Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

riki1
29. máj 2012

@vvia zima v pohode ( máme za sebou dve lyžovačky so Stokke ) a vozia sa v ňom aj 2 ročné deti ,takže druhý kočík ani netreba 🙂

vvia
29. máj 2012

@riki1 jej super bo som rozmyslala ze je dost drahy a ze keby trebalo dalsi tak by ma asi porazilo 😀 a vadi to ze nema odpruzenie? co tak prechadzka obcasna po prirode zvlada?

riki1
29. máj 2012

@vvia v pohode zvláda a mne tam to odpruženie nikdy nechýbalo ,aspoň sa bábo nenaučí na hojdanie v kočíku ...

hajanka
29. máj 2012

@vvia ahoj, vozia sa v nom aj 3 rocne deti 😉 a zima tiez uplne v pohode 😉 zvlada absolutne kazdy teren, rovnako ako akykolvek iny kocik 😉 🙂 🙂 to ze nema odpruzenie my berieme ako vyhodu 😉

kilian
29. máj 2012

@tibiana modry mas na bazari.😉

adgam
29. máj 2012

@hajanka mame ten prvy summer kit z 2010 v ruzovej (podla mna najkrajsi) 🙂

adgam
29. máj 2012

@hajanka kit sa mi uz predal, zobrala ho kamaratka.

mycats
29. máj 2012

@vvia zima je uplne v poho a vacsie babo tiez bez problemov vojde. maly ma cez dva roky a stokke mu nechavam na zimu 😀 😀 . v snehu mozes stokke tahat a ja osobne som presla sneh asi tak 15-20cm a uplne v pohode! 😀

vvia
29. máj 2012

a este otazocka, oplati sa kupovat novy kociarik, alebo je uplne v pohode aj pouzity po jednom dietatku? lebo ta cena je fakt hrozna a to jedine by ma odradilo od stokke

mycats
29. máj 2012

@vvia nuz, to je na tebe. zalezi kolko bol pouzivany a ci je este v zaruke. napr. moj je pouzivany tri mesiace 😀 😀 tak taky sa podla mna oplati 😀

25nikolla25
29. máj 2012

Kocky,da sa pouzit nova vanicka na stary model?dakujem 🙂

lumi21
29. máj 2012

@mirkadena @mycats @pallacinka ahojte, dakujem pekne za prispevky. Ani ja nejdem kupovat ten obal na kocik, odovzdam ho az pri lietadle, supnem do obalov (co inak pouzivam na zmensenie oblecenia- vycucnem vysavacom). a budem sa modlit, ze sa nam s nim nic nestane 😀

luly3
29. máj 2012

ahojte kočky nechce nekdo predať deku za rozumnu cenu + slnečník ????

hajanka
29. máj 2012

@adgam ja som sa prave isla spytat na cenu 😅 nevadi 😉

hajanka
29. máj 2012

@vvia tiez zalezi na tebe, osobne mam rada vsetko nove 😅 ale ked si tak vezmem, nas je pouzivany 10mes. a vyzera ako novy 😉 takze takyto (ako ten nas) by som si urcite kupila 😀 vies co ak chces kupovat pouzivany, tak urcite si ho pred kupou pozriet, inak by som ja nekupovala

vbrnka
29. máj 2012

@25nikolla25 na podvozok nakliknes ale strieska zo stareho nesedi na novsiu vanicku 🙂

mirkadena
29. máj 2012

@vvia ahoj, my náš používame od marca 2011, kupovala som nový a vyzerá stále ako nový, sem tam sa zašpiní, tak to vyčistím. My potom striedame aj s winter kitom v zime a so summer kitom. Takže poťahy sú stále v dobrom stave 🙂

mirkadena
29. máj 2012

Summer kit pink pixel-budeme sa lúčiť 😉

novamaminka
29. máj 2012

@vevika ahooj,prosim ta co to mas za tasticku na rucke?🙂dakujem..ja mam tiez cerveny a toto by sa mi celkom siklo..

mycats
29. máj 2012

@mirkadena a co sa planuje nove??? bodky? 😀 😀

mycats
29. máj 2012

@mirkadena prekraaasny je ten kit!!!

duplicka
29. máj 2012

@hajanka nepodarilo sa ti nahodou od babicky zistit tu ciapocku 😉 😉

hajanka
30. máj 2012

@mirkadena budete sa lucit? 🙂 cena? 😀

hajanka
30. máj 2012

@duplicka no jasnacka, ze som na to zabudla 😅 ale dnes jej pisnem! slubujem

25nikolla25
30. máj 2012

@vbrnka
@vbrnka dakujem 🙂

vevika
30. máj 2012

@novamaminka to je tasticka, ktora je sucastou prebalovacej tasky, len som na nu prirobila uchytky a na rucke mam uchytky z inej prebalovacej tasky, take suche zipsy co sa omotaju okolo rucky a z nich visia haciky.

vevika
30. máj 2012

@novamaminka nafotila som to, tak snad to bude vidno.

julinkak
30. máj 2012

@mirkadena ten kit je naozaj krasny🙂 zacnem uvazovat nad kupou🙂 a za kolko ho budes predavat?

pajka7
30. máj 2012

@vevika a ako si to na tu tasticku prosim ta prichytila na druhej strane...ved to male usko je len na jednej strane...ako si prirobila ten uchyt? A hlavne z coho...ja uz som nad tym spekulovala...mame sice aj prebalovaciu tasku, ale niekdy by mi stacila takato mala 😉

novamaminka
30. máj 2012

@vevika ahaa,tak to aby som si dokupila tu tasku🙂uz dlhsie bad tym uvazujem..haciky na rucku mam aj ja,to neni problem a nasit tam tie "uska"snad tiez dokazem😀dakujem za inspiraciu😉