Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
23. apr 2013

@magica78 a tak zase ten kocik nieco vydrzi. Ja som sa tiez prve mesiace bala neodrat neskladat atd ale zase je to len kocik a ma sluzit a naozaj tak lahko sa neznici.

magica78
23. apr 2013

@cawes to verim ved to nie je polska haraburda ale aj tak nemusim ma tto znicene ak by som ho potom predavala ked ho uz nebudem potrebovat 🙂

klarawerder
24. apr 2013

@magica78 Já jsem ho dala i do svého prvního auta Ford Ka 😀 Pak se mi vešel do Mini...a teď máme minivan a tam ho dám i nesložený 😀

junkfoood
24. apr 2013

@magica78 mne sa do suzuki swift nezmesti... 😉

magica78
24. apr 2013

@klarawerder dakujem 🙂 no aj ja som chcela pred tym neico vacsie ale ,u nas aj v obchodakoch su tak uzko namalovane ciary na parkovisku ze ja osm zaparkovala ako v autoskole pri skuske ale prisiel nejaky superman a tak ma priparkovat ze by som nevisla bez toho aby som ho neosuchala tak ma museli sbskari vytlacat pomalicky z miesta .
@junkfoood dakujem 🙂viem swift ma kamoska a kufor tam je malicky

ellysa
25. apr 2013

baby posúvam newborn set na stoličku, ak by niekto chcel

ikarkulka
25. apr 2013

Ženy, právě jsem nahodila SK - řekněte mi, k čemu je ta kapsa na vnitřní straně toho stínidla? To jako že si tam můžu něco odložit? Přijde mi to divný 😅

z.u.z.k.a.
25. apr 2013

Kocky ja predavam vanicku k stokke purple a autosedacku vajicko izi go stokke cervenu. Viac v IP

vevika1
25. apr 2013

@ikarkulka naša malá si tam odkladá dudel a fľašu, keď dopije mlieko 🙂

cawes
25. apr 2013

Baby mne konecne dufam ze coskoro pride sk juchuuuu.

kajuska01
25. apr 2013

@cawes AJ ja rozmyslam nad kupou...odkial si objednala?

cawes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajuska01
25. apr 2013

@cawes a dodacia doba? plati sa vopred?

cawes
25. apr 2013

@kajuska01 ano. Dodacia doba hovorila 4-6tyzdnov ale teraz to mam do troch. Plati sa voprex mozno sa da dohodnut aj inak.

ikarkulka
25. apr 2013

@vevika1 😀 Šikovná 🙂
No já jsem tam nacpala moskytiéru 😉

deyana
27. apr 2013

ahoj holky, mám V2, nějak se mi okoukaly potahy, nemáte někdo kontakt na někoho, kdo umí ušít stříšku na xplory??

vevika1
27. apr 2013

@deyana na FB je jedna Polka "Patishop", šije krásne, ale vraj je dosť drahá...

klarawerder
27. apr 2013

@deyana Ahojky 🙂 Pokud by se ti líbila béžová bouda s kšiltem a zadní potah sedačky, tak to budu pouštět...na V2 by se to dalo upravit. Kdyžtak IP. Jinak Patishop opravdu šije krásně, ale jak již bylo řečeno, ceny jsou celkem vysoké, něco z její tvorby je opravdu hezké, ale něco je zas podle mně přemrštěné a nevkusné...takové kolotočové...no, však mrkni na Fb, třeba ti tam něco padne do oka 🙂

aksniteb
28. apr 2013

ahoj, chcem sa spýtať, ktorá ste používali autosedačku Stokke IziSleep by Safe - za akú ste ju menili? Dcére je už ltt a budem ju musieť vymeniť za väčiu... strašne nerada sa s ňou budem lúčiť, vyhovuje mi, že keď v nej malá zaspí, nemusím ju prekladať do kočíka, ale vezmem ju v autosedačke a nastoknem na kočík 😉

pallacinka
28. apr 2013

V poslednom cisle nemeckeho Oko-Test casopisu testovali kociky a Xplory sa umiestnil na 2. mieste so znamkou dobry 🙂 Na 1. mieste s rovnakou znamkou skoncil eko-kocik Naturkind (vsetky materialy su bio). A pre tych, co sa rozhoduju aj medzi BGB Cameleon- dostal znamku nedostatocny. Testovali rozne parametre- hlavne skodlivost materialu a (info pre kritikov) stabilitu a jazdne vlastnosti 🙂

pallacinka
28. apr 2013

Neviem, ci sa to bude dat citat, ale skusim to 🙂

milankovazuzana
28. apr 2013

@pallacinka Na tie škodliviny by vynikajúco obstál aj Orbit Baby, ale je to kočiarik spoza veľkej mláky a tak sa do testu asi nedostal.Predáva sa takisto v eko obchodíkoch pre miminká a detičky, takisto všetky materiály absolútne bez škodlivín, tak to len tak pre zaujímavosť.Fakt je, že s tým Stokke si ma potešila 🙂 🙂 🙂

pallacinka
28. apr 2013

@milankovazuzana Vidis, to som vobec nevedela- budem na to pamatat 🙂 Myslela som, ze vas to tu potesi, moj muz nemal slov, ked som mu to ukazala 🙂

milankovazuzana
28. apr 2013

@pallacinka Jasné moja, potešila si - teda mňa určite, si zlatá a pokladík, sú to super informácie.

samot287
29. apr 2013

@cawes keby si nebola tak daleko,tak už ho máááš dávnoo 😀 😀 😀 😀
@kalista pre Teba tiež

deyana
29. apr 2013

@pallacinka super 😵 😵 dávala jsi to i na bugaboo téma? asi by se spousta lidí divilo.

kalista
29. apr 2013
cawes
29. apr 2013

@samot287 no mozem zato????
uz je na ceste poctivo sledujem .

samot287
29. apr 2013

@cawes a ja môžem zato?? 😀 😀 😀 😀 😀 kurnik aj s tebou 😀 😀 😀 😀 už si mohla mať prezlečený hned 25.4. 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie,už každým dňom bude u Teba,tešíííííím. 😲 😲 😲

pallacinka
29. apr 2013

@deyana Nedavala 🙂 Pred par rokmi vo velmi podobnom teste kvoli materialom uplne prepadol nas milacik Brio, takze to beriem trosku s rezervou 🙂