Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

susisus
17. feb 2011

Pjekneeeeee 😎

olo
17. feb 2011

baby aku mate skusenost s kocikom v zime resp.jazda v snehu je to v pohode lebo na orave mame niekedy aj meter snehu tak neviem ci ti kocik zvladne vdaka

susisus
17. feb 2011

@olo ja som ho v snehu - ani v malom radsej ani nenosila von, inak by som ho nechala pri najblizsej bedni 😠
Ale niektore baby pisu ze v pohode 😕

slavinka9
17. feb 2011

@petinax5 ahoj....ja sice tento kocik nemam ale svagrina akurat caka babatko a minuly tyzden jej prisiel.boli sme samozrejme hned okuknut a moja 7 mesacna dcerka sa do vanicky uplne v pohode zmestila...vosla by sa k nej este pekne deka aj fusak a to ma 7720kg a a skkoro 80 cm. aj sportovu cast a vajicko sme na nej otestovali.... 😀 .takze sa neboj ze sa ti tam krpec nevojde...je tam miesta az az.... 🙂 ......ako sa s nim jazdi vonku to teda neviem ale po byte ten kocarik isiel sam.... 😀 ..parada... 🙂

olo
18. feb 2011

@susisus vdaka takze asi musim pozriet nieco ine

susisus
18. feb 2011

@olo nemusis nieco ine, ale AJ nieco ine, proste do snehu druhy kocik 😉 Lebo okrem toho snehu je stokke ta najuzasnejsia vec aku mohli vyrobit 🙂

lia
19. feb 2011

ahojte,

ak by mal niekto zaujem o Stokke v cervenej farbe,novy model,ozvite sa,mam ho v mojom bazare, ja si setrim kociky a mam ich viac,takze je v super stave 😵

andrejo
21. feb 2011

@susisus no neviem ja som v snehu nemal zo Stokke problem. Asi podobne ako ktorykolvek iny kocik co sme predtym mali.

myskapipiska
24. feb 2011

mimibazar.sk/foto.php?id=10611314&tab=1 mimibazar.sk/foto.php?id=10611217&tab=0

tonko_babymarket
24. feb 2011

Stokke zaradilo do kolekcie 2011 nový zelený odtieň 😉

andrejo
25. feb 2011

@lenocka23 zeby sme vymenili? 🙂

@tonko_babymarket bude aj na predajni?

mywiel
25. feb 2011

Ja by som ten kocik tiez nekupila zda sa mi maly, a nakupny kosik tam ziadny nie je len rupsak 😅 za to mam ich postielku Stokke ta je uplne perfektna 😉

andrejo
25. feb 2011

@mywiel no neviem ale merali sme ho a nieje o nic mensi ako ine kociky. Ale preto je tolko vyrobcov a druhov aby kazdemu ulahodili.

mywiel
25. feb 2011

@andrejo mne sa ta sportova cast zda mala, ja mam High trek od bébé comfort a ten je spicka podla mna.

andrejo
25. feb 2011

@mywiel no vidis a my tu sportovu cast mame odskusanu na 3,5 rocnom chalanovi a v pohodicke v tom bol. No a to bolo skor o tom ze sme chceli vediet ci tam vojde a ako .. nie ze by sa vozil vtedy este v kociku. Mne velmi vyhovuje ta vyskav ktorej sa dieta nachadza to je skvela vec. No a ked je v tom maly spokojny tak sme aj my spokojny.
Len neviem ci deti zo Stokke kociku niesu zvedavsie ako ine 🙂

mywiel
25. feb 2011

@andrejo vsak ja nikoho nepresviedcam, mne by ten nakupny kosik ale chybal na kociku. 😉

andrejo
25. feb 2011

@mywiel to som si aj ja myslel, ale zvykli sme si na tu tasku. Ked som tam natrepal 3 2l flase a 30 rozkov tak na man pozerali v obchode ze to ako. Je pravda ze do obchodu som prisiel ked tazka bola zlozena a zasipsovana.
Ten kosik ma ale zase ine vyhody. No nic na svete nieje idealne. Avsak ja by som Stokkac kupil zas keby som mal vyberat.

lenocka23
25. feb 2011

@andrejo nie... jedine ze by kus za kus... 😀 😀

bebel
25. feb 2011

😉 Baby, ktoré si brúsite zuby na Stokke xplory dávam do pozornosti výpredaj skladov A&V v Prahe http://www.annaviktorie.cz/soubory/images/2011_...
Teraz sú za super ceny.

konya
2. mar 2011

@olo v sportovom kociary mala prezila komplet celu zimu a to sme dvakrat za den chodili na prechadzky, neviem ako u vas na Orave ale v Prahe bola tato zima poriadne kruta aj s peknou nadielkou snehu 🙂 Nemala som ziaden problem ani s riadenim kociara a mala sa citila dobre. Ak si chces tento kociar kupit, pocitaj s tym ze sa za vami kazdy otoci, sem tam budu mat ludia aj pripomienky,, specialne v zime vypocula som si uz aj narazky ze co som to za matku ktora svoju dceru v zime vozi v letnom kociku. Zavistilvci a neprajnici su vsade 🙂) Mala si nestazovala a najlepsie mi zaspavala prave v kociku.🙂 nelutujem ze sme si ho zakupili.

