Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ifkael
3. jan 2014

@gepe vieme o rozdielnych sedackach a ze zo scoota pasuje ako pridavne sedadlo na crusi...ako aj ze xplory a crusi maju rovnake sedacky

Myslim, ze reagujes trosku prehnane a skor ako tu spustis takyto vylev tak to radsej predychaj ;)

Maminy co su tu maju aj scoot, aj crusi aj xplory- niektore dokonca vsetky tri.

Ved je to len kocik, nikdy tu nikto nepisal o nikom ze kto ma aky kocik a podla toho ho niekam skatulkoval... To skor v inych temach sa spomenie kocik stokke a zenskym akoby cervenou zastavom maval pred ocami ako bykovi.

ifkael
3. jan 2014

@gepe Ty si nejaky samonasieraci tip...normalne Ti tu baby radili, sama si tu robis zavery ktore su trochu "ujete"

ifkael
3. jan 2014

Str 596

gepe
3. jan 2014

@ifkael diky za vyhledani a past 🙂 tyjo, teda nevim kde jsem tam vuci nekomu agresivni, samonasiraci apod 🙂 je mile od Tebe, ze jsi s tim dala takovou praci a i dala do jednoho souboru 😵 mas muj obdiv, to delas takhle prnt scrn celeho tematu - diskuse? 😕 🙂 aspon jsem si procetla, a ujistila v tom, ze jsem se opravdu ptala na winter kit 😅

gepe
3. jan 2014

@ifkael ps: jeste dekuji za Tvuj "psycho profil" me osobnosti.
pps: verejne priznavam, ze obcas jsem vysiraci typ kolem 🙂 pokud se nekdo chytne, tak jak se rikava "potrefena husa". Tady jsem rozhodne nikoho vysirat nechtela a ani s tim sem neprisla.
Preji Ti hodne stesti, at je vse v poradku a nasledne spokojene km s kocarkem, ktery jste si vybrali 🙂

ifkael
3. jan 2014

@gepe nedalo mi kde boli na Teba hnusne baby...sama si to ukoncila ze si v "spatnej diskusii s kocarkem ktere nedosahuje kvalit xplory" ... Takuto kravinu si tu napisala Ty. Baby sa Ti tu snazili odpovedat na vsetky otazky...

Az za tolko mi to nestoji aby som prehladavala celu diskusiu- ale funguje tu vyhladavac a z mobilu fotky sa sem hadzu velmi rychlo...tak mame odpoved na zapletku z predchadzajucej strany a tym padom to povazujem za uzavrete a je vsetkym jasno kto rype

To ako vystupujes a posobis na ostatne baby- si PR robis sama

klarawerder
3. jan 2014

@ifkael To je ono, o čem jsem tu psala. Nech to být, jak vidíš, pochopeno nebylo vůbec nic 🙂 Kde nic není, ani smrt nebere...

gepe
3. jan 2014

@ifkael tak najdi prosim i ty dalsi prispevky. diky.
Jsem ta nejvetsi, nejhnusnejsi rypacka pod sluncem, ktera je na vsechny zla, urazi, nasira se sama, sotva se rano probudi, nespokojena, bez seberealizace, vyschizovana a ja nevim co jeste 😅 jdu se venovat i nadale diteti a manzelovi, telefon odkladam a tuhle diskusi samozrejme pro vase dobro - kdyz jsem takova - uzaviram 🙂
@klarawerder smrt si nadarmo do pusy neber.
Pravda, mam vygumovano, ano ;)

ifkael
3. jan 2014

Alebo - komu neni z vzhuru dano v apatice nekoupi?

Tak sa to tusim u Vas hovori.

No nic...nekazme si karmu....karma je svina!

gepe
3. jan 2014

@ifka rika se: komu neni z hury dano, tomu neni pomoci ;)

klarawerder
3. jan 2014

@gepe Mám pocit, že se tu někdo oháněl, jak nejsou vhodné ironické příspěvky, že?...ano, rozhodně je fajn, že je tato debata ukončena, jelikož nevede nikam.

gepe
3. jan 2014

@klarawerder nevede, protoze i kdyz napisu jakykoliv nazor a to i v klidu a pohode, tak se do me stale nekdo obouva. Ironie to uz neni, bohuzel je to realita prece 🙂 nic co jsem predtim napsala nebylo cilene proti nekomu, ci s umyslem nekoho urazit apod. Ano mas mas pravdu ze je to fajn a bohuzel me mrzi, ze se zrejme neumim vyjadrovat jako vetsina a tim padem, jsem psychoasocialni osoba 😅

milankovazuzana
3. jan 2014

Kočky, z jednej mojej fotky, jednej vety toto... fakt si myslím, že nielen tu, ale i vo svete vznikajú nedorozumenia z toho, že ľudia čítajú povrchne, bez pochopenia...
Mamuše moje, v telke ide Venca Konopníku, ˇ3Šimon Plánička, Blažena Škopková a Cecilka s Keliškou, poďme sa na to dívať 😀 😀 😀 popravíte si náladu 😀 😀 😀

ifkael
3. jan 2014

@milankovazuzana ja radsej tisicrocnu vcelu 🙂)))

milankovazuzana
3. jan 2014

@ifkael 😀

milankovazuzana
4. jan 2014

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=6060899...

