Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

25nikolla
22. nov 2011

ved som to aj urobila,uz je objednany.... 😝 len to cakanie je krute,ze do vianoc ☹

adgam
22. nov 2011

@25nikolla kúpu tohto kočíka určite neoľutuješ 😉 ak sa Ti raz páči tak budeš iste spokojná, ja som doteraz na moje počudovanie mala len pozitívne ohlasy, aj na vzhľad aj na funkčnosť (kto vyskúšal) 🙂

25nikolla
22. nov 2011

@adgam dufam ze to tak bude a malemu tam bude dobre,ide hlavne o neho a nie o mna 🙂 no ja som zas pocula opak dobreho a to od dvoch kociek co ho tiez maju 😒

nikitkad
22. nov 2011

@25nikolla kde si objednavala a akej farby ja sa neviem rozhodnut ci cerveny alebo cierny

25nikolla
22. nov 2011

v predeti...farbu bezovu,aj mne sa paci ten cerveny ale cerveny kocik ma sestra tak nechcem aby sme chodili ako strelene 🙂 a ty ides odkial objednavat?

25nikolla
22. nov 2011

@nikitkad odpisla som ti nechtiac na plochu 🙂

nikitkad
22. nov 2011

co ta tam vysiel ?!
pozeram brendone asi ale mam este cas az januari mozno ceny este klesnu teda dufam !

nikitkad
22. nov 2011

@25nikolla jeho vidim ze si z hc?

silkos
23. nov 2011

@desinka10 V piatok minulý týždeň sme ho doniesli do predajne na výmenu za fialový. Na kočíku vyzeral ako protichemická ochrana. Aspoň teda nám sa vôbec nepáčil.

25nikolla
23. nov 2011

@nikitkad ano som z HC aj ty? mna vysiel celkom dobre mali akciu na sportovu cast stoji 719 €,ale zas je tam problem s tym dodanim,ja ho potrebujem mat co najskor....myslim si ze v babymarkete je lepsia cena ako v brendone maju tam teraz zlavu sportova cast + vanicka = 990€

tonko_babymarket
23. nov 2011

@nikitkad
v novej kolekcii nie je čierna, je to tmavomodrá...

nikitkad
24. nov 2011

nie bliizko zo sasinkova neviem ci poznas?!ja mam este cas az januai mam termin!

nikitkad
24. nov 2011

@tonko_babymarket dark navy nie je cierna?!!

25nikolla
24. nov 2011

@nikitkad aj ja mam termin v januari zaciatkom,ale problem je uz teraz zohnat to co chces

tonko_babymarket
24. nov 2011

@nikitkad
nie, je to úplne tmavomodrá....

nikitkad
24. nov 2011

hej mne pripadala v obchode ako cierna nevadi aj tak je krasna!keby si si vedela o doberej cene dajte vediet!

lucisa
24. nov 2011

@nikitkad jééé, teď jsem si všimla, že má tvá dcerka dnes narozeninky, všechno nej, to má skoro ve stejný den jako má nejstarší, ta slaví pozítří 😉

nikitkad
24. nov 2011

hej hej dakujem my sme uz oslavili !aj my prajeme teda vsetko najlepsie

skadi
27. nov 2011

ZDRAVíM,

viete mi niekto poradiť ,či sedí summer kit 2010 aj na stokke 2009?
Ďakujem.

jessicax
27. nov 2011

@skadi nepasuje lebo ma trocha iny tvar stiesky ale sikovna krajcirka by ti ho mohla prerobit tak aby pasoval 🙂

skadi
27. nov 2011

@jessicax
myslíš,že by to šlo tak lahko? vidím,že ty máš 2010 v plnej výbave 🙂

jessicax
27. nov 2011

@skadi ja som mala aj ten starsi model 🙂 Jedna kocka si tu nedavno prerabala winter kit tak aby pasoval na starsi model myslim, ze to bola @mycats tak jej skus napisat 😉

marcela10
27. nov 2011

Ahojte dievčatá, naháňam nožičkový fusak vo farbe beige. Len som na materskej akosi vyšťavená z peňazí 🙂 neviete, kde ho nájsť v dobrej cene? alebo neviete kto predáva použitý v dobrom stave?

lodgermaniacka
28. nov 2011

@skadi tu maš pekný kit na tvoj kočík 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/31fo/sto...

vbrnka
28. nov 2011

@skadi no na winter nebolo treba so strieskou robit nic, len dorobit cvoky..s o summer kitom budem mat viac skusenosti pred letom asi :D

mycats
28. nov 2011

@jessicax ja mam sice starsi model, ale nemam winter kit, ja mam forest set. jj, niekto to tu pisal, ale nepamatam si kto, treba skusit prehladat. z noveho modelu som skusala striesku a ta vobec nesedela, bola vascia a sirsia, mala ine zipsovanie, takzko povedat ci sa da winter kit pouzit alebo nie, ja som ho zatial videla len na fotkach. 😀 😀 vsadila som na istotu a mam forest set, verziu 2009-10.
ak mozem odporucit, winter kit treba ist skusit aj s kocikom priamo do obchodu 😀 😀 a hned bude jasne ci sedi alebo nesedi alebo skusit ci sedi nova sedacka na starsi podvozok a dokupit len sedacku 😀 😀

vbrnka
28. nov 2011

winter kit sa da prisposobit..alebo teda lepsie povedane prisposobili sme kocik winter kitu 😀 na tom starsom vlastne chybaju cvocky na uchytenie a strieska mne sadla, akurat sme nasili este suche zipsy aby nepadala ked sa sklapa

mycats
28. nov 2011

@vbrnka ja som skusala evo striesku a mala opacne zapinanie, iny typ zipsu, plus bola sirsia. jedine ze by som ju asi presila a zmenila ten zips, lebo inak sa dala nosit len neprichytena. ja som sa radsej rozhodla pre forest set, tiez je pekny a sedi 100%

vbrnka
28. nov 2011

@mycats tento je kraasny..len ja som strasne chcela winter kit..tak musel drahy vyspekulovat uchytenie inak by sa kupoval novy kocik 😀 a striesku sme prichytili este suchym zipsom..ale drzi to aj ta zadna cast