Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
22. okt 2011

@lodgermaniacka fusaciky mam aj dva, ktore mi sedia 🙂 tak asi to budeme musiet tak ci tak riesit vyzuvanim 🙂 🙂 . to je jasne, ze v mokrom ho nenecham. ten zimny kabatik je uuuuzasny 🙂 hned by som ho brala

jessicax
22. okt 2011

@kilian a mala uz vie sediet sama? Lebo moj ked este nesedel sam a skusala som ho dat na ten sed tak mu padala hlavka do bokov takze sme sa vozili len v polosede alebo v lehu. A vtedy som mala este ten zmensovaci vankus bez tej vlozky

julinka88
22. okt 2011

Ahojte chcela by som sa spýtať viete niekto rozmery vaničky som počula že je dosť malá teda hlavne úzka .Diky

fatia
22. okt 2011

@julinka88 Pokiaľ som to správne merala, tak dlžka je 70cm a šírka 30cm. Ked som sa rozhodovala, ci ho kupime, ci nie, tiež som mala pochybnosti, že je uzky. Aj ked som ho videla naživo,tak som bola na pochybách,tiež sa mi zdal úzky, ale baby mi to tu pekne vysvetlili a teraz, ked sa na nho divam, tak sa mi zda najuzasnejsi na svete. Nevymenila by som ho za nic 🙂)))

kilian
22. okt 2011

@jessicax pravdaze vie sediet,uz robime prve krociky.ked je v polosede,je to este ok,ale ked ju dam na sedenie v tom fusaku,nejako sa mi to zda byt take cudne.mozno je to len nezvyk... 😝

vbrnka
22. okt 2011

@mycats
no tak teda uz to mame vyspekulovane a mame uz winter kit na nasej v1tke :D hlavna vdaka patri asi sikovnemu bf..no ale k veci..striesku das bez problemov lebo ku kitu je rovno aj nova strieska ktoru len prizipsujes..zadny kryt tiez len dole ho nemas o co prichytit kedze je na cvoky..u nas sa to vyriesilo tak, ze sa cvoky na nas kocik jednoducho dorobili..🙂 takze mame sice starsi model ale s face-liftom :D
a aj kozusinka z lutzu sedi 🙂
uz len tie fotky keby mal kto porobit 🙂)

lodgermaniacka
22. okt 2011

@vbrnka pokial som dobre pochopila sadol ti winter kit na starší model stokke? 😵 😵 😵 😵 ja sa v nich moc nevyznam, v tých číslach ako píšeš v1, nikdy som tuto temu nečítala, až teraz ked mame kočík 🙂

mycats
22. okt 2011

@lodgermaniacka stokke ma dva modely, starsi a teraz je novsi. najlepsie si to vsimnej hned na prvy pohlad na strieske, madle, aj nova taska je k nemu a to plastove na nozicky je oble, nie hranate ako u starsieho typu. oni robia sety na oba modely, ale na starsi je toho uz pomenej 🙂 Novsi je taky komfortnejsi a cacanejsi 😀 😀 😀. dnes som blaznila sestre hlavu, ze by sme spolu mohli usit taky winter kit pre mna 🙂 ale mne by sa pacil cely plysovy 🙂

mycats
22. okt 2011

@vbrnka tak idem nakupovat cvocky 🙂🙂

lodgermaniacka
22. okt 2011

@mycats takže su len 2 😎 ďakujem za objasnenie, ja mam novší, viem že su aj staršie, no a nevedela som či bolo ešte niečo pred.. 😀 no ak ste šikulky tak by som to skusila, budete mať jedinečny winter kit 😵 🙂

jessicax
22. okt 2011

@kilian tak to mas doma sikulku, my sme lenivi, o chodeni zatial ani nechyrujeme 😅 😅

jessicax
22. okt 2011

@mycats ono nie su dva modely ale tri. V1 je v podstate rovnaky ako V2, len V2 je vynoveny a ma bielu brzdu, biele kolesa aj tie dzindziky po bokoch kam sa naklikava sedacka alebo vanicka su biele kdezto V1 ich ma cierne. V1 je najstarsi model, neda sa nanho nakliknut autosedacka, na V2ku sa da. V3 je najnovsi 🙂

lodgermaniacka
22. okt 2011

velmi sa mi pači tato farba, aj taka hraškova zelena bola, mam pocit, že farby boli predtým krajšie..

