Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
8. apr 2012

@kilian 😀 😀 😀 ja mam aktualne tri, dva som dala prec s kocikmi 😀 tak este jeden sa vojde 😀

mycats
8. apr 2012

@milankovazuzana hviezdicky su hviezdicky, jednoznacneee 😀 😀 😀 dam malemu ten hviezdickovy setik od nextu a budeme uuuuzasnyyyy

mycats
8. apr 2012

@milankovazuzana lodger je tiez krasny, nelutujem. mam toho s konikom 😀 😀

kilian
8. apr 2012

@mycats 😀 😀
Ja sa vzdam mojej zbierky az ked budeme bez kocika,tipujem,ze este rok.dufam teda....

milankovazuzana
8. apr 2012

@mycats no to na 100pro, budete proste hviezdy 🙂

mycats
8. apr 2012

@kilian 😀 😀 😀 ja tiez neviem ci nejaky pustim z tych co mam, asi len pridam hviezdicky 😀

boska79
8. apr 2012

@mycats co mas ake? potom kupim od Teba..my sa este aspon dva roky vozit budeme 😎

mycats
8. apr 2012

@boska79 🙂 ja mam stokke forestovy fusacik a potom lodgerika. treti mam u matky, tam by som musela pozriet aka je to znacka, dostala som ho. je cierny, nejaky jednoduchy 🙂

boska79
8. apr 2012

@mycats si priamo z nr?

boska79
8. apr 2012

@mycats ja som lodger denimovy predala, ale tusim ho zase musim kupit... ale na jar staci buggysnugle myslim... fusaky budem riesit, ked bude kocik doma..och, neviem dockat 😵
a aj quinny vivid isiel z domu... tak na jesen si musime nanono vybavu nakupit

jessicax
8. apr 2012

@mycats takze ides do toho hviezdickoveho 😀 ? A odkial ho budes objednavat? Lebo na stranke babymarketu som nasla len cerveny s bielymi a hmedy s tmavymi hviezdami 😅

jessicax
8. apr 2012

@boska79 jeej aj ty si mala zapp vivid? Ja tiez, pred tyzdnom som ho predala ale mala som ho rada, maly si v nom vegetil 🙂

boska79
8. apr 2012

@jessicax nie, len fusak 😵 zappik som mala obyc hnedy niekedy daaavno, nizko mi boli rucky a strasne to hrkotalo...

jessicax
8. apr 2012

@boska79 hej tie rucky nie su najvyssie ale ja som krpata, mne nevadili 🙂

kilian
9. apr 2012

Kvoli tomu hviezdickovemu byggysnuggle som nespala..... 😀

boska79
9. apr 2012

@kilian cerveny alebo ten hnedy? Ved sa potes.. Zas tolko nestoji ;)

kilian
9. apr 2012

@boska79 co si dala link ,taky cierny so zelenymi sa mi strasne paci,ale aj ten cerveny je super.

milankovazuzana
9. apr 2012

@kilian babulky, tu je červený-na MK-raz použitý https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/e18q/fus...

boska79
9. apr 2012

tak uz jej asi nema zmysel pisat, beriete ho? 😎

milankovazuzana
9. apr 2012

@boska79 Ja? Nie, ja beriem ten psačí 🙂 Len píšte, to som náhodou našla a má bombovú cenu, tak aby ste vedeli 🙂 🙂

milankovazuzana
9. apr 2012

Fúha, ktorá z Vás babule po ňom skočila, ha? 😀 😀 😀

milankovazuzana
9. apr 2012

@mimi27712 Ahoj, natrafila som na naozaj jedinečné a luxusné tašky zn.Okiedog, tak som si spomenula na Teba, že si zháňala luxusnejšie ako Stokke.tak tieto sú myslím asi to naj, čo sa dá kúpiť u nás 🙂http://www.babydirekt.eu/tasky-na-kocarek-okied...

boska79
9. apr 2012

@milankovazuzana na malviku maju krajsie ;)

jessicax
9. apr 2012

@mimi27712 @milankovazuzana mne sa strasne pacia babymel tasky konkretne amanda nude alebo moss alebo aj oilily su krasne 🙂

milankovazuzana
9. apr 2012

@jessicax olili sú také milé, ja túžim po takej ale pre seba.

milankovazuzana
9. apr 2012

@boska79 http://www.malvik.cz/Vyrobce/Okiedog

áno, je viac typov, mne sa strááášne tá Viva páči... 😀 Už som urobila 1.krok-objednala ten upevňovací systém, ten sa mi veľmi páči, dám naň bársčo 🙂 Možno po čase i tú tašku 🙂

kilian
9. apr 2012

@milankovazuzana @boska79 ja som ten na bazari objavila vcera vecer,ale uz som prva nebola.odpoved zatial nedosla,ci je Este volny?

milankovazuzana
9. apr 2012

@kilian ja som písala od štvrtka na prechodné bundičky - 6 predávajúcim a ništ, to asi tie sviatky 😀

mycats
9. apr 2012

@jessicax ja som zvazovala ten cerveny, ale ten tmavy so zelenymi hviezdickami by som chcela viaaaaac 😀 😀 dnes som nejako nemala cas sa tomu venovat, tak niekedy cez tyzden 😀 😀