konya
2. mar 2011

@mywiel mozno sa nezda ale ruksak je dost priestorny a vojde sa ti tam dost velky nakup,, mam vyskusane uz desat mesiacov si ho nemozem vynachvalit 🙂))

olo
2. mar 2011

@konya vdaka tak si dodala odvahu ja ten kocik milujem takze v snehu jazda v pohode aj po dedinskych cestach by nemal byt problem vdaka

lenocka23
2. mar 2011

@olo no my jazdime vacsinu po dedine, ci uz doma alebo u rodicov a pohoda.. aj v snehu. a s tymi pohladmi je to pravda, raz som jednej pani u nas, ked sa na kocik kukala ako na ufo povedala " dobry, co?" 😀 😀 ale je ich stale viac po Svk, takze to casom prejde.. a ta spokojnost mojho dietata (a aj moja) mi za tie pohlady stoja.. 🙂 🙂

shawn7
4. mar 2011

Ahojte dievčatá 🙂 veľmi sa mi páči Stokke a odkedy ho mm videl, nevie si predstaviť iný kočík. Budeme mať dievčatko, tak zvažujem buď červenú alebo fialovú farbu. Svokra sa bola na Stokke pozrieť a vanička sa jej zdá príliš krátka a príliš úzka. Ja som ju merala a nezdá sa mi až taká krpatá. Aký máte na to pohľad vy, ktoré ho máte? Tiež sa jej nepozdáva tyč....akože dieťa bude musieť mať nožičky od seba......mali ste podobný problém?
A ešte jedna vec , ktorá trápi skôr mňa. Termín mám začiatkom júla + 6 mesiacov to je zač. januára. Tento január a február boli studené a trošku sa obávam či bude bábätku športová časť postačovať (na druhej strane si hovorím, že kočík vyrábajú severania a tam je väčšia zima ako u nás). No a ešte aké máte skúsenosti so snehom?.....bývam v BA a nedá sa povedať, že by sa tu niekto pretrhol pri odhrabávaní a upravovaní chodníkov v zime.

Ďakujem za odpoveď

andrejo
4. mar 2011

@shawn7 vanicka je ako v kazdom inom kociku cize taky priemer. Ver mi ze v 6 mesiacoch ti nebude chciet dieta lezat vo vanicke. My sme od 6 mesiacov jazdili v sportovej casti aj spat aj pozerat. My mame v sportovej casti zimny fusak s nozickami aj teraz a uplne staci aj u svokrovcov v tatrach. Sneh je v pohodicke ako som pisal jazdime s nim aj v tatrach na dedine a bez problemov. Tyc je v pohode dieta ma nohy ako chce aj pokope aj od seba.
Tvoj muz ma super vkus som rad ze my muzi sa vieme rozhodnut pre kvalitne veci.
Pre dievca odporucam fialovu ta cervena je taka trochu ako pionierske satky. Fialova vyzera celkom slusne. Ale to je idealn pozriet na predajni. My mame stary rocnik 2009 ale sme velmi spokojny. Mame aj letnu sadu tak v lete obmiename a maly je nadseny z toho ze vsetko vidi. Velmi casto vyuzivame kocik ako sedacku ku stolu. Napriklad moji rodicia tym padom v byte nemusia mat dalsi kus nabytku. maly sme v sportovej casti 3 rocneho a nechcel ist von ale to sme len skusali ako bude. Takze posluchni muza a kupte Stokke. My sme rodicom poslali aky kocik sme kupili az ked bol doma. Jednoducho my ho budeme skoro denne pouzivat nie oni. Ak im nevyhovuje tak nech oni kupia taky co im vyhovuje a mozu vnuca vozit v tom 🙂

nemko
4. mar 2011

@shawn7 ja by som volila pre dievcatko tu ruzovu, teraz novu kolekciu, ta je bohovska a my uz len cakame na vysledok ivf a ideme po nom 😀 😀 😀

andrejo
7. mar 2011

@nemko ruzova je limitovana seria takze tam sa treba relativne rychlo rozhodovat. Neviem ci ju onedlho nenahradi zelena takze ak ruzovu tak sup sup ;)

shawn7
7. mar 2011

@nemko ruzovu? tu som este nevidela ...... a to lietame po vsetkych moznych baby obchodoch aj neobchodoch.... a na stranke som bola pomerne davno .....musim to pozriet

tonko_babymarket
7. mar 2011

@shawn7
- prvé ružové limitky by mali byť k dispozícii v priebehu 7-14 dní, ale na predajniach sú už látkové vzorkovníky, taktiež Stokke uvedie na trh nové letné sety

andrejo
9. mar 2011

@tonko_babymarket predpokladam ze nove letne sety budu pasovat len na aktualny model a ani jeden zo starsich modelov ich nebude moct pouzit. Ale prideme pozriet ked budu.