Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

susisus
1. dec 2010

ja tiez predavam, cierny stokke 2009 komplet aj s autosedackou maxi cosi a isofixom do auta, je v perfektnom stave, este rok v zaruke.
@norika30 A ten fusak je naozaj uzasny ! 🙂

norika30
6. dec 2010

@susisus preco ho predavas? nie si s nim spokojna? ja som uz zopar kocikov vyskusala...ale stokke vedie jednoznacne. aj ked pravdu povediac som este asi pred rokom mala iny nazor na stokke, vobec sa mi nepacil a uz s takou cenou uz vobec...nikdy som si nemyslela ze ho budem mat aj ja 🙂 , veru plati, nikdy nehovor nikdy 🙂

mk7777
6. dec 2010

ahojte,viete mi poradiť,velmi zvažujem kúpu stokke,a však mám jednu otázku,v septembri bude mať dieťatko cca pol roka,bude mi stačiť v športovej verzii len fusak?winter kit sa mi nedá namontovať,lebo tento kočík je kúpený v máji 2010,a neni to ten uplne posledný model....dakujem za každú radu

lenocka23
7. dec 2010

@mk7777 my momentalne jazdime v sportovej a len s fusakom... ked bolo najviac zima, maly v nom mal oblecene oteplovacky.. fusak je velmi teplucky, uplne staci... ale ak by si si chcela byt uuuuplne ista, ze dietatko neofukne, namontuj aj plastenku proti dazdu... ja ju nosim ked je velmi veterno, lebo maly uz nechce byt velmi zabaleny, rad vykuka.. 😀

susisus
7. dec 2010

@norika30 Predavam ho, lebo mala mi uz v kociku od roka nechce byt,ona chcel len bezkat po vlastnych a staci mi maly kocik do kufra a sanky 😉

norika30
7. dec 2010

@susisus mhm, a v akej cene ho predavas? moja kamoska tiez chcela stokke, tak sa jej opytam, ci by nemala zaujem...pekny vecer ti

susisus
7. dec 2010

@norika30 predavam ho za 950 €, je k nemu vsetko aj s autosedackou, adapterom a isofixom do auta, v perfektnom stave 🙂 inak mam inzerat v bazari 😉

smouli229
29. dec 2010

ahojte dievčatá
my sme dnes zaplatili zálohu za stokke 2010- keď že bol v akcii za 874€ vanička+športová časť+vajíčko bola to dobrá cena?? lebo že vraj po novom roku skončí akcia a bude drahší 😕
len sme sa nevedeli rozhodnúť pre farbu a na sono ideme v pondelok 3.1.2011 kedy by nám mali povedať pohlavie babatka a potom by sme odhlásili iba farbu 😎 aj tak sa stále neviem rozhodnúť 😅

lenocka23
29. dec 2010

@smouli229 rozhodne je to dobra cena.. my mame 2009 a dali sme zan 999€.. bez vajicka.. s kocikom budes isto spokojna.. 🙂

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2110
1. jan 2011

Ahojte dievcata 🙂
Viete mi poradit ci sa chysta neaka nova kolekcia tohto
kocika?
A ci sa da kupit aj iba v sportovej verzii,alebo musi sa kupit aj s vanickou?
Dakujem 🙂

mzuzka
1. jan 2011

@janka2110 uz je v predaji tatonajnovsia verzia od polovicky roka 2010 a da sa kupit aj len sportova verzia.

https://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM
janka2110
1. jan 2011

@mzuzka dakujem za info 😵
Som sa pytala preto,
aby sme nekupili teraz kocik a hned na to sa objavi nova verzia...
Vazne nad nim uvazujem 🙂

terulilinka
7. jan 2011

Ahoj holky, moc se mi líbí přebalovací taška Stokke, nemáte s ní někdo zkušenosti? jestli je velká a praktická, nebo malinká?

