Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

janocka
30. okt 2013

Neviete, ci sa na toto vztahuje aj ta akcia, ze WK za 1 cent? http://www.babymarket.sk/sk/7551/1918/stokke-ko... lebo ta cena je uplne super, v Predeti to maju o cca 200€ drahsie
@babymarket_sk

ikarkulka
30. okt 2013

@janocka Ale jo, má i na vaničku (leda bych celou dobu na vaničku dávala tu na sporťák 😀).

janocka
30. okt 2013

@ikarkulka jaaaaj, tak to som nevedela.... Som myslela, ze iba plastenka na sportak ma zips 😅

ikarkulka
30. okt 2013

@cawes Když tam právě nic nevidím ☹ Asi budu muset najít i tu druhou a porovnat, nebo nevím.
Je fakt možný, že jsem celou dobu na hluboký vozila tu na sporťák 😀

cawes
30. okt 2013

@ikarkulka jedna ma ten zips sedy(na sportak) a druha biely (vanicka) a tu z vanicky nedas na sportak teda das ale je to na tesno

petkaa28
31. okt 2013

Ahojte stokkacky, chodím vás sem iba okukavat, lebo sme s mm stokke pozitív 🙂 vaše skúsenosti s kočíkom sú na nezaplatenie... Prosim vás, viete mi povedať, aký je rozdiel medzi V3 a v4?? Ďakujem 🙂 kocik chceme kupovať az o pár mesiacov, uvidíme ake budú ceny v obchodoch, alebo či sa niektorá z vás zavislaciek bude práve chcieť svojho stokke vzdať 🙂 ak by sme kupovali v obchode - ktorý odporúčate? Aj zahraničie... Kde vás neberú iba ako chodiacu peňaženku, ale je tam aj nejaký servis...

klarawerder
31. okt 2013

@ikarkulka Já mám pláštěnku na korbu bez zipu, na sport. se zipem...

ikarkulka
31. okt 2013

@petkaa28 V4 má aretaci předních kol, zjednodušené skládání (milsto ptáčky takové očko) a jinak přichycenou nákupní tašku k podvozku. A integrovaný držák nápojů. Jinak snad jiný rozdíl není 🙂

ikarkulka
31. okt 2013

@cawes
@klarawerder
Nedá se svítit, musím si udělat pořádek v komodě, kde mám přísl. ke kočárkům, a najít i tu druhou, pak budu moudřejší 😀 ale pravděpodobně jsem teda jezdila na korbě s tou na sporťák. A nijak mi to nepřišlo.

cawes
31. okt 2013

@ikarkulka ono to vadi opacne 🙂

petkaa28
31. okt 2013

@ikarkulka fiiha, takze 19€ ušetrených za držiak na pohár?? :D ďakujem za odpoved 🙂

ikarkulka
31. okt 2013

@petkaa28 No nejsem si jistá, jestli se nemusí kupovat.
Ten starý typ byl ze dvou částí - samotný držák na láhev a potom takové cosi, co se nandalo na madlo a do toho se pak zaháknul ten držák.
Tak to cosi už být nemusí, na madle je to nacvakávátko už přímo. Ale podle mého se ten samotný držák bude kupovat stále zvlášť.

ikarkulka
31. okt 2013
petkaa28
31. okt 2013

@ikarkulka našla som aj jedno video kde ukazujú rozdiely, este tam ukázali, ze je tam nová brzda, ktora brzdí obe zadné kolesa.

danella
31. okt 2013

ahojte mám takú otázočku moja malá má 6 mesiacov a nechce mi spávať vo vaničke spí tam len pol hodku a to nestíham ani len do mesta prejsť a keď sa zobudí tak hneď plače, lebo už tam nechce ležať a dvíha sa hore aj keď ešte nevie sedieť, ale keď ju dám do autosedačky a tak sa vozíme tak mi tam spí aj dve hodiny a je mi to také zvláštne voziť ju v sedačke, tak neviem či ju mám dať už do športového alebo ju voziť v autosedačke, aby mi spala dlhšie 😝 😝 poradťe mi či stým máte niejake skúsenosti 😀

dolcee
31. okt 2013

@danella tak už zkuste sporťák, také jsme vytáhli teď..

Holky, kamarádka prodává sedačku Izi GO a bázi do auta za 6.500 Kč kdyby někdo chtěl..
Její malej má rok a koupili novou sedačku, tak ji prodává...

klarawerder
31. okt 2013

@ikarkulka Jak píše @cawes ...když dáš na korbu pláštěnku se zipem, tak to ničemu neva...potíž nastává ve chvíli, kdy máš pláštěnku na korbu bez zipu, a chceš ji napchat na sporťák 🙂

klarawerder
31. okt 2013

@danella Mám zkušenost - malá mi začala mrčet v 5 měs. že v korbě nechtěla být...takže jsem ji šupla do sporťáku a byl klid 🙂 V autosedačce určitě nevoz, ničíš tím malé záda...autosedačky jsou skutečně jen na nezbytně nutnou dobu cestování autem. Ve sporťáku je zmenšující vložka, díky níž není sed tak hluboký a je v něm fajn i malému mimi...přičemž oproti autosedačce má však zádíčka stále v rovině tak, jak to má správně být... Takže nevymýšlej, šupky malou do sporťáku (dokud ale sama nesedí, pak jen v poloze vleže) a uvidíš, že jí tam bude dobře, hezky uvidí ven...na zimu nahodíte Winter kit a bude jako v hnízdečku 😉

dolcee
1. nov 2013

holky, kdy nahodíte WK?
Já ho mám dostat přístí týden, tak bych ho už dala 😀 😎

milankovazuzana
1. nov 2013

@dolcee tiež som nad tým dnes uvažovala, ja by som veru dnes už handmuff využila, taká bola zima 🙂 🙂 🙂

klarawerder
1. nov 2013

@dolcee My máme WK už tak 14 dní...venku už je chladno...Zatím jezdíme WK+kožešina+deka (+příp. storm cover, když fouká)...

dolcee
1. nov 2013

holky, v číně fakt prodávaj brutální záležitosti na stokke 😀 😀 😀 😀 🙄 🙄 🙄

klarawerder
2. nov 2013

@dolcee Ťongové ještě mají fialový kola 😉

milankovazuzana
2. nov 2013

@dolcee Das ist hrúza 😀 😀 😀

lupatko
2. nov 2013

@dolcee ja som len včera nahodila kožušinku.. u nas bolo doteraz babie leto.. ale vidim to tak, že onedlho ku kožušinke nasadim aj WK..

cawes
2. nov 2013

@milankovazuzana
@klarawerder

ja som sa na nete dozvedela ze to su ochranne kryty na stokke, aby sa nedonicili kolieska

milankovazuzana
2. nov 2013

@cawes si predstav... no ale také farebné?

cawes
2. nov 2013

@milankovazuzana hej to ma byt akoze stylisch 🙂

milankovazuzana
2. nov 2013

@cawes 😀 😀 😀 pre číňanov leda tak, veď aj tie draky čo som videla na Stokke, no to je des 🙂