Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

aaajaaanina
30. mar 2013

@cawes děkuju moc, chtěla názor někoho,kdo ty kočárky zná🙂

samot287
31. mar 2013

@kajuska01 poprosím napíš mi v piatok.

samot287
31. mar 2013

@vierusia dobré ráno,len nové veci máme ,nič použité 😉

vierusia
31. mar 2013

@samot287 no super a cena stokke xplory komlet vyjde kolko? 😉

ikarkulka
31. mar 2013

@aaajaaanina Kočárek je starší model, ale jestli je v dobrém stavu a vzhledem k té výbavě, začala bych klidně na těch 15 tisících, dolů může jít vždycky 😉 Jestli na to nespěchá.

samot287
31. mar 2013

@vierusia napíš mi v piatok na niektorý môj stokke inzerat.dik.pekný deň 🙂

milankovazuzana
1. apr 2013

Mamuše, neplánujete niektorá vykúriť z domu SK Beige Dots? 🙂

patka1987
1. apr 2013

Baby neviete nieco o novych summer kitoch?

milankovazuzana
1. apr 2013

@patka1987 Žiadne nové nebudú.

cawes
2. apr 2013

@milankovazuzana tu na bazosi je prave jeden na predaj

klarawerder
2. apr 2013

@milankovazuzana To jsi mně ale vůbec nepotěšila 😉 ...ach jooo, no SK mi má šít mamka, tak jsem právě zvědavá, poněvadž pokud to nedopadne, tak jsem v pasti...ta károvaná a puntíkatá utěrka (pardon), se mi nelíbí...pink pixel je mi nesympatický pro svou - dnes již na holčičky neskutečně profláknutou a neoriginální růžovou barvou 🙂 ...a blue pix nevím, no... Máme fialový kočárek a nemůžu se dohrabat nějaké rozumné kombinace... 🙄

milankovazuzana
2. apr 2013

@cawes to viem, ale je roztrhnutý a zošitý pri cvočku, takže na 100% eee, ale už sa mi jedna milá maminka ozvala, a bude!!!

cawes
2. apr 2013

@milankovazuzana co a to ho predava za 120 euro hmmm zaujimave

ja zhanam tiez sommer kit to je jedno ci blue pixel alebo beige dots hlavne neaky

milankovazuzana
2. apr 2013

@cawes na Bazoši som našla iba jeden inzerát na beige dots a to za 100€, je z BTS, ale má zašitý cvok, tak som písala pani či to nebude vypadávať, ale sa mi už neozvala.Tak som si tam ja dala inzerát že kúpim BD a do hodinky som už mala ponuku od jednej milej maminky a dokonca už cestuje k nám. 🙂 A Je nový, iba odskúšaný, tak sa vytešujem 🙂

milankovazuzana
2. apr 2013

@cawes tu na MK je pixeláč a je nový, lebo ho mamina kúpila od jednej kočky tu na MK v zime, do toho nejdeš?

milankovazuzana
2. apr 2013

@cawes jáááj, tu na bazáriku MK, ja keď čítam Bazoš, tak mi napadne ihneď ten inzertný portál.No ráno tu ešte nebol 🙂

petruska3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
2. apr 2013

@milankovazuzana z BTS? Nechapem no isla by som do blu pixel len mi pride dost fela 120€ za pouzity

milankovazuzana
2. apr 2013

@cawes a skúsila si sa dohodnúť? Ten pixeláč bol na kočiariku párkrát.

balli
2. apr 2013

babulky a mate niektora skusenost s crusi? myslite ze je lepsi crusi alebo xplory? akoze xplory je krajsi, to je jasne, ale mna tam stale mata ze sa nedaju bloknut tie predne kolecka a bojim sa ze v terene ten kocik bude nepouzitelny...

cawes
2. apr 2013

@milankovazuzana hej hej skusala napisala som ze 110 mamicka ze nie ze 115 tak som napisala ze s postovnym a mamicka ze to tiez nie. tak vies ked sa dohodnut neda tak sa mozem snazit kolko chcem. A vies ako to je ako ja nikoho neobvinujem ani nic ale kolko je to par krat. Mozem povedat ze 2x ale ci je to pravda. A jednoducho otvorene je u mna uz otvorene.

klarawerder
2. apr 2013

@petruska3 My máme golfky Bugaboo bee+, spokojenost maximální, pro mně nejlepší golfáč na trhu - v diskuzi Bugaboo se dočteš vše potřebné. Tady jsi ale na fóru o kočárcích Stokke, ne Jané...takže ti tu baby možná tak můžou říct recenze na Stokke Scoot (takové větší golfky).

klarawerder
2. apr 2013

@balli Crusi nemám, máme Xplory...a tvé obavy o zvládnutí terénu nejsou na místě. My s Xplory projeli vše - písek, trávu, štěrk, pole, les, schody, sníh... Crusi bude těžší, vizuálně prostě "obyčejný kočár" narozdíl od Xplory, celkově robustnější, korbička je obrovská (na můj vkus naprosto zbytečně, protože spousta dětí okolo 6. měs. nechce ležet a koukat na boudu zevnitř 😉. Na Crusi mi například vadí to, že je tam osa zadních kol (což byl problém, jelikož manžel má skoro 2 metry a při chůzi do ní u minulého kočáru kopal), a pak se mi nelíbí nákupní koš...taška, co má Xplory se mi zamlouvá stokrát víc, je prostorná, hezčí, na nákup neprší ani nesedá prach z chodníku a taky nemusí všichni vidět, že si v drogérii kupuju hygienické potřeby například 🙂 Já bych Xplory nevyměnila za nic...