mirkadena
7. jan 2011

@terulilinka Ahoj, taška je dosť praktická,má priehradky, je tam aj malá taštička+prebaľovacia podložka+obal na cumlík. Je dosť veľká, naše malé sa má narodiť až o 3-4 týždne, ale ja ju už využívam teraz pri synčekovi 🙂

terulilinka
8. jan 2011

@mirkadena Děkuju 🙂 a vejde se ti tam toho hodně? takhle se mi zdá celkem malinká.. nechci za ty peníze kupovat zase nějakou malou a nepraktickou 🙂 já právě budu mít kočárek bugaboo v týhle barvě, teda jednu část 🙂, takže se mi k tomu hodí, ale důležitá je ta velikost. Přece jen neni nejlevnější..

terulilinka
8. jan 2011

@mirkadena a ještě něco.. myslíš, že by šla nějakou připnout k tomu kočárku bugaboo cameleon? nějak nikde nevidím jak by to šlo :( děkuji moc 😅

zuzu205
9. jan 2011

Ja som mala Stokke nebol zly ale nestabilny...teraz ma orbit baby g2 kupujem g1 a ten je inak namakany......je to nieco ako Stokke ale stabilny a lepsi.....som velmi spokojna...preto kupujem g1 kby mal niekto zaujem ho kupit.....

mirkadena
9. jan 2011

@terulilinka ahoj, joj tak toto Ti neviem povedať!Neviem či sa dá pripnúť k bugaboo, ten kočiarik nepoznám ☹

terulilinka
10. jan 2011

@mirkadena i tak děkuji 🙂 a ke stokke se připíná jak? to jdem tam dolů?

mirkadena
10. jan 2011

@terulilinka ahoj, ku Stokke sa taška pripína dole, ale dá sa pripnúť aj na vaničku.Tento týždeň, niekedy koncom týždňa si vytvorím album ohľadom kočiarika, tak si môžeš pozrieť..pa zatiaľ

mirkadena
17. jan 2011

tak prikladám pár fotiek 😉 😎 nášho kočiarika aj s winter kitom aj bez neho, zatiaľ len s vaničkou, športovú verziu mám už v krabici odloženú+foto aj nášho prvorodeného, ktorý si ho sem tam zoberie do svojej izbičky 🙂 už sa pripravuje na nový prírastok do rodiny 😉 😉 😉

mirkadena
17. jan 2011

+changing bag , hlavne pre teba terulilinka, aby si si vedela predstaviť aký je veľký, skoro ako celá strieška kočiarika 🙂

lenocka23
17. jan 2011

@mirkadena ahoj, ak budes mat chvilku, mohla by si mi detailnejsie odfotit ten muff na rucke? a ak b sa dalo aj nejak rozlozeny, ked nie je na kociku... dakujeeeeem... 😉

mirkadena
17. jan 2011

@lenocka23 ahoj myslíš ten z winter kit, tie chňapky do ktorých vložíš ruky?

lenocka23
17. jan 2011

@mirkadena ano, presne tie... uvazujem ze si nieco podobne usijem, len mi zlihava predstavivost.. 🙂

mirkadena
17. jan 2011

@lenocka23 ahoj tak som to nafotila hneď teraz, aby som nezabudla! Dúfam, že pomôže 😉

mirkadena
17. jan 2011

@lenocka23 ešte som Ti zabudla povedať, že rozložiť sa to úplne nedá, čiže len takto sa to dá nafotiť 😉

lenocka23
18. jan 2011

@mirkadena jeeeeej, dakujem krasne, myslim ze to pojde... este raz vdaka.. 🙂

janka2110
19. jan 2011

@mirkadena tato farba je naozja krasna 😵
My mame doma fialovy Stokke 🙂
Ale zatial nevyuzity,cakame ze zajtra by nam mal uz prist fusak 🙂
Sa tesim 🙂
A zimny set biely je nadherny videla som ho nazivo 🙂
Len ja som objednala fialovy kedze biely sa hned zaspini a ked ho budeme skladat do auta..
No,ale na ten sa tu u nas caka ze 25 dni 😒
Takze este cca tyzden a pol.