Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

marcela10
30. aug 2011

@kalli84 Nechcem sa hádať, ale tuším nová kolekcia bola tá ružová a svetlo zelená ... neviem o inej.. Ale možno sa mýlim, kto má lepšie info sem s nimi 🙂

hanynka
30. aug 2011

@andrejo měla jsem na mysli právě ty sety na kočárek. A jaký je rozdíl mezi novou a starou kolekcí - krom vzhledu? Jsou nějáké rozdíly ve funkci?Nebo umí oba modely to stejné?

mikolajova.zuzana
31. aug 2011

@hanynka

https://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM

tu mas rozdiely stokke do roku 2010 tusim april, a potom, no nie som ista ale viem ze ten novsi typ je ovela lepsi :D ale nech ti povedia radsej odbornicky a odbornici - je ich tu dost :D

riki1
31. aug 2011

...môj kočík vypraný v práčke komplet celý na programe ručné pranie 🙂

lenocka23
31. aug 2011

@riki1 parada... inak aj potah na slnecnik si nejak dala dolu, ci to tam masl len aby bola komplet vybava...?? 🙂

andrejo
31. aug 2011

@hanynka rozdiely su v streche. Starsi model mal ine uchyty a novsi model ma aj potah zadnej strany sportovej casti co starsi nemal. No myslim ze v novsich setoch mas ale viac na vyber ako u starsich kde ani tie farby uz az tak prehnane nepasuju. Niektore casti nemusia sediet vobec. Preto ak mas model 2010-11 tak urcite nekupuj set z 2009. Je sice lacnejsi no je tam toho menej. Napriklad tieto nove letne sety maju aj taku ako keby clonu co ten starsi set nema.

andrejo
31. aug 2011

@riki1 pekne, to je nove? nie, vyprane v ... No je to fajn ze sa to da tak odobrat.

andrejo
31. aug 2011

Ak by niekto potreboval predne kolieska na Stokke Xplory tak sa ozvite. Mame doma nove zabalene. Su nam uz zbytocne. Mame aj pouzivane starsie velke.

riki1
31. aug 2011

@lenocka23 ..aj ten som prala v práčke ,oddelila som len tú tyčku a dala som ho do bubna spolu s ostatnými časťami kočíka ,ja mám LG práčku na 8 kg ,tak tam sa to v pohode vošlo a nič sa s ním nestalo ,keďže ten program na ručné pranie je naozaj jemný ...

riki1
31. aug 2011

@andrejo presne to mi vyhovuje ,ja som totiž prací úchyl .periem úplne všetko 🙂

andrejo
31. aug 2011

@riki1 no odobrala si aj tie pasy a tie si tiez prala? 🙂

riki1
31. aug 2011

@andrejo tie nie ,len tie návleky čo sú na nich ,pásy boli čisté ,keďže môj malý v kočíku nepapá ,ale dajú sa vybrať aj tie ...

andrejo
31. aug 2011

@riki1 no ked operies aj kolesa tak potom budes maniacka na pranie 🙂
len nedaj avivaz aby neboli moc mäkke

vidolucia
31. aug 2011

@andrejo ahoj ja by som asi mala záujem o kolieska ja som mala starší typ a teraz mám asi tri dni nový tak starý idem predávať a podla mna bude treba zachvílu vymeniť kolieska , tak by som možno niekomu ušetrila čas zhánania. Za koľko ich budeš predávať? Dakujem za odpoved.

riki1
31. aug 2011

@andrejo 🙂

jessicax
31. aug 2011

@riki1 jeej super, tak mi nabuduce ukazes ako co dat dole lebo na tom mojom tmavom vidiet kazdu smietku

petra1303
31. aug 2011

Ahojte ak by niekto predaval tento kocik naj v neutral farbe alebo pre chlapceka...dajte vediet a mam zaujem o ten novsi tip koli skejtu za kocik...Dakujem...

kilian
31. aug 2011

@petra1303 zdal sa ti byt mimozemsky ... 😀 ides donho?inac to brio som dnes videla,aj viackrat,a je to paradny otras.no neviem....
@riki1 vidim,ze aj ty potrebujes väcsiu pracku! 😀 😝 ja mam tiez lg na 11 kg!!!! 😝 a toci sa aj tri krat denne...

petra1303
31. aug 2011

@kilian neviem ak ho zozeniem v dobrej cene tak ho chcem, ale nemam vplane za neho dat tolko penazi, kedze sa poznam a pravdepodobne neostanem len pri nom...

jessicax
31. aug 2011

@kilian presne, ja som mala brio vyhliadnute, chcela som este jeden kocik ale ked som ho bola pozriet nazivo vobec sa mi nepacil, je to velky tank a ta rucka ako na mangelovej kosacke 😅

mikolajova.zuzana
1. sep 2011

@jessicax no mne na briu vadi strasne to, ze sa polohuje pomocou snurky vzadu, ja som to mala na x-landeri a strasne mi to liezlo na nervy. To ze je velky priestranny je fajn, no na sirku je ako vsetky kociky, len je o dost dlhsi. A hoci si ho chvalia maminy, aj ked som aj ja na tento pokukovala, vyhral stokke :D

@petra1303 myslim ze az budes mat stokke, nebudes chciet dalsi :D
😀 😀 😀

kilian
1. sep 2011

@mikolajova.zuzana ano to som si vsimla to polohovanie tiez,to je o nicom,mala som aj ja uz takych kocikov.
@jessicax no ta rucka je taka ista ako na nasej kosacke. 😀
@petra1303 to je camel.uz lepsi ako ten brio.ale stokke je najlepsi. 😉

petra1303
1. sep 2011

@kilian
@mikolajova.zuzana
no moj muz je uplne proti stokke on by radsej brio...ale tak kto bude kocikovat? 😀 vsak ja vacsinou...nakoniec mozno skoncim uplne niekde inde 😉 no ak by som nasla za rozumnu cenu tak nevaham...

mikolajova.zuzana
1. sep 2011

@petra1303 sak uvidis... no ja som mala pred tym dva kociariky, vid album, a aj ked som bola s high trekom spokojna, ale teraz som najspokojnejsia :D chi :D a kazdy den na prechadzke sa utvrdim, ze som urobila dobre a nelutujem :D

petra1303
1. sep 2011

no len mne sa nechce davat tolko penazi za neho to je moj problem... 😉

mikolajova.zuzana
1. sep 2011

@petra1303 😀 je to vela, to je pravda, no ja nelutujem :Dja som musela siahnut na rezervy, ale nelutujem a aj manzel sa uz zmieril :D a uz nehundre :D

kilian
2. sep 2011

tu je vidiet vyskovy rozdiel medzi xplory a bee+. 😉

kilian
2. sep 2011

kocky poradte mi,neviem akej farby si kupit ten winterkit.uz som zufala.mam ruzovy xplory,a neviem ta strieborna ci by bolo ono...

mikolajova.zuzana
2. sep 2011

@kilian mne by viac pasovala ta fialova :D strieborna mi ide viac k bezovej, no neviem, mozno keby som to videla na zivo na sebe tak by to vyzeralo super, no neviem - neporadila som asi :D

kilian
2. sep 2011

@mikolajova.zuzana no vsak to,ze najlepsie je vidiet to nazivo.ale fialova sa mi velmi paci,ale to by sa asi nehodilo k ruzovej..