Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ustrachana
23. jan 2013

baby sup, predat stokace ,nakupit Firkony , nasijeme kozusiny a ake budeme IN 😀DDDD

finda
23. jan 2013

@ustrachana
@milankovazuzana akoze vyzera to skutocne hrozne, ale tak sto ludi, sto chuti 😝

kajakaja77
23. jan 2013

@milankovazuzana Fakt je čačaný....

lentila.g
23. jan 2013

Juuuj radšej nemať nič ako takýto postrach ulice...
Stokke je len jeden a keď už hocikto vymyslí hocičo bude to "len"nepodArok..

ikarkulka
23. jan 2013

Ach jo, aspoň trochu vkusu, když už teda musí napodobovat 🙄

kajakaja77
23. jan 2013

@ all ahojte chcem predať fusačik stokke vo farbe Beige ak by mal niekto záujem... Píšte. Je nový.

mimi27712
23. jan 2013

@tannia87 no zial to je rozdiel medzi vybavovanim reklamacii tu na SK a DE. ja mam kocik zasa z predeti a ked som sa ich pytala na nahradny diel, co som mala poskriabany na rucke, tak mi ho chceli na 30 dni zobrat na reklamaciu. Nakoniec som ho kupila v BM za 3 €.

rydal
23. jan 2013

Napisete mne, prosim, nekdo vyhradniho dovozce Stokke kocarku pro CR?

tannia87
23. jan 2013

@mimi27712 no ved jedine stastie maju ze ked som wk kupovala boli akurat akcie tak serem na to ale uz tu nic nekupim takto

mimi27712
23. jan 2013

@tannia87 ja som sa teraz presvedcila tiez o tom, ze na SK uz nic netreba kupovat.

milankovazuzana
23. jan 2013

@kajakaja77 veru tak,,,

maminamaja4
23. jan 2013

@kajakaja77 uz mas black melange,co? To sa ti machruje a ja stale cakam 😖 dufam,ze nebude po zime ked pride.Babymarket si dava načas 🙄 Ak nahodu bude nejaky novy na predaj,tak to bude moj 😔

kajakaja77
23. jan 2013

@maminamaja4 No ja čakám na vaničku na kúpanie z BM tak som zvedavá kedy príde...... A ozaj deky ako? Biela je super že? Ja mám ružovú zakú......

kajakaja77
23. jan 2013

@maminamaja4 no veru už mám black melange, alenešte nemám poťahy.... Alemzatiaľ by som ich aj tak nevyužila, lebo malá je vo vaničke.... Ale aj tak nech už sú tu....' 🙂 😉

klarawerder
23. jan 2013

@milankovazuzana Jestli jsem to správně pochopila, tak chceš půjčit jedno přední kolo...? 🙂

maminamaja4
23. jan 2013

@kajakaja77 si predstav,ze este nedorazili,zatial obdivujem tvoju ružovu 😀

milankovazuzana
23. jan 2013

@klarawerder Klári, správne, no počkám, čo mi napíšu z Brendonu, dúfam, že mi zajtra odpíšu...

klarawerder
23. jan 2013

@ustrachana Kristova noho! 😀 Hmmm, a ten kočár je Tako nebo Firkon? 😀

ustrachana
23. jan 2013

@klarawerder neviem, ale zasmiala som sa dobre 😀DDD

ustrachana
23. jan 2013

@milankovazuzana Zuzi do Brendonu zavolaj lebo tam niekedy neodpisu ani za tyzden, su tam 2 veduce - jedna velmi afekt s nou som mala neprijemny vystup lebo som si tam kupila zappa minuly mesiac a doma som zistila , ze je potrhany a mala sproste narazky ( lebo cez leto som si tam kupila abc na kupko a tiez bol poskodeny)a ta druha je velmi prijemna, mila,ochotna.Myslim, ze uz podla reci budes vediet s ktorou komunikujes 🙂

milankovazuzana
23. jan 2013

@ustrachana Jasné, počkám do zajtra a keď neodpíšu, ihneď volámSom teda zvedavá, či mi ho pošlú skoro...Ďakujem veľmi pekne za radu, moja 🙂

ustrachana
23. jan 2013

@milankovazuzana no viem, ze tovar im chodi vzdy v utorok tak by sa mohli troska posnazit 🙂 mrzi ma, ze moja srdcovecka potrebuje opravu ☹(((

milankovazuzana
23. jan 2013

@ustrachana tak stane sa, nejak to blokuje a vieš, že chcem mať kočiarik v úplnom poriadku, aby sa nezničil.Zatiaľ je ako novučký, ale teda keď má záruku, tak to chcem dať vymeniť, nedá sa s ním chodiť, stále to brzdí.

ustrachana
23. jan 2013

@milankovazuzana joj, chuda "moje" ten som milovala uplne najviac zo svojich kocikov 🙂

ustrachana
23. jan 2013

baby keby ste niektora chcela scoota tak posuvam 🙂 idem do maclarenu bmw 😀DDDD a asi ma uz muz posle na vysetrenie ci som ok 😝 😝 😝 😝

milankovazuzana
23. jan 2013

@ustrachana veď aj my ho milujeme, dnes Michaelko ho hladkal a vravel moooj tokkač, ma pogazene kolesko, idem Obitom 😀 😀 😀

ustrachana
23. jan 2013

@milankovazuzana, Zuzi zlatusik je ten Tvoj malicky 🙂

milankovazuzana
23. jan 2013

@ustrachana on je taký macko tuľkavý a miluje všetky svoje veci - aj dnes hladkal postieľku a tešil sa-že tokkačova poteľka a chcel ísť do nej spinkať, len ju chcem ešte umyť, aj keď je teda čistunká, ale predsa.

kajakaja77
23. jan 2013

@maminamaja4 tak to nemyslíš vážne? Však aj ijanke už dorazili..... Zajtra keď to nepríde napíš pojdem na poštu že čo sa deje..... Aj som sa čudovala, že čo nepíšeš..... A pritom mi garantovali že do utorka najneskor.... Nech ide celá pošta vieš kam....

maminamaja4
23. jan 2013

@kajakaja77 nerzčuluj,pokoj,my sme na ďalekom východe,nevieš. Hlavná vec,že dvihli poštovne,ale služby ostali po starom. Zajtra dorazí mám to vypočítané. 😔