Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lelek1
10. aug 2013

@klarawerder jezisko nie, aspon nic teda nefixujem🙂 to ako a kde mam spravit?

klarawerder
10. aug 2013

@lelek1 Tak to je ono 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=NVvPhdm39Ks

Tady máš ukázané, že po nakliknutí vaničky musíš ještě okolo tyče dát takovou šedou pojistku s bílým klipem...

lelek1
10. aug 2013

@klarawerder boze ja som debil🙂 ja som ze na co to mam🙂 dakujem ti velmi pekne za radu! pekny den!

klarawerder
10. aug 2013

@lelek1 Hlavně tu pojistku nasaď, a než ji zacvakneš, tak ji přimáčkni co nejníž po tyči dolů, aby ti zafixovala vaničku ve správné poloze (tzn. ne hlavou dolů 😀 )...

lelek1
10. aug 2013

@klarawerder myslela som si ze mam vadnu vanicku🙂 boze🙂 dakujem este raz!

klarawerder
10. aug 2013

@lelek1 Znám ten pocit bezmoci a domněnky, že je půlka kočáru polámaná...než člověk zjistí, že jádro pudla tkví v nějaké totální maličkosti 😀 😀 Taky mi tu baby radily, když jsem byla v kopru při sundávání textilu nebo výměně předních koleček 😎 Tak je super, že už ti to "funguje" 😎

wewe8584
12. aug 2013

Ahojte zienky 🙂
tak ja sa teda iba aktualizujem: kupili sme summer kit, blue pixel ... musim povedat, ze to stale na 100% vyuzivam, na zaciatku som vahala, ale nelutujem 🙂 malemu sa krasne spinka, nie je mu horuco, ani nanho nesvieti slnko, maximalna spokojnost 🙂
Uvidime, ci sa presvedcime aj na winter kit, tiez je taky napomocny? 🙂

ikarkulka
12. aug 2013

@klarawerder
@milankovazuzana

Jej, holky, na nové ED jsem zrovna před pár dny koukala 🙂 Ten modrý je úžasný, jen mi tam vadí ta výšivka. Nic proti Royal baby, ale přijde mi jaksi nepatřičné, aby to na fusaku nosily moje děti. Bez té výšivky by byl ten modrý dokonalý a asi bych neodolala. Do black melange by nám sednul jako pr... na hrnec 🙂
Ten květovaný je též super, já teda mlsně pokukuji po té přebalovací tašce, ta by se mi šikla. No u té nevím, jestli odolám 😀

A jinak já už jsem je v Čechách oba v prodeji našla.

ikarkulka
12. aug 2013

Jinak jsem se byla včera cournout, zašla jsem i do Babyparku (chtěla jsem dát Alánka do Bee+, jestli by to šlo, ale bohužel měli vystavené jen tři Cameleony, ani jeden Donkey nebo dokonce Buffallo, škoda).
Měli tam ale vystavený Scoot. Jak se mi ze začátku nelíbil, resp. mě zklamal, tak přeci jen jsem si říkala, že na větší dítě jako golfky a na převozy v autě na nákupy by byl super. Tak jsem ho teda včera omrkla, ale zklamal mě zase. Jednak prostě ta tyč mezi kolečky v místě, kde má vozič nohy. Je fakt divná, jak u těch nákupních tašek na kolečka. Je to spojené takovou černou plastovou krabičkou či čím. A uprostřed toho taková podivná brzda, přijde mi chatrná a malá.
Zklamalo mě taky polohování (i když to jsem věděla, ale naživo mi přišlo snad ještě horší) - jen sed a skoroleh. Drží to na magnet přes takové pásky, když sedačku spustíte, tak tam ty pásky plandají.
No a když je sedačka v sedu, tak všechna látka boudičky, která je při lehu napnutá, je v sedu nahňácaná nahoře kolem hlavičky a nejde to nikam pozastrkat.
Stříška taky nijak velká, podnožka taková pofiderní... Když k tomu připočtu, že na to nejdou žádné kity, tak prostě zklamání a asi fakt půjdu do Bee+ nebo koupím znovu Avio nebo ještě kouknu po něčem jiném.
Škoda, bavilo by mě mít golfky taky Stokke. V neděli jsem si koupila Flexibath, tak už by nám chyběla jen postýlka 😀

elka121
12. aug 2013

Ahojte baby, mam nejaky dotaz. :D Toto forum citam uz par mesiacov a vyuzila som vase skusenosti vo svoj prospech. :D Rozhodovala som sa medzi kocikom orbit a stokke...:D Ale zvitazil stokke :D Pacil sa mi aj orbit....ale malinka vanicka.... a pojdeme do zimy... takze neprichadza do uvahy. :D Po dlhych dvoch mesiacoch cakania nam prisiel Stokke Dark Navy dnes domov :D :D Zatial trenujem po byte ako diva...ale cakame kazdou chvilou prirastok...:D Moja otazka by bola, nakolko som uplne zabudla pri tom vsetkom kupit zakladnu do auta na autosedacku izi go , nepredava to niekto z vas ? Dakujem za odpoved a pripadne ( verim :D ) ze za pomoc :D

milankovazuzana
12. aug 2013

@ikarkulka fíííha a kde ich už majú skladom sem s tým 😀

ladymacbeth
12. aug 2013

Holky nevíte náhodou o někom kdo by vyměnil červený winter kit za bílý, eventuálně by ho ode mě koupil červený, strašně bych chtěla bílý a jestli ho nebudou mít tak se asi zblázním 😀

ikarkulka
12. aug 2013

@milankovazuzana Tady, ale pardon, nevšimla jsem si, že dodání do měsíce
http://www.outdoorbaby.cz/fusak-do-kocarku-elod...
http://www.outdoorbaby.cz/fusak-do-kocarku-elod...

