Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
31. máj 2013

@blondiee83 dakujem. bola tam kamoska a doteraz o tom basni takze dufam ze sa mi tiez tak bude pacit

vevika1
1. jún 2013

@blondiee83 @cawes ja som bola v NY bez detí a aj bez manžela 😀 iba s kamaratkou a parádne sme si to užili, chlapov by z nášho nákupného tempa určite prekotilo 😀 😀 😀

cawes
1. jún 2013

@vevika1 ha ha vidis to je tiez dobre riesenie, ale moj uz si zvykol ze ked ideme na nakup tak som ako raketa😀

vevika1
1. jún 2013

@blondiee83 ja sa z neho strašne vytešujem (aj mm 😀 ) a som s ním spokojná, ako druhý kočík je super, ale ako hlavný kočík nie. Stokke je určite lepší, praktickejší a povedala by som, že ak pohodlnejší. Ale ako vravím - ako druhý kočík je super

cawes
1. jún 2013

@vevika1 uprimne ti ho zavidim, je to krasny kocik a tiez nad nim premyslam aj ked ja potrebujem ako druhy kocik nieco sikovne, male, lahke

vevika1
1. jún 2013

kámoši 😀

blondiee83
2. jún 2013

@vevika1 hej, ja by som ho tiez chcela ako druhy kocik - inac mame tiez cerveny stokacik 🙂
A co sa nakupov tyka, u nas je to naopak - ja nestiham za manzelom 😀 😀

ikarkulka
2. jún 2013

Holky, běžte se tam taky nahlásit 😀
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/nikiss24/?po...

ikarkulka
2. jún 2013

A ještě mi řekněte - na sporťák i na korbu je jedna pláštěnka nebo dvě různé? Myslela jsem, že jsou dvě, ale nějak nemůžu tu druhou najít, ani si nevybavuju, jestli jsme měla dvě nebo jednu.
Mohla bych to i vyzkoušet, ale to bych nesměla být líná lézt pro spor. sedačku 😀

vevika1
2. jún 2013

@ikarkulka pláštenky sú dve rôzne

hojda
2. jún 2013

Maminky, prosím zažádejte si o vypsání celostátního referenda s otázkou. Líbí se vám kočárek Stokke Xplory? Ano/Ne Ať to máme všichni celostátně vyřešené a ubyde tu několik zbytečných diskuzí na toto téma 😉
PS: A pak to bude chtít vyřešit ještě další tisíc značek kočárků 😀 Zdravím oba tábory!

ikarkulka
2. jún 2013

@vevika1 Díky, tak to zítra vyhlásím pátrání.... Momentálně je to u nás aktuální doplněk 😀

milankovazuzana
3. jún 2013

@ikarkulka A u koho Nieje? 😀 😀 😀 By ma nenapadlo, že miesto SK to bude pláštenka... ☹ ☹ ☹

ikarkulka
3. jún 2013

@milankovazuzana Nám by se momentálně hodil i člun, trochu plaveme 😀

milankovazuzana
3. jún 2013

@ikarkulka u nás tiež leje, ale nie ako v CZ, hlavne v okolí Prahy som videla, smutné... človek sa ako mucha teší na leto a teplo a prosím, leje... a je zima ☹ ☹ ☹

mikolajova.zuzana
5. jún 2013

@hojda mne to pride stale take cudne, preco akurat stokke si ludia beru do ust, sak aj stokke ma klasicky typ kociarika uz, a kazdy sa do neho obuva, nechapem preco len do neho, sak je tolko kociarov na trhu pre kazdu z nas na vyber podla kazdej priania a potrieb, ale stokke a po novom uz aj orbit si kazdy berie so pusy, preco nie concord, alebo ABC, alebo ja neviem x-lander - kazdy ma nieco, co kazda maminka najde nieco negativne ked ho nechce, neviem, pride mi to potom fakt uz len ako neskutocna zavist a hnev ze dotycna si ho nemoze dovolit a tak ho len kritizuje... na inom kociari dva tabory nie su... chi nemyslim teba, len ma to stale nejako udivuje, a inac mi to uz nepride... sak su aj maminky co skusili a im nevyhovoval, ved kazda sme ina, ale kvoli tomu kydat na kociarik v takom rozsahu - no trapne...ja som nebola spokojna s x-landerom - ale mam presne veci co mi vadili, ale nekritizujem ho nijakej maminke, ved inej moze vyhovovat, kazda sme predsa ina...

no musela som sa vyjadrit, lebo ma to uz hneva, ze so tejto temy chodia zienky kritizovat a zabrdat... ja do inych tem neleziem aby som nadavala na nejaky kociar co som videla len na obrazku a v zivote neskusila, jedine vyjadrujem svoj nazor na kociariky co som pouzivala, aj to len tam, kde sa pytaju na nazor na kociar a nie len tak...

fakt zienky zamyslite sa, a dajte pokoj tie, co len zavidite a pisete kydy ked ste neskusili...

misinn
5. jún 2013

baby ta tyc na stokku sa ma tak hybat? a kolesa sa tiez tak volako mykajú ked idem z obrubnika alebo cez hrboli. to tak ma byt alebo to treba dotiahnut?

misinn
5. jún 2013

cim ho cistite?

hojda
5. jún 2013

@mikolajova.zuzana No on je Stoekke opravdu trošku extravagetní a spojení s tou extra cenou prostě lidi hodně přitahuje. Tak si to tady zamkněte a nikde vám sem nepoleze a pokud se bude chtít nějaká maminka přidat, tak si požádá o přístup. Normálně se to asi nedělá v diskuzi o kočárcích, ale jak říkám, Stoekke je trošku extra, tak může mít i extra diskuzi🙂. I když je pravda, že mi asi budou chybět ty nádherné fotky, co se to objevují. Mě osobně ta konstrukce, taky připadá zvláštní, ale ty doplňky a celkový tunning je úžasný, na to ráda koukám! 😉

ikarkulka
5. jún 2013

@hojda Soukromá diskuse už je, já bych toto nezamykala, ne každý, kdo hledá informace, je tu registrovaný, nebo se chce přidávat do nějakých skupin. Nehledě k tomu, že teď už je to tu nastavené tak, že kdyby ta diskuse byla soukromá, tak ji nově příchozí nenajde, nedozví se o ní.

