Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mikolajova.zuzana
23. aug 2011

tu to vidno take akoby pokryvene dole... prepacte za blbe otazky...

fliacik0103
23. aug 2011

@mikolajova.zuzana ahoj, ja to mam tiez 🙂

mikolajova.zuzana
23. aug 2011

@fliacik0103 okej dakujem...

isabelle777
23. aug 2011

tak a kocik objednany, nakoniec modry 🙂. Dakujem vsetkym tu co mi pomohli pri rozhodovani 🙂

mikolajova.zuzana
23. aug 2011

@isabelle777 vitaj v klube 😀 mam ho 2 dni ale uz teraz ti poviem, ze urcite nebudes lutovat 😀

zacarovanedeti
24. aug 2011

Mohu se zeptat kde a kdo Vám dal povolení krást fotky mé sestry???

mikolajova.zuzana
24. aug 2011

@zacarovanedeti a ktore prosim ta?

zacarovanedeti
24. aug 2011
mikolajova.zuzana
24. aug 2011

@zacarovanedeti aha, tak to neviem kto ma na svedomi.

mikolajova.zuzana
24. aug 2011

@zacarovanedeti a nemyslim si ze je treba robit okolo toho nejaky rozruch, ved predsa slo len o ukazku ze tam pasuje letny kit aj na starsi model, neslo o to ze si niekto privlastnil tu fotku, alebo ze sa niekto chvalil cudzim perim... takze zbytocne nestresuj...

kilian
24. aug 2011
mikolajova.zuzana
24. aug 2011

@kilian ta ruzova je nadherna chi, skoda ze nebolo mozne len sportiak... hned by som vymenila :D chi :D

kilian
24. aug 2011

@mikolajova.zuzana dakujem.ja zase rozmyslam,ze si kupim fialove potahy.strasne sa mi ten fialovy paci. 😀

jessicax
24. aug 2011

@zacarovanedeti laskavo sa ukludni neviem ci sem tie fotky dala tvoja sestra alebo kto, ja som ich len skopirovala predajcovi kocikov, ktory pisal, ze novy kit na stary typ kocika nesedi. Nepoznam teba ani tvoju sestru ale ked chce mat mat sukromne fotky ma si ich dat do albumu a nie ich sem vkladat do fora. Vase fotky su mi ukradnute takze teraz ty mna neosocuj, ze kradnem, jovan?

kilian
24. aug 2011

@jessicax @zacarovanedeti ja si to pamätam,to tam davala nejaka ceska.ale myslim si,ze tie fotky ako nikto nekradol!! 😕

mirkadena
24. aug 2011

rider, na stokke. Nám ho už netreba. V prípade, ak by ste ho niektorá potrebovali napíšte mi ip 😉 😉 😉

jessicax
24. aug 2011

@kilian ano aj ja si to pamatam, fotky sem davala nejaka ceska, ktora ich odfotila myslim u susedky

kilian
24. aug 2011

@jessicax hej presne!!!

hajanka
24. aug 2011

@zacarovanedeti tieto fotky sem do diskusie dala @szelvicka, aby ukazala ze nove potahy sedia na stary typ kocika, fotila ich v kocikarni lebo ju ten kocik zaujal, takze to nie su kradnute fotky, nikde nie je zakazane odfotit kocik v kocikarni, aspon som este nikdy nikde taky oznam nevidela. Takze klud, nikto nic nekradol ani nekradne 😉
A mozem sa spytat ako si sem na nich prisla, dnes si sa zaregistrovala a hned si tu nasla fotky sestrinho kocika spred niekolko desiatok stran dozadu.

mikolajova.zuzana
24. aug 2011

@hajanka presne, tiez som sa jej to mala v umysle opytat...

inac baby chcela by som sa opytat, mam suprovu tasku na kociar, ale teraz mi pride zbytocne velka, chcela by som poriesit nieco mensie ako nejaky organizer len, na jednu plienku, vlhke utierku, flasu na caj, mobil, penazenku a aby som to mohla mat na rucke, take nieco velmi pekne, luxusne a mensie, aby mi to nevadilo. Ono ta moja quinny kabela je suprova, ale len ked potrebujem niekam, aby som nemusela balit do cestovky, alebo k lekarke ked potrebujem toho mat viac pri sebe, ale na taku obyc prechadzku na najzakladnejsie veci pri sebe... ako to riesite vy? Nemam rada nieco na pleci teraz kolo deti... dakujem :D

zacarovanedeti
24. aug 2011

Prodávali jsme stokke na bazosi takže si je někdo stáhl tam.Jak jsem na to přišla přes google hledala jsem zimní kit na stokke a vyjela tato stránka ano registrovala jsem se abych se mohla zeptat proč tu ty fotky jsou

mikolajova.zuzana
25. aug 2011

@zacarovanedeti tak uz vies 😀

zacarovanedeti
25. aug 2011

JJ uuž vím jen mi to překvapilo protože jsme se sestrou na tomto portálu v životě nebyli. 😀

fliacik0103
25. aug 2011

@mikolajova.zuzana ja som si kupila uchytky na rucku kociara, su super: http://www.babymarket.sk/sk/1148/1851/jj-cole-c...

mikolajova.zuzana
25. aug 2011

@fliacik0103 viem o nich dakujem, ale ja mam ako pripnut velku tasku, len potrebujem nejaku malu, sikovnu, len na zakladne veci... 😉

petra1303
25. aug 2011

@mirkadena ahoj prosim ta a na ktore modeli sa da rider namontovat??? lebo planujem kupu stokke a k tomu aj rider...

fliacik0103
25. aug 2011

@mikolajova.zuzana ahaa, nepochopila som, moc teplo je😀DD ja som si kupila aj male karabinky vo farbe kocika (http://www.unijunior.sk/unijunior/eshop/1-1-RVC...) a pripla ich zospodu, kam sa pripina original stokke taska, su tam take "prichytky" a ked potrebujem vacsiu tasku, tak ju pripnem o ne...samozrejme zalezi ako velku tasku mas🙂ale ta od stokke prebalovacia je dost velka a vpohode sa zmesti dole...

fliacik0103
25. aug 2011

@mikolajova.zuzana este upresnim, ze ja to robim tak, ze ked mi staci iba mala taska, dam ju na rucku pomocou prichytiek a ked potrebujem aj velku a nestaci mi dole nakupna, tak velku prichytim o tie karabinky

lenocka23
25. aug 2011

@mikolajova.zuzana my sme obcas mali malu tasku prevesenu cez drziak na poharik... 😉 (zvacsa len kabelka s penazenkou a mobilom)

szelvicka
25. aug 2011

@zacarovanedeti
- sorry, ale žádné fotky jsem ti neukradla..neznám tebe, ani tvojí setru a tyhle jsem fotila u nás v kočárně a opravdu jsem je nikde nestahovala....pro dobrotu na žebrotu, že
Jen jsem si myslela, že by bylo super ukázat, že ten nový summer kit, jde na starší verzi..no nic
Asi nejste jediné, kdo má teto kočárek, že a sousedka opravdu magor na kočárky a má jich hodně. No asi už to nemá cenu řešit, hlavně by mě nenapadlo, že někdo bude napadat fotky..no asi jo (neřeknu, kdybych ten kočárek prodávala, tak bych to pochopila...ne objahovat se nemusím, už jsem to psala výše, že jsem nic neukradla 🙂