Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

esika
30. nov 2011

gratulujem k babatku🙂) kocky prosim vas nemate niektora naaahodou na predaj cvok na striesku Evo, pripadne z deky ked vam ostal kupim, alebo neviete kde ho prosim zohnat?? dakujem za kazdu odpoved 🙂 🙂 🙂 pekny vecer 🙂

esika
30. nov 2011

@mycats ahoj mozno ti to pomoze, pekny den 🙂
http://www.ebay.co.uk/itm/Stokke-Xplory-forest-...

lenocka23
30. nov 2011

@esika skus to reklamovat tam kde si ho kupovala.... mozno uznaju, a ak nie, na tvoje naklady by mohli opravit...

mycats
30. nov 2011

@esika dakujem!! ale uz su kupene, kupila som nove nakoniec a fusak som s pomocou palacinky vydrazila na nemeckom ebay, ten by snad uz mal byt na ceste ku mne. bude winter kit 2009 😀 😀
ale pozerala som, ze ty si sikovna 😀 😀 nepredavala si uz nahodou druheho stokkiho 😀 😀 😀
teba musia silno lubit v tom obchode kde nakupujes 🙂

a ak sa ti nieco pokazilo, tak to bud reklamuj alebo sa rovno obrat na predajcu. pripadne sa spytaj palacinky, jej odpadol na strieske, ak ho este ma, urcite sa dohodnete 😀 😀

esika
1. dec 2011

@mycats ahoj tak super, palacinka je sikovna 🙂 🙂 a sranda 🙂 ja som tu striesku od nej kupila na leto 😀 😀 a stokke som predala modreho, ten bol trochu starsi, tak teraz mam zalusk na novy dark blue a tento fialovy bol kamoskyn, ju to nebavi predavat a mna zase ano 🙂 pekny den a dakujeem za napad, mna nenapalo sa jej opytat, ci jej ten cvok zostal 🙂 🙂 skusim.

esika
1. dec 2011

@lenocka23 dakujem, mycats som hore pisala ako to vlastne je 😀 inak kocky dakujem Vam🙂

esika
1. dec 2011

@mycats oprava "kamoskyn " sa tusim pise kamoskin, ze? pardon, boze ta nasa gramatika.

mycats
1. dec 2011

@esika jaj, takze strieska nakoniec skoncila u teba 😀 😀 😀 skoro skoncila u mna, len ju bolo treba upravit na starsi model, je to trosku sirsia a ma iny uchyt. nejaka sikovna krajcirka by to isto zvladla, len tu nikoho takeho nemam, chcela som aspon sestru znasilnit, ale ta o tom nechcela ani pocut, ze to pokazi ☹ tak som sa jej radsej vzala, takto posluzi niekomu. skusala som ju dva dni, ze ci by sa predsa len nedala nosit, ale bez uchytenia by to neslo. v cechach je jedna sikovna baba, len skoda ze je az v cechach.

ten fialovy je nadherny. druhe babo musi byt baba lebo kupim fialovy pre chlapca 😀 😀 😀

esika
1. dec 2011

@mycats 😀 😀 no skoncila u mna a fialovy je krasny, ale mne sa aj tak paci dark navy a to mam babu 🙂 a je krasny aj pre chlapceka, aj teraz ta kocka co ho kupila ho berie pre chlapca 🙂

mycats
1. dec 2011

@esika ja sa tmaveho kocika bojim, moj maly je taky gebrosko 😀 😀 😀 mam cierno-tyrkysovy quinny a to periem ako na beziacom pase dookola. kremovy je jednu velku vyhodu 😀 😀 😀 flaky sa nejako stratia v tej farbe 😀 😀 😀

fatia
1. dec 2011

Všetkým Vám veľmi pekne ďakujem 🙂

lenocka23
1. dec 2011

@mycats zalezi od druhu flaku.. my sme mali zeleny Stokke (2009) a flaky na nom bolo vidno.. preto som pouzivala podlozky... 😉 🙂

mycats
1. dec 2011

@lenocka23 u nas je 99% lepkavych a cukrikovych 😀 . na tyrkyse to svieti ako lampas 😀 😀 a na ciernej tiez. na tomto sa mi to este nestalo, ale podla mna tu je dobre riesene sedadlo, takze maly az tolko nepochyta. ja som tiez uvazovala nad podlozkou pre quinny, lebo to je na nervy prat kocik kazdy druhy tyzden dookola. na tyrkyse este aj tie zltkaste flaky z pieskoviska strasne vidno.

jaannaa86
2. dec 2011

Mamičky,neviete,kde by som zohnala ešte winter kit-biely? Ďakujem 🙂

finda
2. dec 2011

@jaannaa86 ten uz asi nikde, je beznadejne vypredany, jedine ze by niekto predaval

jaannaa86
2. dec 2011

@finda niekde na sklade ho nenájdem? Prípadne cez ebay...alebo tak :/

finda
2. dec 2011

@jaannaa86 na sklade urcite nie, ja som ho zhanala pol roka a nic. Minule sa drazil na ebay a ak si pametam tak sa predal za nejakych 400 eur. Ved skus pozret

jaannaa86
2. dec 2011

@finda odpadnem :D Mám jednu známu, ktorá mi vie ušiť na Stokke čokoľvek, tak to asi poriešim cez ňu...ak sa nebude dať inak 😖

finda
2. dec 2011

@jaannaa86 no to budes mat asi najlepsie

jaannaa86
2. dec 2011

@finda :D

finda
2. dec 2011

@jaannaa86 to ti robila ta znama? Super 🙂

jaannaa86
2. dec 2011

@finda nie,na také si ešte netrúfla,ale nebude mať,myslím, s tým problém...zatiaľ sme vymýšľali iba návleky 🙂

mycats
2. dec 2011

@jaannaa86 presne, treba pozriet inzeraty 😀

jaannaa86
2. dec 2011

@mycats obzerám,obzerám...nemecky ebay,anglicky aj USA...a nic :(

mycats
2. dec 2011
lenkakrchova
2. dec 2011

@jaannaa86 ja som si ho vydrazia na eBay.de ... myslim, ze este je tam nejaky. Treba to tam sledovat.

jaannaa86
2. dec 2011

@mycats akoo-nie je problém pozháňať...ale ja by som chcela ten biely 😒

@lenkakrchova biely? 😅

mycats
2. dec 2011

@jaannaa86 jasne 🙂 a ta ceska tiez nema. urcite sa niekto najde. biely je krasny, ako z ladovej krajiny 🙂

jaannaa86
2. dec 2011

@mycats už som začala uvažovať aj o khaki 😨 Neviem,či by to šlo ku krémovému kočiariku....

lenkakrchova
2. dec 2011

@jaannaa86 áno biely