balli
2. apr 2013

@klarawerder diky moc, moj manzel ma 205...takze viem o com hovoris s tou vyskou. Vidis, toto su presne veci ktore mi clovek moze povedat len zo skusenosti 🙂 ja som stale za xplory, je prekraaaasny a milujem ho!

klarawerder
2. apr 2013

@balli Ráda se o své zkušenosti podělím 🙂 No, s tou osou zadních kol je to problém častý, hlavně u vyšších lidí. U kočárků s nákupními košíky mi taky vadí, že to "štrejchne" o patník, když najíždíš na chodník apod.... No, a jsem si téměř jistá, že tak vysoko, jak jde vytáhnout rukojeť u Xplory, to u Crusi nepůjde...No, nejlíp by ti poradil někdo, kdo má i Crusi i Xplory, ale taková maminka tu asi nebude, vzhledem k tomu, že Crusi přišel na trh nedávno. V každém případě, kdyby měl být Crusi nějaká pecka, co je lepší než Xplory, tak věř tomu, že by tu spousta maminek Xplory prodaly a pořídily Crusi...ale taková situace není, takže je zřejmé, že Xplory bude asi "uživatelsky" lepší... Nicméně samozřejmě záleží na vkusu a na požadavcích, které člověk má, zdaleka né každému se Xplory líbí - s čímž souhlasím...ale takové ty Stokke-expertky, které kočár viděly tak někde v obchodě a vykládají, že je takový a makový (především v negativním slova smyslu), těm nevěř...jsem na kočáry možná až přehnaně zatížená (tj. kvůli drobnostem, které mi nevyhovují jsem schopná kočár prodat a koupit jiný, který mi vyhovuje 🙂 a můžu říct, že mi na Stokke vadí tak maximálně madlo (vyhovovalo by mi to, co se odepne na jedné straně a je na kloubu) 😉

balli
2. apr 2013

@klarawerder to som si inak vsimla ze nadavaju na stokke iba tie kocky co ho iba videli niekde po obchodaku behat, ale inak pri nom nikdy ani len nestali, nieto aby sa ho dotkli alebo ho pouzivali a maju plne reci toho aky je debilny. napriklad z fotky hned kritizuju ten noznik kde si dieta poklada nozicky ze to tam je debilne spravine a neviem co ale nikdy to nestudovali a nevedia ze to sa da nastavit podla potreby dietata...ale hlavne ze je to debilne urobene. Nechapem to lebo snad by si stokke za ten kocik nepytal take brutalne prachy keby bol taky debilny nie?
inak diky za celu argumentaciu...mojmu manzelovi sa zda byt trochu drahy tak neni moc tomu nakloneny a kazdy jeden argument pre stokke znamena krocik blizsie k nemu 🙂 to s tym obrubnikom a klasickou vanickou by ma tiez nikdy nenapadlo... diky moc ;)

bejbi777
2. apr 2013

Babi prosím vas ktore ste objednavali zo stránky: www.babyonlineshop.de , neviete cena kočíku Stokke® Xplory® Complete rot co obsahuje??? lebo nejak to tam je zvlastne pisane? ci obsahuje aj s vanickou aj sportovu? asi nie že?

cawes
2. apr 2013

@bejbi777 ten za 845 euro ma v sebe sportovu cast plus vanicku, nakupnu tasku, sietky proti hmyzom a proti dazdu

bejbi777
2. apr 2013

http://www.babyonlineshop.de/shopart/1005190202... tento za 854e ma to vsetko co si napisala? faakt? to je mega cena potom ... lebo tam to nikde nepisu o tej sportovej casti a ni obazok nic..

lucinkacinka
2. apr 2013

Ahojte dievčatá,dufam že nevadí ak sa pridám,chcem sa spýtat čo niektorá nemáte stokke crusi,mám ho objednaný a čakám nan,tak som zvedavá.Zvolila som ho preto lebo sme obaja vysoký a pri iných kočíkoch sme vyzerali naozaj dost smiešne.a hlavne ked som sa musela zohnut aby som vobec do vaničky pod striešku videla.Mne vyhovuje na nom aj ten velký košík,kedže mám dva psi a malá čiva už nevládze chcem si to ulahčit tak že bude v košíku a druhá pojde so mnou(už trenujeme v susedinom košíku v kočiary) 🙂 Už ani nehovorím nikomu aký kočík budem mat lebo som bola velmi sklamaná reakciami typu,bože a nebude taký a taký a neviem ešte aký.Mne sa páči a myslím že mi bude aj vyhovovat ale to nikdy dopredu nevieme bohužial musíme vyskušat,ale ani jeden kočík nieje uplne vo všetkom dokonalý,no nie?