Našla jsem je teď i tady, tam nepíšou o dodání nic, ale já s nimi nemám dobré zkušenosti, už od nich čekám na zboží přes dva měsíce, pořád slibují, a nic.
http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/fu...
http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/fu...

milankovazuzana
12. aug 2013

@ikarkulka Veďsa mi to aj nezdalo, lebo na ofic. stránke ED je písané, že až cca po 10.9. Majú ich v e-shopoch skoro všade, ale som si myslela, že nebodaj má niekto už 😀 Ceny sú všade približne rovnaké.

maminamaja4
12. aug 2013

@wewe8584 winter kit nevahaj ani minutu a urcite kup,moze nanho snezit a plačkanica padat,nepremoka,nedavas igelit,vyzera to uzasne a babatko je chranene pre dazdom,vetrom,snehom a je mu teplučko, 100% vyuzijes celu zimu i chladnu jesen...a zabudla som povedat,ručicky maš stale v teplucku a všetci ti to zavidia🙂 🙂 🙂 🙂

cawes
13. aug 2013

@wewe8584 nevahaj na wk, ja ho idem urcite kupit 😀 uz by som ho kupila teraz ale este je leto ;-D

cawes
13. aug 2013

moj vytuzeny

wewe8584
13. aug 2013

@maminamaja4 hehe...namotavaj namotavaj....musim muzicka namotat 😀 tak ako so summer kitom 😀 ... akurat, ze to bude tazsie, lebo zijeme v uk a tu tie zimy nie su extra chladne :( bleh

wewe8584
13. aug 2013

@cawes a budu aj nejake nove farby myslis? ja premyslam, ci sa napriklad cervena hodi k chlapcovi...

cawes
13. aug 2013

@wewe8584 tak ja mam chlapca a mam cerveny kocik stokke a kupim si ak nic nove nebude tak cerveny wk

wewe8584
13. aug 2013

@cawes musim sa ist teda niekam pozriet, lebo este som nazivo wk nevidela, tak z obrazkov si to neviem celkom dobre predstavit. aj biela sa mi paci, ale pride mi neprakticka, hlavne na zimu, ci nie? neviem ako baby, ktore ho maju. sucastou wk je aj ten taky vrch, ze nebude vidno fusak?

wewe8584
13. aug 2013

@cawes prave pozeram tvoj album, moja odkial mas tu kabelocku na sk? ja mam tiez blue pixel a kabelocka by sa mi veru zisla 🙂

cawes
13. aug 2013

@wewe8584 myslis kabelku blue pixel? tu som na bazosi kupila jedna mamicka predavala

cawes
13. aug 2013

@wewe8584 ano je tam aj taky kryt na fusak, akoze cely kocik schovas aj dieta aby ti nefukalo. Biely je pekny ale ja mam strach z udrzby a kedze mam cerveny stokke tak asi cerveny wk

wewe8584
13. aug 2013

@cawes jj, tu kabelku...aj ja chcem 🙂 keby si niekde videla, ze nieto predava, daj mi vediet...to je sita? ci sa da niekde kupit? no ved to, ze udrzba bieleho je podla mna narocnejsia, ako ked je nejaky farebny... uvidime.. a kde budes kupovat?

cawes
13. aug 2013

@wewe8584 to je usite zo slnecnej clony 😀
ja budem kupovat u nas vo svajci novy. Chcela som kupit uz pouzity resp od niekoho ale bojim sa.

wewe8584
13. aug 2013

@cawes uf takto znicit clonu 😀 ale tak kabelka je kabelka... 😀 😀
ja asi zvolim ten nemecky obchod, lebo tu v UK to bude ovela drahsie ... uvidime, pockame do jesene 🙂

ikarkulka
13. aug 2013

@wewe8584 My máme bílý WK, nepraktický je tak leda, když skládáš kočárek do kufru auta, ale to se dá řešit, buď koupíš ten Pram pack, nebo ho prostě do něčeho zabalíš, aby se neušpinil. Nebo máš dokonale čistý kufr 😀
No a pak hrozí tak leda nějaký otěr o zeď a pod., ale to si musíš pohlídat.

cawes
13. aug 2013

idem sa pochvalit reklamovala som cerveny potah stokke lebo na zadu ako je ten napis sa mi malilinko zodrali pismenka, resp. neviem ci som skrkla stenu alebo z prania, tak som to poslala na reklamaciu, dnes mi prisiel email ze tovar je zreklamovany a ze mi posielaju nahradny diel. Tak som rada, lebo to je super servic a pozrite ako to vyzeralo

junkfoood
13. aug 2013

kocky.. tak ja iba hlasim, som si po skoro 3 mesiacoch na sportovu cast zvykla.. konecne sa napravil nas posramoteny vztah so stokkacikom a mame zas idylku .. 😀 😀 😀