Mamušky, od pondelka predstavuje Stokke dačo nové, čo to bude????????? Júúúú, to sú provokatéri 😀

lada19
4. jan 2014

@milankovazuzana To tedy veru jsou provokateri 😀 mohl by to byt opravdu novy summer kit, cekam na nej 😀
Holky, ma Stokke ceske facebookove stranky? Se mi zda ze jo, ale nemuzu je najit.

milankovazuzana
4. jan 2014

@lada19 Oni nás napínajú, len čo je pravda.Ale presne o to im ide 😀 😀 😀
CZ+SK majú spolu jednu fb stránku.
https://www.facebook.com/StokkeSlovakiaCzechRep...

lada19
4. jan 2014

@milankovazuzana Dekuji moc Zuzi 😀

milankovazuzana
4. jan 2014

@lada19 za málo 🙂

z.u.z.k.a.
4. jan 2014

Kocky chcem sa spytat, skusali ste, alebo mate niektora scoota? Premyslam ze by som v lete vymenila xplory za scoota, mala ma 15 mesiacov a chcem nieco sikovne a skladnejsie. Len ma tam odradza to ze sportak nema madlo a to polohovanie noziciek... Asi len vymyslam 🙂
Ale aj tak by mazaujimali skusenosti 😉

ifkael
4. jan 2014

@milankovazuzana no tosom zvedavaaa. Zeby melange ine farby? Ci nove farby sk?

milankovazuzana
4. jan 2014

@ifkael nemyslím si, že to bude zmena farby u kočiarikov, skôr si myslím, že to bude nejaký úplne nový výrobok, možno ani nie kočiarik...Tak či tak som veľmi zvedavá 🙂

ikarkulka
4. jan 2014

@ifkael Máme skate, ale použili jsme ho jen párkrát, syna bavilo se na tom vézt chviličku, pak chtěl zase po svých, tak jsem ho zakrátko sundala (přeci jen je s ním kočárek trošku těžší a zbytečně mi tam překážel a rachotil).

ikarkulka
4. jan 2014

@milankovazuzana
@klarawerder

Holky, SC je i moje srdcovka 🙂 Manžel mi ho už chtěl koupit, ale já jsem to utnula, protože je fakt, že už je to hodně velké retro. Měla jsem Inglesina Classica, to mi bohatě stačilo 🙂
Ale SC jsou nádherné kočárky, velmi kvalitní a vymakané 🙂

milankovazuzana
4. jan 2014

@ikarkulka Sú...ach jaj... 🙂

ifkael
4. jan 2014

@ikarkulka dik za info .. Na cameleone to syna nebavilo vobec ... Kaslem na skate teda

Orbit ma dobre skate vymysleny 🙂)) a mb trojkolka- kolobezku.

ikarkulka
4. jan 2014

@gepe I to s tou apatikou se říká 😉 @ifkael

Nechtěla jsem se do toho míchat... Možná to jen nešťastně píšeš, ale ano, kdykoli jsem tu od tebe zahlédla příspěvek, tak jsem nikdy nepochopila, proč se tu ptáš, když JAKÁKOLI odpověď pro tebe nebyla ta správná a většinou jsi to ukončila tím, že Crusi nám asi není dost dobré a že jdeš jinam.
S WK si pamatuji velice živě, protože jsem ti hodila podrobnou odpověď.
A je to pár stran dozadu, kdy jsi tu vystartovala na jednu maminku, která psala, že WK sice nemá, ale že by si ho klidně koupila (nebo tak to psala, teď si nejsem přesně jistá), že je to takové UFO.

Kdybych chtěla extra rýpat, tak ti všechny ty příspěvky dohledám, ono jich zase tolik nebylo.
Každopádně myslím, že čteš krapet rychle, máš možná trochu problém s psaným textem, a bereš vše příliš doslova, střílíš vedle.

To si neber osobně, nevyhazuju tě odsud, diskuse je sice o Xplory, ale často se tu řeší i jiné Stokke produkty, nebo dokonce i úplně jiné značky (např. BGB, ED apod., protože je často majitelky Stokke taky kupují), takže zajisté porovnání s Crusi se sem hodí.
Akorát že občas tu děláš naprosto zbytečně zlou krev.

kilian
4. jan 2014

@ikarkulka rachotil ti tiez ten skate?

@ifkael ta kolobezka na mb eee...neodporucam...mala som ju doma.

ikarkulka
4. jan 2014

@milankovazuzana Já chci nové SK! Prosím! 😀