Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
24. máj 2012

@luly3 Ale pozor.Musíš si byť úplne istá a mať hmatateľné dôkazy.lebo keď by tam boli sebemenšie pochybnosti alebo nepresnosť, mohla by Ťa súdne napadnúť, takže asi tak.

luly3
24. máj 2012

@milankovazuzana ona mňa ????? tak ona podvádza vylákava s ludí peniaze a mňa môže súdne napadnuť ????? blbosť..., a nech aj napadne hlavne že celé slovensko bude vedieť kto je a čo robí mamičkám s malíma deťama a že sa obohacuje na nich

luly3
24. máj 2012

@milankovazuzana a dôkaze?????
papier ako som priamo vložila jej na účet 350 €
celú konverzáciu tu MK už ju mám vytlačenú a už je aj na polícii odovzdaná
+ konverzáciu čo mám v telefóne tiež to mám všetko vytlačené s neho vonku
+ doklad o tom že kočík bugaboo nikdy nebol podaný na poštu BB a ani nikde v okolí

milankovazuzana
24. máj 2012

@luly3 Ale veď ja som Ti len chcela povedať, že tak to býva.Mám otca právnika a viem, že také veci sa stávajú.Len som Ti chcela povedať to, že musíš mať dôkazy a bez pochyby, aby to ona nakoniec neobrátila proti Tebe-kôli nejakej nepresnosti.Neviem, či som to napísala tak, že Ťa spochybňujem, to ma mrzí, ja len som chcela povedať, že musíš byť i Ty opatrná.

luly3
24. máj 2012

@milankovazuzana jediná jej možnosť je že mi urobí rýchly a priamy vklad na účet vtedy už sa nebude jednať o trestný čin ale len o priestupok to som jej vlastne ešte poradila..., teraz

luly3
24. máj 2012

@milankovazuzana nie nie nespochybnuješ ma veď ten oni asi vedia čo robiť nie????? ja síce niesom právnička
tak ale oni najprv všetko skúmajú a až potom budú vysielať veď oni by sa do rizika nepustili a toto je čistá pecka prenich,

milankovazuzana
24. máj 2012

@luly3 už si sa niekedy súdila?Ja áno, bola som v práve-pracovnoprávny proces, ale s tým, čo Vám 2. strana hodí priamo do ksichtu a ešte sa aj usmievajú a do očí klamú, poviem Ti, veľmi nepríjemné a nakoniec si nepripadáš ako tá v práve, ale musíš sa brániť nakoniec Ty a obvinená si nakoniec Ty.To sa stáva, bohužiaľ dennodenne.

milankovazuzana
24. máj 2012

@luly3 Tým ale nechcem povedať, aby si do toho nešla, práve naopak, máš nespochybniteľné dôkazy a je Vás viac, tak to je super, že v tom neostaneš sama.

riki1
24. máj 2012

@luly3 supeeeer ,schvaľujem ti to ,takto sa dostaneš ku svojim prachom a ochrániš druhé maminy a dotyčná podvodníčka bude musieť chodiť po kanáloch ,lebo budú všetci na ňu ukazovať ,ale už si ani neškrtne 😀

luly3
24. máj 2012

@milankovazuzana hej súdila som sa dva krát všetko boli autonehody síce ale viem čo je to..., a dva krát som to vyhrala 😝 😀

riki1
24. máj 2012

@luly3 ....a verím ,že po medializácii sa ozve plno okradnutých mamín ,ktoré nemajú také detektívne sklony ako ty a nevedia čo s tým ,alebo sa doteraz hanbili priznať ,že naleteli 😝

luly3
24. máj 2012

Toľko ľudí ti povie "Nemôžeš!,.. Nemáš na to!,.. Nedokážeš to!" ... ale všetko čo musíš urobiť je otočiť sa a povedať " Pozerajte sa "............................... 😀 😀 😀 😀 dobré nie

luly3
24. máj 2012

@riki1 brat že ty radšej drž hubu lebo sa ti budú všetci smiať jaká si jeblá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi by bol jeden s nich 😀 😀 😀

milankovazuzana
24. máj 2012

@luly3 držím Ti všetky palce a dúfam, že všetko dobre dopadne pre všetky postihnuté mamičky.Možno sa po odvysielaní k Vám pridajú aj ďaľšie okradnuté maminy, o ktorých neviete.

