Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
11. máj 2012

@kilian ano, fialovy mam...ale z babymarketu, dostali sme zlavu, tak sme ho hned zobrali 😝
Juuuj, ale taky obchodik s kocikmi a doplnkami, to by bolo co? A hlavne pre takeho maniaka...to by bola radost nakupovat u teba 🙂

lentila.g
11. máj 2012

@kilian aspoň by človek dostal odbornú radu🙂

kilian
11. máj 2012

@mima01 @lentila.g asi by som tam aj spavala😀😀😀😀

lentila.g
11. máj 2012

@kilian ja by som mala tiež ísť na liečenie,ja ešte Stokke nemám doma a uz sa pohravam s myšlienkou či aj Maclaren by sa neuživil pre staršieho a či nie je spratnejší ako bee do autá 😎

mycats
11. máj 2012

@kilian 😀 😀 a co ti brani?? minimalne pracovat v takom obchode 😀

mycats
11. máj 2012

@mima01 😀 😀 😀

duplicka
11. máj 2012

😀 😀 😀 😀 😀 ale ste toho popisali
@mycats v com je ina uk fialova a sk fialova

kilian
11. máj 2012

@duplicka vecerna lektura.

@mycats nemam to vzdelanie-predavacka 😀

kkarolkaaa
11. máj 2012

@bambi29 o akcii mi hovorili v košiciach v Kike, kde stokke predávajú http://www.kika.com/sk/katalog/specialna-ponuka.... Akciu ponúkajú aj na tejto stránke http://www.predeti.sk/potah-stokke-xplory-summe...

kkarolkaaa
11. máj 2012

@lentila.g dakujem za link a info 🙂 letny kit chcem urcite kupit, ale kedze rodim v septembri, vyuzila by som ho az buduci rok, preto chcem kupit az potom novy vzor.
Urcite kupim aj zimny kit, je tiez uzasny 🙂 a kolko ta stoji doprava na slovensko?

kkarolkaaa
11. máj 2012

dievcata a co vravite na tento obchod? su tam dobre ceny aj s autosedackami, izofixom a podobne...
http://www.bobowozki.com.pl/index.php?manufactu... objednali by ste?

kkarolkaaa
11. máj 2012

@tannia87 aj ja by som chcela nove 🙂 a z akej stranky si objednavala?

kkarolkaaa
11. máj 2012

@hajanka niekde som citala, ze si treba davat pozor na predajcov stokke, ze kociky potom nemaju nejake oznacenie... ze treba kupovat od oficialnych predajcov, ktori su zverejneni na www.stokke.com preto som myslela, ze ide o imitacie alebo nieco podobne... kto vie, ci to nepisal nejaky oficialny predajca, aby zvysil svoj predaj.. no neviem

hajanka
11. máj 2012

@kkarolkaaa hmm.. no tak to neviem, nepocula som o tom este.

hajanka
11. máj 2012

@kkarolkaaa nebud sisi, taku akciu musis vyuzit, alebo sa dohodneme na tej cene 😅 😅 😅 😅 😅 😵 ?
A nikde nemas zaruky, ze buduci rok vyjdu s novym vzorom, teraz vysiel len jeden novy a to blue pixel, ostatne ostali z min. roka.

lentila.g
12. máj 2012

@kkarolkaaa 50€,vždy sa to oplatí a ked ja som viac veci objednala tak to je citelny rozdiel

mycats
12. máj 2012

@kilian ta uk fialova je taka svetlejsia, povedala by som, ze je ruzovofialova 🙂

mycats
12. máj 2012

@kilian ani ja nemam speci vzdelanie na predavacku 😀 😀 a robila som ju tusim az dva krat. 😀

