Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lenocka23
17. aug 2012

@sevzuz my sme za kolieska dali tusim cca 120€, za vsetky 4.. ale bolo to asi pred dvoma rokmi, objednavali sme ich v babymarkete ako nahradne diely...

lenocka23
17. aug 2012

babenky, dalsie okienko z bulvaru, aj Frasier ma Stokkaca... 😉 😀

maminamaja4
17. aug 2012

dievcata ma niekto skosenosti s nakupom z internetoveho obchodu www.babycareprams.co.nr , zda sa mi to ako podvod. Alebo mi poradte kde kupit stokke xplory beige lacnejsie.

denisa166
17. aug 2012

@maminamaja4 ahoj ja som tiez nedavno natrafila na podobnu stranku s tou istou grafikou len v inych farbach ale tovar bol presne ten isty a mylsim si ze je to podvodnik...

denisa166
17. aug 2012
vieraris
17. aug 2012

@milankovazuzana ten dark navy je moj a 2 x zmizol, nakolko su tu take super 'spolahlive' mamicky, ktore ma uprosili,aby som im kociar rezervovala, lebo ho na MILION percent kupia, tak som naivne uverila a odmietla som medzitym kopu zaujemcov a pravdaze ho nevzali z nejakych 'zvlastnych' dovodov a preto je opat na predaj :(

maminamaja4
17. aug 2012

Aha dakujem velmi pekne Denisa 166.

maminamaja4
17. aug 2012

dievcata davajte si pozor on to zmenil na www.babycareprams.co.nr a ta stale funguje.

denisa166
17. aug 2012

@maminamaja4 stavim sa s tebou ze nie na dlho mozno dva tri tyzde a aj tato bude nefunkcna 🙂

milankovazuzana
17. aug 2012

@vieraris Tak to Ti nezávidím, fúha... Ja to podrobne sledujem, lebo odvtedy, čo sme tu naháňali tú našu známu podvodníčku sme v strehu 😀

vieraris
17. aug 2012

@milankovazuzana Je mi jasne,ze uz musim vyzerat ako podvodnicka, ked ten moj inzerat mizne a zjavuje sa v istych casovych periodach, no uz som z toho aj ja na nervy,ze furt naletim ☹ Uz som si povedala, ze nerezervujem ani len na jediny den...

milankovazuzana
17. aug 2012

@vieraris Prajem Ti, aby sa konečne dostal do dobrej rodinky 🙂 Inak nechápem také maminky, ktoré si dajú kočiarik rezervovať a nakoniec nič...

milankovazuzana
17. aug 2012

@vieraris Vieščo moja, asi najlepšie by bolo, keby si si kočiarik do inzerátu nafotila nanovo-iné pohľady a snímky, lebo potom vzniknú takéto nejasnosti a my sme v strehu, aby niekto nenaletel 😀 😀 😀

milankovazuzana
17. aug 2012

@sevzuz keďže ich nemali nikde na SK, objednala som ich v CZ a vyšlo ma 1080CZK/ks/zadné...

pallacinka
19. aug 2012

@lentila.g Jeeej, dakujem, ze si na mna myslela 🙂 Trosku ma znepokojuje ten oranzovy zips na fotke, pre istotu tam napisem, ci to bude naozaj ten novy kit s bielym 🙂

mima01
20. aug 2012

@lentila.g @pallacinka tiez uz som to pozerala a prve co mi tam udrelo do oci, tak ten oranzovy pasik...tak som to ani neriesila dalej. Ale potom pozeram, ze aj cierny tam pribudol, wuaaaaa, tak to by mohol byt ten novy biely kit. Ak zistis, daj echo potom 😉

pallacinka
20. aug 2012

@mima01 Uz som im napisala, hned ako odpisu a potvrdia, dam ti vediet a objednavam 🙂

julinkak
20. aug 2012

@pallacinka ahoj, co som citala, tak na novom bielom wk nema byt ten oranzovy pasik, ma byt krasny bielucky s hnedkastkou kozusinkou🙂

patka1987
20. aug 2012

@pallacinka
@julinkak kocky a odkial objednavate tie wk??? Cierny a biely? Popripade kolko je postovne?

pallacinka
20. aug 2012

@julinkak
@mima01
@lentila.g Tak mam potvrdene, ze ide o tie nove kity s bielymi zipsami, len (vraj) nemaju k dispozicii obrazky. Hura do nakupov 🙂

pallacinka
20. aug 2012

@patka1987 Ja budem objednavat odtial, co je tu ten link, som v DE tak postovne mam zadarmo, na Slovensko netusim 🙂

pallacinka
20. aug 2012

Tak baby, ja som sa prave asi zblaznila, mam ho objednany 😀

jessicax
20. aug 2012

@pallacinka jeeej takze budes kupovat naspat stokkiho?

kilian
20. aug 2012

@pallacinka heeeeeeeeeeee??????????????????

lentila.g
20. aug 2012

A myslite že budu aj ine farby či na tento rok len tieto?čakám či Niečo nevymyslia s novými farbami..

julinkak
20. aug 2012

@pallacinka ale ved ty uz nemas stokke, ci si ho znovu kupis?🙂)

julinkak
20. aug 2012

@patka1987 ja wk nekupujem, pretoze ho uz nevyuzijeme...

mycats
20. aug 2012

@lentila.g ten cierny kit je straaasno mnam 😵

kaya60
20. aug 2012

@pallacinka jeziiiiis, ja ta vidim🙂 ale asi som sa zblaznila tiez, lebo sa tesim 😀 a neprezradim 😉