Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
3. aug 2012

@pumicamt no jasně, to jen já jsem se ve svém nadšení uklikla 😀 😀

ikarkulka
3. aug 2012

@pumicamt tak jsem to opravila, aby to nemátlo 😉

luly3
3. aug 2012

@ikarkulka 😀 😀 😀 už sem to komentovala 😀 😀 😀 že waaaaaaaaau

mycats
3. aug 2012

@ikarkulka to teraz najdem ked som sa rozlucila so stokke!!!!

mycats
3. aug 2012

aj ja sceeeem!!!! uuuuzasny je ten kit!!! Super to vyzera a ja som si myslela, ze v ciernom to bude take mrtvolne ako dark navy kit :(
@jessicax

mycats
3. aug 2012

@sevzuz 😵 😵 😵 uz len ten krasny cierny winter kit vam k nemu chyba!!!

mycats
3. aug 2012

@sevzuz ozaj a co prva testovacia jazda??? uz bola??

mycats
3. aug 2012

100 rokov som tu nebola a tu ceeeela kopa noviniek. citam jak zerava 😀 😀 😀 😀

mycats
3. aug 2012

😀 😀 😀 😀 najvacsi vtip tohto tyzdna by bol asi navrat sokke k nam domov 😀 😀 😀

riki1
3. aug 2012

@swanqueen ja ju mám ...

jessicax
3. aug 2012

@mycats jaaaj moja, no aj mna to napadlo pri prvom pohlade na tuto ciernu krasu 😵 😵 😵 ale ved ty budes mat doma inu krasnu cernotuuu, ktoru ti budem strasne zavidiet 😀

swanqueen
3. aug 2012

@riki1 prosim ta, do akeho veku si ju pouzivala? a chcem sa opytat este jednu vec, ta opierka okolo hlavy tam musi byt? ona sa nedava dole vsak? lebo malej sa v tom strasne poti hlavka a je to aj neprijemne mat takto zafixovanu hlavku.. ked chodime len takto po meste tak mi to az tak nevadi,ale chceme ist do chorvatska a neviem si predstavit ci vydrzi takto zafixovana taku dlhu cestu.. keby si mohla aspon hlavku otocit.. diky pekne 🙂

riki1
3. aug 2012

@swanqueen do 14-tich mesiacov ,ale môj Alex je drobček ,skúsila si to vysunúť vyššie ? ...ja som kúpila minulé leto podložku proti poteniu ,aerosleep a myslím ,že sa na nej potil ešte viac ,tak som ju vyšmarila a dávala som mu pod hlavu látkovú bavlnenú plienku ...

mycats
3. aug 2012

@jessicax no len aby vobec dorazila!! aby nebehala tyzden po AT a potom nesla spat do NL 😖

swanqueen
3. aug 2012

@riki1 aby to mala akoze nad hlavkou hej?
ja tiez davam latkovu plienku, aj do kociara, lebo ona je cela mokra, chrbat aj hlavka! 😒

riki1
3. aug 2012

@swanqueen nie úplne nad hlavou ,ale tak do polky ,aj môjmu sa strašne potí hlava ,aj dnes spal poobede v kočíku a bol v chládku a aj tak vstal s mokrou hlavou a to ho strihám skoro na koleno ,u dievčatka to musí byť horšie ,keď má vlásky ...

swanqueen
3. aug 2012

@riki1 no a ona este takmer ziadne nema.. neviem co bude ked ich bude mat.. uz teraz sa jej hlavka extremne poti a v tej autosedake je to horor, ked ma tak natesno tie opierky! no skusim to poriesit..

riki1
3. aug 2012

@swanqueen zato môj sa narodil s hrivou ,keby som ho už x krát nestrihala ,tak by mal teraz vlásky možno aj do polky chrbta 😀 ,rastú mu strašne rýchlo ...

vevika
3. aug 2012

@swanqueen v tych bocniciach pri hlavicke su take polystyrenove vlozky, ktore sa daju vybrat.

swanqueen
3. aug 2012

@riki1 juuj ja by som uz tak chcela aby aj malej narastli.. 🙂 a tak pomaly rastuuuu 🙂

swanqueen
3. aug 2012

@vevika a mozem ich vybrat??

marrrrrry
3. aug 2012

@strawberry7 JA NEMUSíM STOKKE ALE z tejto farby jak je celý na foto odpadámmmmmm milujem čierne kočíky 😀 Fakt je prenádhernýýýýýýýý ty brďo 🙂

strawberry7
3. aug 2012

@marrrrrry aj mne sa najviac páči ten tmavý 🙂

marrrrrry
3. aug 2012

@strawberry7 vobec som nevedela že je aj táto tmavá verzia lebo som ju nikdy nikou nevidela pozerám origoš doplnky a celý kočík víde na peknu pálku xixixi 😀

milankovazuzana
4. aug 2012

@mycats Maji, no vôbec by som sa nedivila, keby si Stokke kúpila 😀 😀 😀

mycats
4. aug 2012

@milankovazuzana 😀 ale tak najskor na jesen, lebo dva nove kociky v jeden mesiac a doma by bola tretia svetova 🙂

milankovazuzana
4. aug 2012

@mycats 😀 😀 😀 to verííím 😀

mycats
4. aug 2012

Mala spomienka na nas melange

luciinkaa28
4. aug 2012

Ahojte baby. Chcela som sa spýtať, že aké máte s týmto kočíkom skúsenosti v zime, či sa s nim dobre chodí po snehu. Tuho nad nim uvažujem. Ďakujem

penelope1
4. aug 2012

@mycats A aký maš teraz kočík alebo kočíky? 😉