
19. aug 2011

@kilian aha takze sme sa pochopili 😀

mikolajova.zuzana
19. aug 2011

@hajanka vazne? a to kde sa da takto? stoji to za pozretie :D

hajanka
19. aug 2011

@mikolajova.zuzana ano jasne ze da, ved to maju aj na stranke uvedene
aha:
accesories & kits -> Accesories range -> Seat including hard parts and Style kit textiles http://www.stokke.com/en-sk/stroller/xplory-bas...

alebo
limited edition pink a tam je Style kit pink http://www.stokke.com/en-sk/stroller/xplory-bas...

tu sa daju kupit (ale asi neposielaju na SR, nestudovala som to presne) no nieco by som vedela vymysliet
http://www.backinaction.co.uk/xplory&linkfrom=f...

mikolajova.zuzana
19. aug 2011

@hajanka ja som pozerala na to, ale myslela som si ze to su aj so sedackou a ja som nejako zakrpatela s anglictinou a kym nabehnem na kurz, tak trosku potrva :D ale dakujem kazdopadne za linky. Aj tie winter tam maju nejaku akciu :D no mozno tiez nieco vyspekulujem :D 😀

fatia
19. aug 2011

@hajanka pozrela som si na ten posledný link, co uvadzas a nechce sa mi verit, ze sa taku super cenu ponukaju limitovanu ediciu v ruzovej a dokonca aj s fusakom. 😲 objednavala si si nieco z tejto stranky?

fatia
19. aug 2011

@hajanka ci som to zle pochopila? Dala som to prelozit do slovenciny, ale nejak z toho nemozem vyjst ☹

hajanka
19. aug 2011

@mikolajova.zuzana su to len texitlne kity (samotne potahy na sedacku a doplnky v tej farbe), ale da sa kupit aj cela sedacka s textiliami (cela naklikavacia sedacka s tvrdymi castami + textilie), to je Seat Unit with Textile Set za £357.
To vsetk je popisane aj na stokke.com

@fatia neobjednavala, ale rozmyslam nad tym, treba nam fusak, winter kit a rozmyslam na tym style kitom
Komplet celu limitku (sportovu aj hlboku + fusak) £960 dokupit si mozes este drziak na pohar/flasu, Rider pre druhe dieta, autosedacku a winter/summer kit