Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

petkaa28
15. aug 2012

Ahojte, kto mate blizko do kiky v ba - tento stvrtok je night shopping a zlava 10% aj na stokke 🙂
A niektora tu stokkaca riadne sanujte - dufam, ze do roka sem napisem, ze kupim stokke :DD

lolllka
15. aug 2012

@kilian ..krasny,,,,super....

lolllka
15. aug 2012

@tannia87 ...tak sa vidime na prechdzkach v ZA a s kozisinkami.. 🙂)))))))))

veronica30
15. aug 2012
milankovazuzana
15. aug 2012

@denda1301 Ahoj, no ja som WK akurát kúpila na CZ MMB v top stave.Musíš si postriehnuť.Len keď budeš kupovať použitý, dávaj si pozor na to, aby mal všetky cvoky v poriadku a kožušinky aby neboli veľmi po namoknutí zničené, vždy si daj poslať foto hlavne kožušiek.

mima01
15. aug 2012

@denda1301 ahoj...ja mam fialovy, ale je uplne novy ani raz nepouzity, na prvu jazdu testovaciu este len caka, tak je ta cena trosku vyssia, aj ked nie tak ako v obchode.

denda1301
15. aug 2012

@mima01 ale ty ho nechceš predať. Či hej?

denda1301
15. aug 2012

@milankovazuzana dakujem a na SK MMB ani nič nie je,lebo tam som nenašla ☹ a ani tu nič 😠

mima01
15. aug 2012

@denda1301 praveze ano, lebo chcem kupit biely 😀 To vies, stokke je zavislost, raz zacnes a uz neskoncis 😀 Hehe, a potom to skonci takto, ze ani nepouzijes este a uz chces iny 😀

mima01
15. aug 2012

@milankovazuzana zlatinko, pocuuuuuuvaj ma...a ty co furt vymyslas? Co som to zase citala? Sup infosky 😉

milankovazuzana
15. aug 2012

@mima01 No ja Stokke nechávam, toho sa neviem vzdať, ale kúpim asi aj toho Orbita, červeného fešáka a budeme trajdať s dvomi 😀 Miri, ja už mám asi poslednú príležitosť, ako Orbit vyskúšať, ale ty ešte mimi budeš mať a budeš meniť, skúšať, ale mňa on láka 😀

milankovazuzana
15. aug 2012

@denda1301 SK MMB je na STOKKE slabé...

mima01
15. aug 2012

@milankovazuzana aaaaaa, ty si priiiiiipad 😉 😀 Umieram 😀 Tak ale potom budes musiet na navstevu chodit na striedacku, nech si omakam aj moju lasku fialovu a aj ten zjav orbitovy 😉

milankovazuzana
15. aug 2012

@mima01 ja dojdem aj so stračou nôžkou aj s orbitálnou stanicou, to sa neboj 😀 😀 😀 tak nás budú volať 😀 😀 😀

hajanka
15. aug 2012

@veronica30 oooooo, co to? to sa mi vobec nepaci 😅 😅 😝

mima01
15. aug 2012

@milankovazuzana budes zjav cadcanskych ulic 😀 😀 😀

milankovazuzana
15. aug 2012

@mima01 si píš, to bude rečííííííí, teraz nás ľudia berú do pusy a čo bude potom Mirka, tak to si radšej ani nepredstavujem...

milankovazuzana
15. aug 2012

@hajanka ani mne, to je ako skafander

mima01
15. aug 2012

@milankovazuzana moze ti to byt srdecne jedno, nech si hovoria co chcu....hlavne, ze ste vy spokojni 😉

milankovazuzana
15. aug 2012

@mima01 veď ja to tak i beriem, už nereagujem na hlasité komentovanie kočiarika

mima01
15. aug 2012

@milankovazuzana mna len udivuje, ze este aj teraz, ked uz je stokke pomerne znamy a rozsireny to ludia stale tak komentuju a obzeraju sa s pohorsenymi pohladmi. A nie len starsie generacie 😒

milankovazuzana
15. aug 2012

@mima01 dnes sa nám to zase stalo, že si nás v meste-na letnej terase brali do úst a ešte sa Ti budú dívať rovno do očí, nemám to rada, sama to nerobím.

mima01
15. aug 2012

@milankovazuzana vrrrrrr, tiez to neznasam....a to este nejazdime s nasim, to len co sledujem reakcie na okoloiduce stokkace po meste 😠 Ja budem zuriva ako pes dingo, len ked na mna niekto skaredo pozrie 😀

milankovazuzana
15. aug 2012

@mima01 to ti verím, ja to nerobím a nerozumiem, prečo sa poniektorí v tom vyžívajú

mima01
16. aug 2012

@milankovazuzana mna by to ani nenapadlo...a ked uz, tak to nebudem riesit pred nimi ale potom ked zajdeme za roh, alebo odidem z terasy. Aaaaach, skoda riesit vobec 😒 Ja sa na nas stokkacik moc moc tesim a nenecham si pokazit radost nicim a nikym 🙂

vevika
16. aug 2012

@mima01 ja sa na tych komentoch a pohladoch uz len zabavam 😀

mima01
16. aug 2012

@vevika a ved tak asi aj treba....aj ked cloveka to niekedy mrzi, ako ludia riesia veci, ktore absolutne nemaju preco. Ja si vzdy spomeniem, ked sme kupovali stokkac a uz sme stali pri pokladni a platili a prisla do obchodu nejaka holka s mamou a neviem kym este a zacala tam kmasat s tym vystavenym kuskom a knucat, co je len toto za kocik...tak som si dala taky hlasny monolog, ktory vsetci poculi, preco vsetko by si ho nemala kupit, ironicky samozrejme. Predavacka skoro umrela od smiechu a baba na mna taky vrazedny pohlad hodila, ze by si nechapala. My sme sa dobre bavili 😀

patka1987
16. aug 2012

@veronica30 a to co je??

ustrachana
16. aug 2012

ja sa tiez uz divim, ak stokke niekto este komentuje lebo ked idem po meste tak vsade same stokke, v jednej kaviarni cerveny, v dalsej bezovy potom opat bezovy 😀 naraz ich bolo v meste 6 😀 😀 😀
mne uz to pride ako normalny kocik, ale co sa tyka ovladania je to ten naj kocik na trhu 😉 len uz nech pride ta novinka lebo uz sa neviem dockat 🙂

tibiana
16. aug 2012

@kristi32 Ahoj, ano jasne, ze zmesti 🙂 .. tie reci ludi mi isli na nervy, pritom ostatne vane su pomaly detto velkostne. Mala ma 5m. a v pohode je tam, len zvazujem sportak kvoli tomu, ze je vnimava a kuka uz vsade okolo seba a v tej vani, predsa len nie je vyhlad :D, tak asi nakliknem o par tyzdnov sportak. A navyse moja bublinka sa narodila vacsia. Takze smelo, naozaj mala ma o par dni 5m. a ma este miesto.