kilian
12. máj 2012

@mycats to sa niekto iny pytal na rozdiel farby😉

mima01
12. máj 2012

@kkarolkaaa vazne, @hajanka ma pravdu. Ak chces kupovat tu na slovensku, bola by skoda to nevyuzit. Kit budes mat zdarma, nebude ta stat nic....a aj ked ho nepotrebujes, kedze cakate babo v septembri, odlozis a vytiahnes dalsie leto. Lepsie ako ho potom v plnej cene kupovat. A ak sa ti bude z novej kolekcie pacit nejaky iny, tak co, potom kupis este jeden a budes mat na striedacku. Alebo sa s niekym dohodni, ze si tento akciovy od teba zoberie....myslim, ze o zaujemcov by nudza nebola. 🙂

ivona83
12. máj 2012

Ahoj holky, muzu se zeptat, jak se vam se Stokke jezdi po eskalatorech a jak se vam vynasi do schodu? Rozhoduju se mezi Xplory a Cameleonem a Stokke mi prijde tezsi (ale zase na nem ocenuju jine veci). Dekuju!

mycats
12. máj 2012

@mycats 😀 😀 😀

mycats
12. máj 2012

@duplicka ta uk fialova je taka svetlejsia, povedala by som, ze je ruzovofialova 😀 😀 😀

babymarket_sk
12. máj 2012

@kilian
v špecializovaných predajniach predavačku so vzdelaním "predavačka" ani nenájdete (tú prácu by jednoducho nezvládla - česť výnimkám), väčšinou ich vzdelanie je minimálne SŠ s maturitou...sú to ľudia, kt. milujú deti a detské vecičky 😉...myslím, že veľa ľudí ich zbytočne podceňuje...
@mycats
to farebné prevedenie je rovnaké, len to súvisí s "nasvietením"...
@kkarolkaaa
písal to oficiálny predajca...dôvod, bohužiaľ na základe skúseností, kde zákazník mal problém uplatniť si reklamáciu, resp. servis (oficiálna stránka stokke preto uvádza predajne, s ktorými má zmluvu o predaji)
...každý má právo sa sám rozhodnúť, je dobré, keď pozná všetky fakty...

milankovazuzana
12. máj 2012

@babymarket_sk súhlasím, ja som robila predavačku od r. 1996 až do materskej a niesom vyučená predavačka, ale to povolanie jednoducho milujem.Robila som vo fotopredajni a skončila som na pozícii vedúcej všetkých filiálok.Jednoducho ma robota baví a bavila by ma aj v inej oblasti.Keď človek chce a snaží sa, môže predávať rôzny tovar.Záleží iba na ňom, či sa vzdeláva, sleduje nové trendy, nieje to také jednoducjé, ako si poniektorí ľudia myslia-pletú si nás s podávačkami tovaru-áno, žiaľ aj takí sa nájdu.Aj ja som si vypočula pripomienky hlavne zo strany mužov, že čo už len môže žena vedieť o foťákoch a podobne.Ale nakoniec tí hundroši boli moji najvernejší zákazníci.
Veru, i detský sortiment by ma bavil🙂 Asi ako každú mamičku.

mycats
12. máj 2012

@babymarket_sk na kazdej fotke vyzera UK Stokke viac do ruzova, tak som si myslela, ze maju iny odtien 😀 realne som nevidela ziadny. takze maju vadne fotaky 😀
@duplicka

mima01
12. máj 2012

@mycats @babymarket_sk ja som davnejsie videla fotku, kde boli odfotene vedla seba...nasla som ju niekde pri potulkach po nete. A este aj ta holka pod to pisala koment, ze farba je trosku odlisna, ze je viac sytejsia (predavala kocik kupeny v UK a na porovnanie tam bol prilozeny kupovany v CZ). Tak teraz neviem... 😕

mycats
12. máj 2012

@mima01 - ja mam tiez pocit, ze na e-bay tie kociky maju iny odtien. a co som pozerala aj FB, tak ten isty rozdiel. tak tiez neviem 😀

mima01
12. máj 2012

@mycats noo, ona na to vyslovene upozornovala, lebo ho predavala, tak bola natolko ferova, ze to tam dala do popisu. Tak neviem...alebo sme farboslepe 😀 😝

mycats
12. máj 2012

@mima01 😀 😀 😀 ze by????