Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
22. jan 2012

@mycats jasne 😉 ja by som tiež len novy model, ale tak radili sme čo najlacnejší..nevedela som, že chce novy 😨

mycats
22. jan 2012

@pumicamt inak preco si kupujes kocik, ktory chces pouzivat od jari. ti bude 2-3 mesiace doma stat.

pumicamt
22. jan 2012

@mycats neni ti luto za nimy?

lodgermaniacka
22. jan 2012

@mycats ale maš ešte stale 2 + na novy čakaš, nie? zapp a buzz 😉 či si už predala?

pumicamt
22. jan 2012

@mycats no ja som taka aj teraz mi neo stoji v obyvacke.musela by som mat doma stokke aby som vuidela ci zmestim drobca do neho aj s fusakom ak ano pouzila by som aj v zime preto pisem ze od jari lebo neviem o kolko je neo mensi alebo vacsi od stokke ale do neea maleho moc nezmetim aj s fusakom

lodgermaniacka
22. jan 2012

@pumicamt môj maly ma skoro 2r a do stokke sa zmestí, ešte ma miesto

pumicamt
22. jan 2012

pojdem sa dat liecit a moja diagnoza bude stokke.ach jaj

pumicamt
22. jan 2012

@lodgermaniacka to mi uz vela mamiciek pisala vsak v pohode ak by som ho zmestila bol by uz v nom ak nie tak na jar.

mycats
22. jan 2012

@lodgermaniacka jj, este cakam. ved aj ty 😀 😀 ci nie???
ja mam doma momentalne uz len buzzika a tu super buggy chicco 😀 co skace ako koza
a ten moj starsi stokke, bez kolieska 😀

jessicax
22. jan 2012

@pumicamt stokke je urcite priestrannejsi ako neo. Moja mala sa do stokke zmestila do vyse 2,5 roka a mala v nom miesta nad hlavou, nebola stiesnena. Kdesi mam aj fotku, mozem to poslat

lodgermaniacka
22. jan 2012

@mycats jaaaaaaaj, som myslela že aj zappa 😀 😉

mycats
22. jan 2012

@pumicamt 😀 a co tak urobit kuk do obchodu a vyskusat 😀 dovolia, snad. 😀 😀

jessicax
22. jan 2012

@mycats a jazdis teraz s buzzom?

pumicamt
22. jan 2012

@jessicax to mi ani nehovor predavacka nam hovori ked zbadala maleho ze na stokke mozem zabudnut tak sme kupili neo.posli budem rada

mycats
22. jan 2012

@jessicax jj, lebo z toho chicco zazraku ma slo porazit. a navyse je pozicany, tak som sa nastvala, ze pojde spat k svagrine 😀 😀

pumicamt
22. jan 2012

@mycats bola som ho kuk n NR a bola tam aj ta vlozka pre novorodenca a vypadalo to strasne uzucke len j blba som si ho nevyskusala a nedala prec tu vlozku a pocuvala predavacku ze neo je viac miesta

mycats
22. jan 2012

@pumicamt 😀 tak s tou vlozkou to uz nie je pre 2r dieta. ale bez nej tam je kopec miesta, ona je dost hruba.
tak ale tu mas dokaz, ze tam vojde aj take vacsie dieta 🙂

jessicax
22. jan 2012

@pumicamt tak mi daj mailovu adresu

pumicamt
22. jan 2012

@mycats uvidim ci najdem modrej alebo zelenej farbe ak nie vysantim sa pri druhom.

pumicamt
22. jan 2012

@jessicax pumicaMT@azet.sk

mycats
22. jan 2012

@pumicamt 😀 😀 nie je to tak davno, co som tu ja pisala, ze pri druhom a nevydrzala som. 😀

jessicax
22. jan 2012

@pumicamt ked nechces vela investovat do kocika aby si nemusela predavat tie co mas doma tak popytaj kocku co predava ten modry za 300 nech ti ho viac pofoti pripadne sa s nou dohodni na osobnom odbere aby si si ho vyskusala. Mozno je naozaj ako novy a kocka dala nizsiu cenu aby ho rychlo predala. A ked sa bojis, ze tam nedas dieta s fusakom, stale ho mozes vyuzit na jar, v lete a na jesen a to je predsa vacsia cast roka 😉

pumicamt
22. jan 2012

@mycats jaj no druhe nebude tak skoro.moj uz vidi na obrazovke stokke a uz mam prednasku aj vasi muzi tak frflu na kocik ja keby mohla kazdy mesiac striedam.

mycats
22. jan 2012

@pumicamt tak moj manzel je zastanca zadarmo a kociky zo 76ho. takze ja ho ignorujem. kupim si podla seba, lebo inak by som dnes chodila s takym 10r fesakom peg peregro od svagriny 😝 😝

pumicamt
22. jan 2012

@jessicax uvidim lebo mi z toho uz hrabe.pekne sa tam zmesti podla foto vyuzijem este dlho ten kocik

mycats
22. jan 2012

@jessicax @pumicamt presne, ja takto predavam quinny, lebo mi je jasne, ze inak by som nepredala a tiez by som si rada pytala aj 350 😀 😀 😀
ale v inzeratoch su tie kociky za 150-200e

pumicamt
22. jan 2012

@mycats no to presne mam doma tiez len ja este na materskej tak musim pozicat aj z jeho prispevkom este ze vie ako na tych muzov .

pumicamt
22. jan 2012

@mycats ja ked predavam zohladnim cenu v akom je stave.len niektore su tu take ze bachnu sumu a stav je hodny 100 eur

mycats
22. jan 2012

@pumicamt ved ja tiez beriem len tych 250 co posielaju 😀
len keby som cakala na manzela, tak v zivote nemam ziadny kocik a stokke ani omylom 😀 😀 😀
som pekne kreditku nastartovala, ze zlaticko, ide sa na to 😀 😀
a kamosku s autom zajednala, lebo nepoznam racu a doma sa priznat nemozem, ze som novy kocik kupila 😀 😀

mycats
22. jan 2012

@pumicamt - tak aj to sa stava.
nepredala by som a chcem aby vypadol cim skor 😀
ho nebudem pol roka vlacit cez bazariky