Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
9. apr 2012

@jessicax to asi origos vlka tri dni nahanali podla tej ceny 😀 😀

mycats
9. apr 2012

@boska79
@jessicax

😀 😀 😀 toto sa mi paci strasne, no uzasna veta pod 200e fusakom 🙂))))
Buggysnugle fusaky premenia i tie najošarpanejšie bugíny na krásavice!

jessicax
9. apr 2012

@mycats 😀 😀 😀

boska79
9. apr 2012

@mycats tak v tom pripade to do stokke nepotrebujeme 😀

mycats
9. apr 2012

@boska79 😀 😀 😀

mycats
9. apr 2012

@boska79 tak to si potom asi nevidela tu uzasnu podlozku od stokke 🙂) ked uz nejaka super zimna podlozka, tak toto 🙂🙂

boska79
9. apr 2012

@boska79 to som veru videla 🙂)) je aj to celorocne? jezis, s toho sa musia zaujmavo vyberat rozmocene piskoty... ale je uzasna! ja myslim, ze kebyze ju mam, tak ju beriem malemu a spim na nej :D

dalsie dieta... no neviem, to u nas nehrozi. uz mame tri kusky. chlapcov. jedine zeby fakt naaahoda... ale neneneee... preto idem do stokke, lebo ak ho nekupim teraz, uz ho nekupim...

kilian
9. apr 2012

Ta skripova je podla mna na tabletkach..

mycats
9. apr 2012

@boska79 🙂) podla mna je zimna, nie celorocna. je to origos kozusinka nejakej ovecky 🙂 🙂
moj ma uz dva roky, tak som ju nekupila 🙂 tak si hovorim, ze pri dalsom 🙂 🙂 ak nejake bude.

a ja uplne v tom, ze mas dievcatko, to posledne??? este ti pisem, ze princeznicku 😀 😀 😀 a to traja nezbednici 🙂

mycats
9. apr 2012

@kilian o com je rec???

kilian
9. apr 2012

@mycats mozno @jessicax Bude vediet.z druhej temy jedna mudra..

boska79
9. apr 2012

ale zas by to bola dobra kozusinka na fotenie!!

no nic.. pri babe kupim...ale skor nekupim, lebo nic nebude.

noooo, mam to veselo doma... ale nosia mi kvetinky, pusinkuju, najmensi zatial jasne ze nie, ale je to moj zlatusik... a je mi luto ze muzo nema dievca...ale tak, co si urobil to ma, nato nech nefrfle.

mycats
9. apr 2012

@kilian 😀 😀 tusim idem kuk bgb 🙂

boska79
9. apr 2012

@kilian ta z bgb?

mycats
9. apr 2012

@boska79 tak, tak, ako sa mu podarilo 🙂
ja by som velmi chcela dievcatko, ale moj mm nechce nic a ja dievca, tak jedine s inym 😀 😀

kilian
9. apr 2012

@boska79 ta.poslednu dobu ma zaujali jej prispevky...

jessicax
9. apr 2012

@kilian jaaaj ta co pisala, ze cameleon stoji 2000 eur 🙂 ?

mycats
9. apr 2012

@jessicax 😲 😲 😲

kilian
9. apr 2012

@jessicax aj minule pisala,ze ta co predava plusko za 530€,ze uz dala dole 200€ z ceny.ha???to kde predavaju plusko za 730€?aj teraz rozobera temu s koliekami a pyta sa kociek,co plusko ani nemaju...nemyslim teba @jessicax ...

boska79
9. apr 2012

ja radsej nereagujem, ale mala som vselijake prispevky od nej

kilian
9. apr 2012

A ked sa jej v teme opytam a oslovim ju,neodpoveda..

jessicax
9. apr 2012

@kilian hej viem, nasla som si upozornenie. No tu cenu dala asi uz aj s missoni 🙂 aj ked sa teda jednalo len o zelenu limetku

milankovazuzana
9. apr 2012

Babulky, ja už nestíham čítať, to by naši muži asi nestíhali, keby videli, koľko sa toho dá popísať o fusaku, že : 😀

milankovazuzana
9. apr 2012

@mycats Maji, tak Forestík je už vypredaný, v BM ho už stiahli, možno som vzala 1 z posledných, alebo možno posledný kus.A už som ho videla na Bazoši ponúkať za 100€ 😲 😲 😲

boska79
10. apr 2012

http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/brasne-na-r... nasla som tuto tasku.. Ci original stokke stoji zato?

Uz dlho nekupujem original tasky ku kocikom, lebo u mna sa kociky moc neohreju.. Stokke snad ano ;)

mima01
10. apr 2012

Dobre ranko babule 🙂 Mozem sa k vam teraz uz oficialne pridat? Uz vas tu nejaku tu dobu citam, len som sa nechcela nejako zapajat. My sme to zobrali trosku opacne...najskor winter kit, potom kocik 😅 Winter by uz mal byt pomalicky na ceste, cez vikend som ho platila a kocik chceme objednat tento tyzden....a moooc sa z toho tesime 🙂 Len som vas chcela poprosit o radu....mame vyhliadnutu kompletku (teda ak to dobre chapeme - vanicka a sportak) na jednej nemeckej stranke myslim ze za velmi dobru cenu. Tusim, ze ste tu niektora spominala, ze ste cez nich objednavali. Isli by ste do toho a kupili kocik z nemecka s tym rizikom, ze keby nieco tak ho nemam ako reklamovat, len poslat nejakym balikom spat do nemecka alebo radsej vrazili viac koruniek a kupili ho tu na sr? Ja sa neviem rozhodnut 😒 Je to tato stranka... http://www.babyonlineshop.de/kinderwagen/Stokke...

boska79
10. apr 2012

ja by som sa nebala.. Nemci riesia reklamacie lepsie ako nasi predajcovia..

mycats
10. apr 2012

@milankovazuzana ja som ti to pisala, ze to je podla mna vypredaj skladovych zasob. 🙂
tak ti co si nekupili, budu mat z bazosa 😀 😀 za 100vku, to uz je len na sikovnosti predavajuceho.
to iste sa bezne robi so vsetkym, na MMB s HM a Next vecickami kupenymi vo vypredaji a predavanymi za plnu cenu. uz som si to x krat vsimla.

mycats
10. apr 2012

@boska79 ja som mala stokke tasticku model 2009, ta bola super, teraz mam zase stokke - tu z forest setu a som spokojna. tato nove ja taka dost velka, uchytava sa pod sesdadlo. zalezi ci chces vacsiu alebo menisu. moj 2rocny uz zvladne den s 1 plienkou a flaskou na pitie, takze ja uz nosim len kabelku 😀 a na kociku mam tiez taku mini tasticku 🙂