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/xcm4/sto...
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/igb5/koc...

jessicax
22. okt 2011

@lodgermaniacka mne sa ta modra zda dost kriklava aspon na fotke. Ta zelena bola krasna a s letnym kitom forest olive vyzerala perfektne vsaaak @lenocka23 🙂 🙂 🙂

jessicax
22. okt 2011

@vbrnka super, ze sa ti to s tym winter kitom podarilo vyspekulovat 🙂 Nakoniec este zacnem lutovat, ze som vymenila stary za novy 😀 Tesim sa ked nahodis fotecku 😉

lodgermaniacka
22. okt 2011

@jessicax tuto zelenu mala @lenocka23 ? 😵 tu som minule leto obdivovala na dovolenke 😝 🙂
http://www.ohdeedoh.com/ohdeedoh/transportation...

jessicax
22. okt 2011

@lodgermaniacka tie zelene boli dve, tmava aj svetla ta svetla vyzerala troska ako teraz ta zelena limitka

lodgermaniacka
22. okt 2011

@jessicax no, mne sa ta tmavšia vemi pačila 😵 😵 😵 vtedy som uvažovala nad stokke kvoli farbe, teraz ho mam kvoli winter kitu 😎

jessicax
22. okt 2011

@lodgermaniacka ty si cislo 😀 😀 😀

marcela10
22. okt 2011

Ahojte stokkáčky 🙂)... baby, odkedy môže byť bábätko v športovej časti? moja malá má 7 týždňov, ale je dosť veľká a asi do pol roka vo vaničke v zime a vo fusaku sa nezmestí... pomooooc. Odkedy ste najskôr mali svojich mravčekov v športovom a v zime?

nikitkad
23. okt 2011

@kilian jeho to je skadial

mikolajova.zuzana
23. okt 2011

@marcela10 ja som dala dcerku 3,5 mesacnu do sportovej, s tou vlozkou aj vankusikom a do lezatej polohy. Bolo jej tam fajn, lebo bola vo vyvysenej polohe kvoli grckaniu, a ten vankusik ju tam pekne tak ulozil, ze nelietala a nozicky mala tak, akoby lezala vo vanicke, vobec nebola ze na sedavo. Teraz ma 5 mesiacov a vankusik som musela vybrat kvoli fusaku, lebo som ju uz nezapla tymi bocnymi popruhmi, tlacilo ju, tak som vybrala vankusik, ale este by v pohodke mohol byt, lebo uz jej to je hlbsie teraz, ale radsej nech ju to netlaci ked je naobliekana... ale ta vlozka ej super, lebo jej tam urobi take prijemne korytko na hlavicku a nelieta jej zboka na bok...
podla mna este trosku vydrz vo vanicke a uz ked sa nevojde spokojne ju daj do sportovej...

lenocka23
23. okt 2011

@marcela10 tiez si myslim ze mozes dat malu do sportovej hned ako sa ti bude zdat ze jej je vo vanicke uz tesno... Mne sedenie/lezanie v sportovej trochu pripomina vajicko, a to tiez nik neriesi ze babo nema uplne rovny chrbatik.. 🙂 jasne ze tam malu nebudes mat cele dni, takze smelo... 😉

lenocka23
23. okt 2011

@lodgermaniacka ja som mala prave tu druhu ako si dala obrazok, ta bola vtedy "aktualna" ... Keby bol winter kit aj na tie modely, mozno ho este stale mam... 🙂 :-d

mycats
23. okt 2011

@lodgermaniacka - moje sestra je sice vystudovana krajcirka, ale v zivote to nerobila. uz mi par jednoduchych veci usila, myslim, ze obal na madlo, na pasy a nejaky nanoznik by mohla zvladnut, tu striesku neviem 😀 😀 😀 , ale donutim ju 😀 😀

mycats
23. okt 2011

@jessicax tak to som ani ja nevedela, kto vie co mam potom ja doma 😀 😀

mycats
23. okt 2011

@vbrnka nejake fotecky by bodli, nech mame inspiraciu 😀 😀

hajanka
23. okt 2011

@marcela10 sestrina dcerka bola od 3,5 mes. v sportovej, ale este v Quinny, potom od 4mes. mala Stokke a tiez len sportovy

kilian
23. okt 2011

@nikitkad nechapem otazke?co je skadial? 😕