riki1
24. máj 2012

@luly3 presne ,to nie je tvoja hanba ,ale jej ,ty si prachy poslala ,ona sa musí hanbiť ,že okráda na niečom ,čo je určené pre deti ,takže vlastne okráda v prenesenom význame deti a to je totálne úbohé ....

luly3
24. máj 2012

@riki1 práve to si myslím aj ja 😉 tu nejde o mňa že ja dojdem o 350 € serem nane aj tak si kúpim druhý kočík
ale ide o to že niektorá nahrabe peniaze nato aby si kúpila pojebaný kočík pre svoje dieťatko a hentaká pííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp ju opláchne a ona si užíva potom cudzie lovačky, nie. ja som jej povedala nezahrávaj sa somnou nepoznáš ma a nevieš čoho som schopná a ona sa mi ide vyhrážať že ma udá za obťažovanie???? suka jedna ja ju naobťažujem až jej bude zle, to može byť rada že jej nezaklopem na dvere pretože potom by ma mohla udať teprva

mycats
24. máj 2012

@lentila.g 😀 😀 😀 dakujem!!

hajanka
24. máj 2012

@luly3 drzim ti vsetky palce aj prsty, dufam, ze jej to poriadne natries!!!!

hajanka
24. máj 2012

@luly3 inak, ma napadlo, vedia o tom aj admini tu na stranke? predpokladam, ze ano.

hajanka
24. máj 2012

@aniratak696 model 2012 je rovnaky ako 2011
ale starsie modely najlepsie vidis tu na tychto obrazkoch (scroll dole)
http://community.babycentre.co.uk/post/a1194662......

a potom rozdiely tych starich a noveho modelu na tomto videu

https://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM
riki1
24. máj 2012

no myslím ,že ďalší nereálny inzerát : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14170384&tab=1

petraxy6
24. máj 2012

@milankovazuzana ty máš madlo len čierne plastové? Lebo čo dala @hajanka link na youtube, tak pri tom zelenom kočíku je madlo potiahnuté. A ja mám len plast ☹

duplicka
24. máj 2012

@riki1 prave som ho isla sem hodit, ze aka ponuka, tak kto ide pre neho 😀 😀

mima01
24. máj 2012

@duplicka @riki1 to vyzera tak isto ako ten vcerajsi tu na mk...ta ista farba, cena aj popis...akurat popis je uz opraveny a nie prekladany cez googla 😀

duplicka
24. máj 2012

@mycats
@hajanka vy dve tusim mate aj fusaciky nozickove, baby ako je strihany spodok ako L sed alebo rovny? a ako sedi v kociariku, uchytava sa niekde hore? dakkujjjeemm

milankovazuzana
24. máj 2012

@petraxy6 ja mám plastové, tmavošedé

hajanka
24. máj 2012

@petraxy6 plastove madla maju este starsie typy, ale maju aj ine rozdiely oproti novsim

hajanka
24. máj 2012

@duplicka to ti neviem povedat, sestra ho ma doma
@riki1 komplet za taku cenu, 100% nerealne!

aniratak696
24. máj 2012

@hajanka si zlata dakujem...lebo vcera som to pozerala a nemohla som zistit v com su ine lebo na oko mi prisli rovnake 🙂 🙂

petraxy6
24. máj 2012

@hajanka no napríklad tú časť kde si bábo kladie nožičky 😠 pipíkujem ako chorá keď to musím dávať dolu. A neverím, že tej vysmiatej to ide od ruky 😀