Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
22. mar 2012

@mycats kočky, tak vy tu riešite balerínky tak, ja som len pred 2 dňami zhodila zimné čižmy a vymenila za iné čižmy-jarné... a balerínky? Tu na Kysuciach si ešte počkááám 😀 😀 😀

milankovazuzana
22. mar 2012

@mycats tak čítam po rade a reagujem 😀 😀 😀 😀 😀

mycats
22. mar 2012

@milankovazuzana tak my tu v NR, napriklad, uz mame cez den aj okolo 20 stupnikov 😀

mycats
22. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 vidim, ze mi tu same cervene blika

milankovazuzana
22. mar 2012

@ustrachana a s tým ladením, no to je predsa normal 😀 😀 😀 Ja som v sobotu kúpila malému nové Elefantenky a akej farby??? No takej našej kočiarikovej-červenej 😀 😀 😀

milankovazuzana
22. mar 2012

@mycats a ty že-kto mi to tu toľko píše a to iba ja 😀 😀 😀

mycats
22. mar 2012

@milankovazuzana no ved mi aj bolo divne, ze na 5 min odbehnem a pridem a tu cervene more 😀 😀 😀 ja uz 3 svetovu som tu cakala 😀

mycats
22. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 no len moj maly ma najnovsie hviezdickovy svetrik a ja som si chcela kupit k tomu mikinu 😀 😀 😀 manzel by sa tyzden rehotal na mne.

milankovazuzana
22. mar 2012

@mycats to poznám 😀 Ja som sa k malému ladila už od miminečka a môj milovaný manželík si to vždy všimol a povedal áááá, mladá pani zase ladilaaaa 😀 😀 😀 A tak som niekedy zladila aj tatinka, keď šiel kočíkovať, prosím. 😀

mycats
22. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀

milankovazuzana
22. mar 2012

@ustrachana
@mycats no a akej je farby vrchnák na fľaštičke s čajíkom 😀 😀 😀 kočiarikovej, predsa 😀 😀 😀

mycats
22. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 tak toto je u nas podla vyberu maleho, takze vzdy iny 😀 a kedze moja top farby ja zlta, tak keby podla mna bolo, tak vsetko zlte nosime 😀 😀

milankovazuzana
22. mar 2012

@mycats 😀 😀

ustrachana
22. mar 2012

baby, ja som taka happy, ze nie som jedina taka pozorna co sa ladenia tyka 😀DDD

mycats
22. mar 2012

@milankovazuzana inak zo starsich modelov bola limitka zlty 😀 😀 😀 ja som mala take pokusenie ho kupit na ceskom mmb 😀 😀 ale nakoniec vyhral moj dark navy a som rada, ze mam novy a mozem dokupovat doplnky 😀 😀 aj tento novy model mohli urobit v nejakych veselych farbach. mna by napriklad chytili. a taka imitacia bgb missoni na stokke 😀 😀 by som aj peso bezala po babymarket 😀 😀 😀

milankovazuzana
22. mar 2012

@ustrachana nebooooj, nie si v tom sama, moja 😀 😀 😀

ustrachana
22. mar 2012

@mycats 😀DDD

milankovazuzana
22. mar 2012

@mycats heeej, žltá? To som ani nevedela ani nevidela, no mohol byť peknučký.

mycats
22. mar 2012

@ustrachana @milankovazuzana tak tu by niektore baby vedeli povedat, ze ja viem aj google presvedcit, ze najde aj to co sa najst neda 😀 😀 😀
este kym som mala starsi model, tak to niekedy vygooglit nejaky set bol zazrak 😀

ustrachana
22. mar 2012

@milankovazuzana ten bol krasny po nom mi srdce doslova pistalo o 106, ale nebolo co donho 😀D

milankovazuzana
22. mar 2012

@mycats si šikovnica stokkeová 😀 😀 😀

mycats
22. mar 2012

@milankovazuzana tu je moja laska!!! 😀 😀

riki1
22. mar 2012

@mycats ....tá čiapka je super ,ľutujem ,že som nekúpila aj modrú a krémovú ,v Avione ich už nemajú ,už som ju prala asi 10 krát a vôbec sa nevyťahala ani nevyžmolila ,HM veci sú super 🙂...a okulky má z DM 😝

milankovazuzana
22. mar 2012

@mycats tak to je fakt nááádherný hintov, krásny naozaj 🙂 Absolútne neprehliadnuteľný 🙂

mycats
22. mar 2012

@riki1 my mame pravu tu modru 😀 😀 inak na mmb su bezne dostupne. tu v nitre ich tiez v HMku nemali ked som bola pozriet. ja som ciapocku k dark navy kupila 😀 😀 😀

mycats
22. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 aj tento novy kludne mohli urobit zlty. no tak to uz je ozaj farba, ze ma nikto neprehliadne 😀 😀 😀

riki1
22. mar 2012

@ustrachana tak ja chodím v teniskách skoro stále 🙂 aj v zime ,pokiaľ nie je sneh a v teplákoch ,aj do banky k dr. do obchodu ,všade ,keďže všade tam sa premiestňujem autom a sto krát Stokke vyberám a nakladám do auta ,tak mi to najviac vyhovuje ,ešteže ho nemusím skladať ,šupnem ho do zadu pekne celý 😀 😀 😀

milankovazuzana
22. mar 2012

@mycats to je fakt. mohli dačo také veselé 🙂

mycats
22. mar 2012

Ked vidim ako je vonku krasne, taky zlty summer kit by sa mi aj celkom pacil 😀 😀 😀 zlto zeleny 😀

mycats
22. mar 2012

@riki1 ja tiez tak pohodlne chodim. manzel ma pick up a tiez chytim a supnem kocik ako je 😀 😀