Musíme asi počítat s tím, že sem pořád někdo poleze nebo bude zakládat takové pozádechsiplácající KZ. Ale je fakt, že u jiného kočárku jsem to neviděla.

ikarkulka
5. jún 2013

@misinn Tyč se nemá hýbat, ta je pevně spojena s podvozkem. Maličko vůli má jen rukojeť (nahoru a dolů), je to pár mm, nic zásadního. Takže jestli se ti něco hýbe, tak to asi reklamuj.
Nevím, co myslíš tím, že se ti mykajú kolečka, když jdeš přes hrboly nebo z obrubníku. Nám to nic nedělá. Přední se hýbou, to je jasné, ty se nedají zaaretovat. Ale zadní se nehnou. Leda bys je měla špatně nasazené, ale to snad ani nejde, nasazují se jedním cvaknutím.

hojda
5. jún 2013

@ikarkulka Ale našla by se asi tahle diskuze a v ní může být odkaz na tu zamčenou, ne? Taky to tak máme udělané k jinému tématu.

No prostě Stokke je bráno jako HOGO FOGO záležitost s tím asi člověk nic nenadělá 😔 .

Užívejte si svoje kočárky, ale hlavně dětičky v nich 😀 .

ikarkulka
5. jún 2013

@hojda To jo, ale proč se někam zamykat jen proto, že někdo má potřebu rýpat a házet ramena, jak je to příšerný kočár, který by dotyčná nikdy nechtěla. Takovou radost by jim člověk udělal 😀

Takhle už se to stalo s diskusí o očkování, pro mě věčná škoda.

hojda
5. jún 2013

@ikarkulka Jen abyste měly vy klid 😉 Nebo jim poraďte ať si zřídí svojí antistokke diskuzi a tam se vyjádří 😀, ať nelezou sem a vy zase k nim a bude to ok 😀

ikarkulka
5. jún 2013

@hojda To jim radíme, ale míjí se to účinkem 😀
Ale tak co, většinou je tu klid, to jen občas sem někdo zavítá, to se dá 🙂

wewe8584
5. jún 2013

@cawes aha...no dobre, tak dakujem..lebo minule som ho vyskusala dat do sportoveho aj s vlozkou a vobec nebol v sede vdaka nej 🙂
@rodka ahoj, troska neskor odpisujem...dark navy nam zatial nebledne, alebo uz zbledol, len som si nevsimla, kazdopadne ideme kupovat summer kit pre istotu 😀 .. uvidime... podla mna casom zbledne...nedostatky...hm...predne kolieska, tie male, sa nedaju zaistit, aby sa netocili a to robi problem, ked s nim vychadzam na akykolvek chodnik...musim ho stale nadvihnut, alebo ked ho chcem troska pustit a potlacit bruchom (ked si napriklad robim cop vo vlasoch 😀), tak neide rovno, ale do stran... taska v predu je pre mna dost neprakticka, treba sa tam stale ohnut, zipsovat...
ale to su len take detaily 🙂, ktore mi az tak velmi nevadia..podla mna kazdy kocik ma nieco, co by sa dalo dotiahnut k dokonalosti 🙂 ... keby som o tychto veciach vedela predtym i tak by som sa pre tento kocik rozhodla..my sme ho s manzelom chceli, hned ako sme ho uvideli a musim povedat, ze maximalna spokojnost...hlavne ocenujem to, ze ho mozem ovladat jednou rukou, minule som vlacila tazky nakup v jednej ruke a druhou som ho tlacila..uplne s prehladom 🙂

mikolajova.zuzana
5. jún 2013

@hojda ono nejde o zamknutie, to netreba, len aj ked jeten kociarik najlepsi na svete aspon pre mna, lebo som mala, tak ma stve, ze zienky, ktore ho len vidia na obrazku tak ho okritizuju, mne ide len o princip, lebo rozumiem ze je zaujimavy to je, aj ze pritahuje pohlady, ale niektore komentare su proste na zamyslenie... ved na to ta tema tu je, aby si samozrejme kazdy vyjadril svoj nazor, to ano, ale vyjadrit nazor na zaklade obrazku - nepaci sa mi, ale naco to zbytocne dalej rozpytvavat a urazat, a ked chcem dat nazor na zaklade skusenosti tak to je o inom... ale niektore zienky tu proste nadavaju a ociernuju, a proste - no ... neviem... mne sa tiez vela kociarikov nepaci a neriesim len na zaklade videnia na obrazku... o to ide...

rodka
5. jún 2013

@wewe8584 dakujem dakujem, nevadi ze trosku neskorsie. ja este len na stokke odkladam a setrim a az pride cas, tak kpim 🙂 som rada ze by si kupila znovu, ja som sa uz tiez rozhodla. vravim si, skusim a uvidim. diky.

rodka
5. jún 2013

@mikolajova.zuzana jej, prepac, omylom som to poslala ako odpoved tebe. pekny den.

valik
5. jún 2013

Ahoj zkušené Stokkeařky! Zvažuji koupi kočárku Stokke Crusi, máte některá zkušenost? Jde mi hlavně o to, aby ujel ve sněhu, v terénu... Děkuji předem za odpovědi.